Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
15. apr 2009

objednavala som raz z babykind a dvakrat z teehee baby. z babykind mi to prislo za 5 pracovnych dni (donaska az domov) z teehee to trvalo trosku dlhsie, kym mi to vyexpedovali. inak postou asi tiez tych 5 dni a nasla som ich na poste. teraz mi to poslali hned, tak som zvedava.

standu
15. apr 2009

ja som objednavala z teehee a z nappyneeds. ale tieto sviatky do toho pokafrali, tak uvidime......tak sa majte pekne, dobru noc 😵

dudri
15. apr 2009

standu, nenasla som nakres plienky, ako poskladas stvorc.plienku na osminky?

standu
16. apr 2009

dudri teda ak myslis to, co som pisala ze davam do bitti aj obyc stvorec na osminky, tak som sa nevyjadrila presne....

skladam ho pozdlz napoly, este raz, este raz a z mi ostane dlhy uzky hrubsi pas, ten zlozim na tretiny a presne mi pasne do biitky.

standu
16. apr 2009

no a zistila som ze IB sa mi uz nechlpati odkedy opat periem v prasku, nie v slize 😀

sisa.b
16. apr 2009

standu, zaujimave 😕 ja som bola so slizom celkom spokojna. teraz mi dosiel a nema mi kto zarobit novy 😝 tak som na posledne varky pradla pouzila klasicky persil, ale plienky a oblecenie mam rovnako flakate ako ked dam sliz 😒 ani bodynka, ktore mala pokakala, mi to nevypralo. a to som ich mala predprate so zlcovym mydlom a namocene, az kym nesli do pracky.

standu
16. apr 2009

mne sa prave vidi, ze sliz malo pral..
mozno len som nedosla do fazy, kym sa odprali vsetky sajrajty co prasok prekryl zjasnovacmi.........neviem. kazdopadne lovela vyhovuje, malej sme ekzem vyliecili a teraz sme TRETI den bez akejkolvek zapareninky!!! 🙂 🙂

tak sa vytesujem, ze ma dieta prdku v klidku 🙂 myslim, ze to maju na svedomi aj tie fajnove vlniaciky 😎

sisa, ostalo mi 6l slizu, poslem ti? 😎 😎 😎 😀 😀 😀

olinka6226
16. apr 2009

stani no nechcem vidiet ako sa to nahodou v tom baliku vyleje a postarky budu mat halo ze co to za sajrajt a ci to nebodaj nie je toxicke 😀

standu
16. apr 2009

sak si srandu robim, prosimta... 😀

by bola sranda, teda.....

jaaaj lutujem ze som bola leniva a tie vlniaky skor nekupila. su uuzasne, naco somm brala pulky vobec??

dorotka
16. apr 2009

kocky ak ste tu niekto idem konecne tie plienky objednavat a chcem sa spytat ci aj babylucy biobavlna je dolezita farba alebo len u babmbusu?

dorotka
16. apr 2009

ospravednujem sa za blbu otazku teraz kukam ze tam farby nie su 😀
no blondina

standu
17. apr 2009

dorotka 🙂 v pohode

karolinkafe
19. apr 2009

😕 😕 Nikde nikoho? 😅
Mala by som otazocku, prave rozmyslam nad kupou vrchnych nohaviciek, chcela by som jedny Imse Vimse PULky, jedny Little Lamb a este aspon jedny, ktore by ste mi odporucili? A aku velkost? Chcela by som latkovat od zaciatku, tie S asi stacia nie? Nemusim kupovat SX nie?
Standu,ktore vlniaky by si brala? 😉
Dakujeeeem 🙂

sisa.b
19. apr 2009

standu, kludne posli 😀 ja som este nestihla zarobit dalsi. prave sme sa vratili z dofci a mala sa tam ukazkovo zaparila v hnuskach uz po prvom dni 🙄 ☹ 😢 svokra frflala, ze som nevzala latkove 😕 no kto vedel, ze to tam bude taky luxus 😝

standu
19. apr 2009

karolinka, ja som kupila LVB jersey a nevymenila by som ich za tisic puliek..........keby som nebola byvala taka sprosta leniva (zdalo sa mi komplikovane to impregnovanie 😠 ) tak by som nakupila len vlniaky. lenze vzhladom na dvoje pulky a najnovsiu (a poslednu! 😀 ) kupu 4ks AIO a kapies nekupujem dalsie...aj ked by som vzala este tie rucne farbene LVB fialkove....mmmm...
Ska by mali byt v pohode....aj ked na moje drobne skvrna by boli dobre Ska aj teraz 😝
podla toho, ci ides babo stihlo balit, ci objemnejsie...

sisa..to som si mohla mysliet...pomastite, bude dobre..ako bolo (okrem Rebekinej zaparenej prdky 😀 )? a aky luxus...? dali sa oprat?

sisa.b
19. apr 2009

standu, tak nejak. ona to nebola ziadna chata, ale poriadna chalupa - ako dva nase byty a to zariadenie by som tiez brala 😝

standu
19. apr 2009

🙂

sisa.b
19. apr 2009

inak bolo super, akurat mi niektori clenovia nasej vypravy sabotovali pokus o akukolvek dlhsiu turisticku prechadzku 😠 😝 takze sme toho na moj vkus pochodili malo. ale slecna bola opat hviezda - krasne sa nechala nosit v satke 😵

standu
19. apr 2009

te je super 😉 moja by sa nechala iba ak v spanku 😝

sisa.b
19. apr 2009

tak ja som bola tiez dost prekvapena, lebo u nas vonku sa nechce nechat dlho nosit. a tam si krasne aj pospala, vobec neprotestovala. akurat tato nechcel nosit v satke, tak uz som ho ukecala, aby sme kupili manducu 😵 😀 😀 este musim vyrat, aku

sisa.b
19. apr 2009

vybrat farbu - som chcela napisat 😀 ale to uz som mimo temy 😝

dudri
19. apr 2009

sisa, vlani som objednala manducu-candy cotton-na spodku bola cervenu farbu, ta farba pustala ☹ .(prala som 30stupnov na programe rucne) ale je velmi krasna...tak som vymenila za prirodnu 😵

sisa.b
19. apr 2009

tak ja rozmyslam nad hnedou alebo limitkou ice/rose, ta sa mi paci este viac, len neviem, ci nie je neprakticka/ ci sa nebude velmi spinit. ale niekde ju uz maju v rovnakej cene, ako tie klasicke farby.

karolinkafe
19. apr 2009

Tie LVB sa mi celkom pozdavaju, len rozmyslam, ci by som nemala vziat rovno M, lebo podla tych velkosti pisu, ze S je do 5kg, a M 4-10 kg, tak do tych 4kg to nejako "vydrzime" s PULkami 😅 nie? Lebo sa mi nechce potom po dvoch mesiacoch zas kupovat nove vlniaky, ktore sa vraj na novoskov ani tak velmi nehodia 😕 poradte 😉

standu
19. apr 2009

karolinka....moja mala ma rok a Mka su este s rezervou........
neviem, ci sa nehodia, aj ked ej pradva, ze malinke babo vlniaky skor prekaka, ako dietatko vacsie, s tuhou stolicou. ale odkedy mame vniaky, mala nema jedinu zapareninu- ono ja som jej vlastne vyrobila ekzem aj s pomocou separaciek, tak to moze byt tym, ze uz to ma vyliecene.
nuz ja by som si kupila asi aj Ska....keby som vedela, ze budem mat opat takto drobne dietatko. pozri, vezmi Mko, pulky Sko a ak by sa ti videlo, ze tie Mka su ooobrovske, tak kupis popripade mensie...hm?
lebo tie LVB su ozaj perfisne........ 😎 tie jerseyky su najtensie a su ozaj len o malicko hrubsie ako pulky IVorganic co mam

karolinkafe
19. apr 2009

To mi skor Bihan poradila, ze na uplne male babo sa vlniaky nehodia, hlavne kvoli tomu lanolinovaniu, kedze dost casto sa stavaju nehody 😅 Tak preto si vravim, ze vydrzim zaciatok s pulkami a vlniaky trosku neskor. Ja mam malicky "problem" v tom ze tie plienky budem objednavat na SK strankach na mamcu a ta mi ich prinesie, ked za mnou v lete pride. Preto sa pytam na velkosti, lebo objednavky musim spravit uz teraz.

standu
19. apr 2009

sisa ta ice-rose je krasna.....sama som po nej pokukovala, ale nam by bola na dve veci. iste sa nebude spinit o nic viac, ako prirodna.

dudri
19. apr 2009

standu, myslim, ze si zacinala latkovat pred mesiacom. Hej mas maturitu 😉 ...
doma mame 2baliky, ked pojdeme tento tyzden domov hned vyrabam sliz a latkujem 😎
Tesim sa...

standu
19. apr 2009

nemam maturitu.....len nahlas uvazujem ako budem postupovat pri druhom dietati.

dudri
19. apr 2009

uvidim ako budem zvladat prebalovat s latk.nohavickami.Ako budem sa pacit...neskor budem pisat ako..............