Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mamutka
6. máj 2009

lenka, ja aktualne striedam troje, nemenim zakazdym, nic im nie je pri pocikanej plienke, a pri pokadenej vacsinou tiez nie, len obcas to mlady pan vybavi tak, aby naklad rozlozil po vsetkom 😝

mamutka
6. máj 2009

standu dik, tak teda hadam dve, na zaciatok 😀

sisa.b
6. máj 2009

mamutka, ja mam pat, ale tri pojdu za chvilu z domu 😝 tak budem zas potrebovat dalsie 😕 😀

mamutka
6. máj 2009

sisa, kukla som album, krasne 😉

sisa.b
6. máj 2009

jj, su nadherne 🙂 do mensich mam aj dvoje vkladacky naviac

bubatinko
6. máj 2009

babenky uvazujem ze zacneme aj my pouzivat latkove maly mi vazi 10,5kg tak to by mu stacila uz len ta najvacsia velkost nie ? kolko by mi potom bolo treba kupit ked normalne prebalujeme 5x za den ? vdaka

sisa.b
6. máj 2009

bubatinko, to mas pekneho macka 🙂 myslim, ze tie Lka budu pre vas akurat 😉 uz aj my pouzivame velkost M-L a to ma mala 8220g. a kolko? je to podla mna individualne, ale kvalitna plienocka by mala vydrzat 2-3 hodiny v pohode. lepsie poradia asi skusenejsie latkarky

mamutka
6. máj 2009

bubatinko, tiez mam slonika 😉
pocet - podla toho ako casto chces prat si myslim, niektore schnu dlhsie, v zime je to sranda, takze nie 10 ks ak chces prat kazdy druhy den. Ja mam asi 28 roznych plienociek, spotrebujeme asi 7-8 denne ( v noci dam casto aj umelu, ale chcem to zrusit )

lilly
6. máj 2009

ahojte, itti bittiek nikdy nie je dost 😵 ja mam 7 a este by som prijala 😀 akurat, ze na fuchsiovej sa mi zrejme pokazila pul vrstva, bo mi prevlha aj na zadku 🙄 😢 a ta je taka krasna..
ja mam z nich vsetky velkost L a pouzivam ich asi do troch mesiacov, alebo aj skor a boli dobre hned.. bubatinko, tebe bude, teda malemu urcite dobra velkost L
ta UD je obrovskaaa.. sisa ja som myslela, ze ju mas nafotenu na modelke, cvakni ju aj tak 😉

sisa.b
6. máj 2009

lilly, chcela som ju cvaknut pri premiere, ale to by som jej nespravila, kedze jej ju budem davat v noci pri prvom prebalovani 😝 tak jej ju na zadok nacapim len pre tu foto 😉

sisa.b
6. máj 2009

bola som akurat v obchode, lebo som chcela kupit flanel na plienky, ale nemali nic poriadne ☹ a nase skoro hotove vlnaky som vcera vyparala 😝 tak mam zas co robit

katyl
6. máj 2009

baby, neviem o tejto temem vela, ale pravdu povediac nemam kde susit.. 😝 daju sa latkove plienky susit aj v susicke?Asi nie, ze?

standu
6. máj 2009

ktore ako, a hadam nie pricasto. na niektorych je napisane, ze ano...a niektore vraj z casu na cas treba, aby sa suchace "postavili" 😉
v zime som susila na susiaku v izbe v pohode.

sisa.b
6. máj 2009

katyl, ani ja nemam kde susit a dokonca ani susicku nemame a predsa sa ich nevzdam 😀 a viem o holke, ktora kvoli plienkam susicku kupovala 😉 urcite sa mnohe daju

standu
6. máj 2009

a co sa ti na nich nepozdavalo, sisa????

sisa.b
6. máj 2009

standu, mam tensiu vlnu, ako je v navode, tak som rovnomerne pridavala a boli velikanske. tak som ich cele vyparala 😝

standu
6. máj 2009

no zabudla som dat jeden malinky neprijemny postreh. tym, ze je ta vrchna vkladacka z toho veluru, co ma byt akoze "stay dry" ako flis sa to veru nechova, mala je cela komplet vyhadzana potnickami..nastastie pipka je ok (aby sa nevratil ten hnusacky ekzem 😒 ) ale ma ohadzane brusko, jednu slabinu aj zadok 😠 😠

katyl
6. máj 2009

my totiz susicku mame, ja susiak v izbe neznasam, len je z toho pradla vlhko, tavdtia to a izba je taka rozhadzana,
keby sa dali susit v susucke bolo by to fajn 😉

luciabah
6. máj 2009

ahojte, tak nam dosla zaslielka z teeheebaby, sa vytesujem a uz su oprate. standu, nebude mat sandra alergiu na material. skus poriadne vyprat aj dva krat za sebou a uvidis, nam sa take podaobne stalo, ked sme kupili BL, ale potom som 2x vyprala za sebou a teraz o.k.

sisa.b
6. máj 2009

katka, zavidim susicku. nas je jak hadov, tak frcime na dvoch susiakoch, ale aj to je malo 😝 uz som sa naucila ignorovat ich, v tom nasom bordeli sa to strati 😀

sisa.b
6. máj 2009

luci, kedy si objednala?

katyl
6. máj 2009

tavdtia v mojom pripevku malo byt zavadzia 😉 akosi uz ani pisat neviem 🙂

katyl
6. máj 2009

sisa, tu susicku som dostala k narodeniu filipka 🙂
a nebola ani draha a ani nejaka extra luxusna znackova, je to znacka ariston a stala do 10 000.
Je to super vec, operem, prehodim to do susicky, len to co sa nemoze v susicke dam na radiator do kupelky.
vacsinou ju oustam ked idem vom, kym sa vratim je ususene. Aj ked by sa to malu vytahovat hned po dosuseni, mne to nevadi ani ked je to trochu pokrcene,ked sa to vytiahne a poslkada hned, je to uplne rovne..tak sa nemusi zehlit. Len som zvedava, ked pride vyucto elektriny 😝
Takze teda mozu sa susit tieto speci plienky v susicke??Zeby som sa na to dala aj ja? 🙂

luciabah
6. máj 2009

sisa... minuly pondelok, takze super rychlo, som aj prekvapena, ved urcite mali vela objednavok, kedze mali aj zlavy

sisa.b
6. máj 2009

katka, my mame ariston sporak a tusim aj chladnicku. v taliansku to teda znacka je 😉 a k rebeke som nedostala este vobec nic ☹

standu
6. máj 2009

lucia, uz aj mna (dokonca ja muza 😀 ) uz napadlo, ze je to tym, ze je funglnova 😒 natrela som ju na noc nahrubo sudocremom, tak dufam, ze do rana to bude ok.

sisa.b
6. máj 2009

luci, to bolo rychlo, mne to islo od nich 15 dni 😒

katyl
6. máj 2009

sisa tak ja som to teda nepoznala, ale ja znacky aj tak moc nepoznam, maximalne tak electrolux a whirpool 🙄
tak dojdi na tu milu pre mamu a pokecame, aj o plienkach mozno
😉

sisa.b
6. máj 2009

oki, vezmem z kazdej so sebou 😉

katyl
6. máj 2009

mne sa pacia tie tvieratkove z tvojho albumu, tie su bozske 😉
normalne by som si to dala aj ja na seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀