Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

snikol
31. máj 2009

emmka, dakujem za info a kolko máš z tých BL bambo štvorcov a ktorú veľkosť??

vladkaz1
31. máj 2009

ja asi zoberiem tie nove ajtak je na nich dobra cena a ked uz objednavam z jednoho nebudem spekulovat ..

emmka3
31. máj 2009

ja mam 5 BL stvorcov 40x40 ... skladam na tretiny, teraz je este dlhsia, ale kedze chlapci cikaju viac dopredu, pri pipikovi mu to este ohnem, takze ma 6 vrstiev vpredu a 3 pri zadocku ... 30x30 su dobre ako vkladacky do kapsovych plienok, ale 40x40 vyuzijes dlhsie 😉

vladkaz1
31. máj 2009

no dobre vediet ja som si dala 5 tych 30x 30 tak si tam supnem aj40 tky

emmka3
31. máj 2009

vladka, zas plati stare zname moje heslo, male nenatiahnes a vacsie si prisposobis a myslim, ze pri tvojej babe do draka budu 40ky uplne idealne ...

snikol
31. máj 2009

vdaka a nemá niekto skúsenosti s plavkami od niektorého výrobcu látkoviek??

sissik
31. máj 2009

ja mam tu starsiu oranic a som s nou spokojna
a inak na plienockach je ina akcia, zlacnena o 5 centov, teda 2 sk

olinka6226
31. máj 2009

snikol popolini plavky su super

snikol
31. máj 2009

olinka ešte sa chcem opýtať ako sa používa, len samostatne tie gaťuše?? nemám s tým ešte skúsenosť

snikol
31. máj 2009

holky moje a ktorá má skúsenosť s plienkou hamiko akú má savosť??

vladkaz1
31. máj 2009

no tak teda 2 sk to je teda zlava 😀 ja chcem este tie vrchne co my radila Standu ale nebudem to prehanat teraz som mala debatu s MM on povedal ze nech si robim co chcem ale ze som mohla mat nove tenisky tak nech potom nefrflem ked som si znicila nove asi mesacne v pracke.. a ja ze mala je prednejsia ze nebudeme musiet nahanat v akcii hnusky a malej to velmi prosieva a moj zas do mna ajstak tie hnusky budes musiet kupit a ja ze perco by som musela? ked budem mat dost latkoviek nemusim kupovat no.. som zvedavy ci sa nebude kazdu hodku precuravat 🙄 ach jaj co ho nakopem .. jeho argument ze len spekulujem nemas ich doma dost? a mam Asi 5 plienok no to je cely on....

emmka3
31. máj 2009

s tymi plavkami by zaujimalo aj mna ...

hamiko je starsia verzia Baby Lucy, a podla zlozenia by som to prirovnala k BL Classic

sissik
31. máj 2009

no moj urobil pokrok - uz nefrfle
sice dnes povedal, ze by som jej obcas mohla dat normalnu plienku. tak som ho opytala, ci tieto nie su normalne.
ostal ticho
a vcera podrypoval, ked som napisala, ze latkujeme aj v noci, ze ete sa mi v noci neposrala. no a keby sa, tak co, zabijem sa? tak ci tak sa vzdy pri kojeni preberiem, teraz jej asi lezu zuby a mrnci kazdu chvilu, tak tom mam uplne jedno, ci operiem jednu plienku. akokeby to robil on

quika
31. máj 2009

my mame plavky za 4 eura z tesca a su super 😉 maju viacere strihy a rozne farby, a hlavne si to clovek moze osahat a prirovnat velkost.
hamiko je takmer to iste co BL classic, takze malo save. teda najmladsia verzia hamiko, starsia verzia ma este aj iny strih a blbe suchace, ale to uz snad nikde nestretnete 😉

sissik
31. máj 2009

no tak som dala aj ja tu cervenu wonderos. tiez nam trochu vytrca ten fleece. a je to pravdepodobne preto, lebo ten vrchny material je pruznejsi ako ten vnutorny fleece. ked sa stiahne, tak fleece automatocky vytrca.
mozno to treba trochu viac vypchat, ja som dala len dlhu konopnu vkladacku EH zohnutu napoly

vladkaz1
31. máj 2009

no ze som mala pravdu ze to vytrca? ja som to aj tak viacej vypchala a aj tak to robilo ..

sissik
31. máj 2009

tak to bude preto, lebo ten vonkajsi material je velmi pruzny a vytahuje von ten fleece

snikol
31. máj 2009

vdaka za informácie 🙂

vladkaz1
31. máj 2009

no ved aj ja som rozmyslala trocha ho v strede odsit ,aby sa tahal do vnutra...

sissik
31. máj 2009

este ich parkrat operiem, mozno ten uplet povoli

vladkaz1
31. máj 2009

no ten flis urcite povoli ale ten vonkajsok nie takze ti to bude este viacej odstavat ...ja ked ju nepredam tak to odsijem.. este sa my nik neozval a uz bola 25krat pozreta za 2 dni

sissik
31. máj 2009

tiez asi odsijem ten fleece
rozmyslam, ze by som sa vyteperila do brna. som to navrhla muzovi, ukazala mu CT.
vraj jej je to jedno, aku plienku ma a ze ju nie je vidiet. hlavne, ze ked ma satocky, vkuse si ich dviha a v horucavach mozno bude v kociku len v plienke a tricku

quika
31. máj 2009

baby poradte...ja mam nejaku krizu 😠 maly sa mi furt precura, on pije jak duha, na posedenie vychlasce 3-5deci, a ked to potom pusti, tak mozem rovno prezliekat celeho, uz mi to fakt leze na nervy...
v noci sa precura takmer vzdy a to uz vypchavam najviac jak sa da - bamboo extra s vkladackou a 2 BL bambusovymi stvorcami 40cm, ma z toho taky otrasny balik ze sa ledva hybe (aj nalezite protestuje samozrejme), uz som musela zohnat dalsi spaci vak lebo nestiha schnut, skoro kazdy den to musim prat aj ked mam poloprazdnu pracku, lebo nemam co pouzit 😒 cez den prebalujem kazde 2h, ked sa napije tak aj kazdu hodinu, vzdy ho aj posadim na serbel a aj mi tam vypusti, ale plienky aj tak nestihaju, takze prezliekam 3-4x denne precurane dieta. on neznasa objemne plienky, potrebovala by som nieco malicke ale riadne save a to podla mna neexistuje - jedine hnusky ale tie nechcem (a aj tie casto precura). musela som uplne zrusit vlnaky, vobec nestihali ☹ a kapsovky alebo AIO nam vydrzia max. hodinu, ked tam mam 9 vrstiev konopneho flausu, takze mimo domu bez hnusiek nehrozi 🙄 poradte nejaku super savu plienku, nech to nasaje tak pol litra...

sissik
31. máj 2009

quika tak to netusim, co dat ked toto vsetko precika
tusim standu alebo sis.b maju UD, vraj ta je dobra

tak wonderoska to schytala, ale vydrzala, nic neslo von

sisa.b
31. máj 2009

holky, tak ja som celkom zalubena do tych CT a hrozne sa mi paci ta ruzova maskacova. kto to pojde buduci mesiac kuknut branu? 😅

sisa.b
31. máj 2009

quika, ja mam UD a vydrzi fakt dost, ale nemam s cim takym porovnat. ja v noci pravidelne prebalujem, takze tie plienky byvaju ciknute len odspodu - vrch je vzdy suchy. ale UD je fakt mega balik na ritku

sissik
31. máj 2009

mi hovorte o tej maskacovej ruzovej a este tej vlnkovej
neposielaju z brany aj svk?
emmka ake velke mate auto? 😉

olinka6226
31. máj 2009

baby tie plavky to idu len tie gatuse. oni maju taku sietku na kaku... ak mate este kojenca s prazenickou tak potom odporucam radsej IV. tie maju pul vrstvu.ale celkovo sa mi pacia viac tie popolini.

co sa tyka velmi savej plienky tak moji favoriti su dvaja UD nocna ta je uplne fantasticka a potom bambusovu LL.

sisa.b
31. máj 2009

sis, ta vlnkova sa aj mne velmi paci, hoci je viacfarebna 😵 olinka, neuvazujes o nich? 😀

vladkaz1
31. máj 2009

caute tak som prisla z lekarne v tescu konecne som bola dat zarobit ten lanolin 100G skoro 4 eura ... a ta lekarnicka my hovorila ze o tom uz pocula... ale neni to nejako malo 100G kolko tam ide na jedno lanolinovanie a ajtak my to nezarobila lebo zatvarali mam prist zajtra som sa uplne na prd hnala... do teskaca