Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
18. jún 2009

niekedy mam pocit, ze praveze cim je plienka viac vypchata, viac tecie. teraz robim pokus len s origos vkladackou z UD tak uvidime 😉

vladi okolo obeda chodieva postarka tak cakam 😀

potom hod foto toho noveho britaxa

vladkaz1
18. jún 2009

este ho nemam doma ale hodim tesim sa ze bude novy za taku dobru cenu .. lebo najlacnejsi som nasla za 150 euro s nicim a staru kolekciu

vladkaz1
18. jún 2009

hod kocik do albumu som zvedava akurat som kukala mala je nadherna a jaka herecka 😵

standu
18. jún 2009

sak mam 😀 v mixe tusim

vladkaz1
18. jún 2009

idem mrknut ja som kukla len 2 ten mix som nekukla 😀

vladkaz1
18. jún 2009

Velmi peky Standu ale mala je aka velka !!!! stale hovoris ze je taka lahucka a mne pride z foto z kocika jak moja Lucka ... no neviem zlato ci vam tie vlniaciky budu nechcem ta strasit ale podla mna ani ne ☹

snikol
18. jún 2009

maminky aká je tá stránka z UK ☹

vladkaz1
18. jún 2009

mrkni 3 stranky do zadu alebo 4 na spodu madein.... 😉

standu
18. jún 2009

ale velka co si keby si ju videla 🙂 kamosky sa boja na ruky ju vziat aka je drobna 😀 dlha je aj dost..ale 7apol kila je 7apol kila 😀

vladkaz1
18. jún 2009

TO VAZNE MA 7 A POL KILA? 😕

standu
18. jún 2009

ano prosim 7500g pri poslednej poradni 😎 za mesiac pribrala 100g a predtym mesiac NIC od narodenia priberala v priemere 400g mesacne po polroku 300, 250g... vladi moj muz mal v prvom rocniku gympla 40kil 😀 a svokra ma asi tak 40 cely zivot 😉

vladkaz1
18. jún 2009

😉 oki ved ked je to v poriadku tak ok.. prave som dostala dalsiu ponuku na britax a je cerveny a od nas ,... juuj mam chrobaka ,, asi ho zoberiem.. 🙂

sisa.b
18. jún 2009

standu, neboj, ona este priberie 😉 ale to musi byt fakt drobucka, teda aspon ked sa pozriem na moju 9kilovu micu a to sa mi ta moja nezda nijak extra baculata, jej surodenci mali vacsie sunky.

inak o tej kravickovej IB mi holka pisala asi 3 dni dozadu. aj to, ze cena bude vyssia, lebo ich objednava priamo z australie. akurat mi pisala, ze okolo 13libier to vyjde a vcera aky sok 😝 ja som ju totizto ukecavala, aby mi jednu odlozila, lebo jahodkova sa mi zrejme neujde ☹ no ale sok som predychala a toto bude moj posledny ulet 😅
inak ma strasne zaraza, ked su tie limitky na niektorych strankach drahsie ako normalne, lebo viem, ze tie limitky su o par halierov od vyrobcu dokonca lacnejsie ako normalna ponuka. ako na tom chcu niektori predajci paradne zarobit 😠 😠 😠

standu
18. jún 2009

dufam ze je to ok zatial ma vsetky vysetrenia v poriadku a uz to ani neriesim ale vlastne to musim riesit lebo sa nad tym kazdy pozastavuje...si pripadam ako ...... co nedava decku jest..

aj cerveny je pekny...mne by sa asi najviac ruzovy 😎 ja som myslela ze si uz vzala cierny 😕

vladkaz1
18. jún 2009

jaaj nemam tu moj prispevok , napisala som ti ze vsetkych pekne posli do riti nech sa staraju o seba radsej a nepchaju stale komentarmi nos do toho co ich vobec nic nieje!!!
A ze som pankovi napisala ze mi MM kupil kocik lebo sa mi nezdala jedna vec ktoru som si vlastne uvedomila az po rozhovore s predavajucou druhe britaxu ze ako moze byt novy ked mi napisal ze nema zaruku .. nejako mi to vrta v hlave bud to bude corka a taky nechcem alebo ma klame ... 😖 tak beriem cerveny.. v podstate ja ho potrebujem len na dovolenku a do obchodu von uz neberiem...

zuzic1
18. jún 2009

Babky prosím vás pekne nemáte niektorá skúsenosť s touto plienkou??

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4005119

bihan
18. jún 2009

Ja by som vzala modro-bodkovanú IB ale nevezmem 😀

vladkaz1
18. jún 2009

Mam kupila som a stoji za prd aspon moja nesedi nam je tenucka s fisom vnutry ziadne sacie jadro musis napchat do vnutra vkladacku ...alebo stvorec boky sa nam tocia von a za chvilu je pretecena aj cez pul vrstvu aj cez boky CCA 10 min.. nam vydrzi 😀 som ta asi nepotesila 😅

standu
18. jún 2009

sisa ju moc neoblubuje pokial viem a vladkinej lucke vobec nesadla strihom...inak to co kukas na MMB...ta pani ma aj eshop plienocky

standu
18. jún 2009

bihan aj ja 😀 ale viac sa mi paci krava...no ale cena 😠 a okrem toho mam dve Mka a Lka by asi este dlho boli velke 😎 sa tesim na tu CT bihan ked tak chvalis 😉

sisa.b
18. jún 2009

bihan, tak nam CT 3x pretiekla 😕 takze ja ju na noc nemozem dat. no ale este som neskusala zmensit, takze mozno bude chyba tam... 😅 no aj tak nebudem davat na noc, lebo tie plienocky su tak krasne reprezentativne, ze je mi to luto doma schovavat 😀

s wonderooskou som sa skamaratila ako s 1. nocnou plienkou. je siroka, takze ju mozem poriadne vypchat (obycajne vv + bamus 40x40) a okolo jednej v noci aj tak prebalujem do nohavickovych plienok + vlniaciky, takze je to idealna plienka pre nas dovtedy 🙂 ja som ju brala z bazaru, takze bola aj dost lacna a urcite este dlho posluzi 🙂

vladkaz1
18. jún 2009

Sisa tak gratulujem ja sa s nou nestotoznim lebo nam nesedi... 😉 ale neva

standu
18. jún 2009

a to sa ti nepacila 😀

vladi prisli vlniaky 🙂 su LTT tak s nimi skusim nieco urobit 😉

bihan
18. jún 2009

Pre mňa je CT fakt super a prekvapivo pre Sáru tiež.. mesiac sme už totiž látku na noc nepoužívali, čo mi všetko pretekalo, smrdelo, zaparovalo 🙄 ale nechápem to, lebo presne tie isté plienky používam už rok a všetko bolo OK.

Takže pre mňa je CT fakt super, ale tie druky sa serú.. biele držia poriadne a čierne iba každý druhý 😢

crysmile
18. jún 2009

vladi ako je mozne ze su tie vlniaky dobre Standinej malej? ved my sme mali 10,5kg a boli nam dobre.. neprala si ich v prilis teplej vode?

bihan, neprovokuj uz s tou CT, lebo ja si ju fakt kupim.. 🤐

vladkaz1
18. jún 2009

co je to LLT ? hmmm? male???som ti vravela ze sa trocha scvkla vlna ako som ich preprala ...ale su nalanolinovane,teraz budem mat vycitky, neviem ... nerozumiem zajtra budem mat kocik 😀 juuupi

vladkaz1
18. jún 2009

😀 crysmile ja som ich neprala v teplej vode ja som ich prala tak aki si my kazala a zbeli sa mi 😀 no sorac neviem fakt ved som vam to pisala ze sa mi ta vlna tak dala do seba 😔
No moja mala ma 13 kg a natiahla ich ale rezali ju nozky a boli jej male nad ritulkou ... no mrzi ma to Crysmile ☹ dufam ze sa nehnevas?

vladkaz1
18. jún 2009

si mi kazala pardon

crysmile
18. jún 2009

vladi ved ja sa nemam za co hnevat, to je fajn, ze este urobia sluzbu 😉 ta pani mi to strikovala na 11kg dieta, tak asi aj preto vas rezali na nozky.. ale tak mohla to vacsie urobit, som sa jej pytala ze ci by neurobila vacsie..

vladi a znacka LTT - len tak tak 😉

vladkaz1
18. jún 2009

no super tak som momentalne nastvana sama na seba, lebo som ich asi dohukala ale bohaca cim ved som ich len preplala v detskom sampone... nechala uschnut na vesiaku na okne ...
lanolin som zarobila tak ako si mi kazala este pred tym som ich natiahla v kondicionery ako som ti pisala ze sa zbehli.. a zostali troska tvrdsie ale nie extra nejako moc po lanolinovani... ☹