Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lilly
26. jún 2009

no ja som mala IV pulky takmer vsetky velkosti NB, S /organic s obrazkami/, M a L /fox hnede aj zelene/, M je akurat, L je dost velke este, takze tie pouzivam, len ked su M spinave a len na noc niekedy.. no uz v poslednej dobe som nepouzila dlho ziadne pulky, lebo som znovuobjavila vlniaky, vsetky co mam, ktore trochu upadli do zabudnutia, ked som bola v ittibittkovom osialy 😀 takze teraz cez den striedam doma vlniaky SWB a LVB, do nich vv na chlapca, obcas pouzijem aj dnu IB, von IB alebo BG a na noc vlniaky LB, takze na pulky nie je cas 😀

standu
26. jún 2009

majka drzim palce nech je vsetko v poriadku budem mysliet na teba 😉

zifka
26. jún 2009

standu, no asi sa mu zdala málo široká - mala som classic zelenú, aj to chytil do rúk a kázal dávať aj tú vložku. A inak som sa ho pýtala, že aký má názor na nosenie v šatke (veď je ortopéd, nech povie svoj názor, že čo chrbtička a tak...) a on povedal, že to nedoporučuje, lebo že dieťa z toho môže vypadnúť 😀 . Viac som sa nepýtala... 😀

sisa.b
26. jún 2009

majka, prajem rychly a lahky porod 😉

neurologia
26. jún 2009

ahojte este by som si chcela objednat bl bambusove stvorce 30x30 kolko mi ich bude treba?10 bude stacit?chcem ich vkladat do plienky aby som zvysila savost......

standu
26. jún 2009

zifka ja sa k vacsine lekarov odmietam vyjadrovat...lebo by to bolo velmi hanlive 😀 😀 😀

neurologia, kolko chces 😉 nie, teda do kolkych plienok to chces tak asi tolko, resp ak do stvorcov tak 10 by malo byt dost myslim

luciabah
26. jún 2009

ahojte

takze tema latkova plienka a dr..... moja dr. uchvatena, nas pluciar... uplne udiveny, v dobrom, na genetike, ze preco balime este na siroko 😀

standu, odfotis prosim tvoju sandricku s liliputami? dakujem

sissik
26. jún 2009

tak dorazila limitka IB, su uzasne. zda sa mi, ze su menej clpate, teda ten vlas j kratsi. ale zase ten vnutorny material sa mi zda lepsi, ako byval doteraz. zeby to menili?

neurologia ja mam tych stvorcov 30x30 14 kusov a veru mi niekedy na 3 dni plus schnutie ledva vystacia. este som doobjednala 8ks 40x40.

sisa.b
26. jún 2009

neurologia, ja mam na vypchanie bl bamus 30x30 3ks, 40x40 6ks, vv 6ks, 2ks LL bambusove vkladacky a 4ks vkladaciek usitych z little eva plienok a bohato nam to staci. ale cez den frcime na klasickych stvorcoch po jednom do puliek + bkm, na von aio a kapsove plienky a na noc nohavickove + vlniaky

sisa.b
26. jún 2009

sissik, odfot limitku 🙂 aku mas? ja som si objednala a vraj na mna nevysla ☹ ja mam taku smolu co sa tyka nappyparadise 😒 teraz nemaju ani tu, co som chcela namiesto nej

snikol
26. jún 2009

maminky moje pri novorodeniatku ak mate latkovky tak netreba+balenie nasiroko?? 😲

standu
26. jún 2009

latkovky zabezpecuju siroke balenie.

lucia, chystam sa 😉 teda dnes som sa uz aj pokusala, ale blbe fotky vychadzali a potom sa vybili baterky vo fotaku... 🙄

standu
26. jún 2009

my mame BL stvorce po 5 ks, stacia 😉 dve bamboo vkladacky popolini a dve frote/flis

sissik
26. jún 2009

sisa teraz by som ti ju odfotila akura na susiaku
mam cervenu a tyrkysovu.
ja cez den davam do klasickeho stvorca aj BL stvorec a tak toho miniem dost
a este napchavam aj do hamburgera, najviac sa mi don osvedcil bambus. ked dam konopnu, tak nad ranom je fest mokra

standu
26. jún 2009

pridala som foto CT dali sme na noc, uvidime co to urobi 😀 pre istotu som zmensila, aby nepretiekla 😵

sisa.b
26. jún 2009

teda standu, tvoja mala je ina modelka 😵

standu
26. jún 2009

😀 sa potatila 😵
inak tatovi sa cmeliak veeeelmi paci, bol nadseny, "toto je plienka!" citujem 😎

sisa.b
26. jún 2009

standu, aj mne sa cmeliak veelmi paci 😉 teda az na ten cierny flis. ale pacil sa mi viac ako ruzovy maskac, dokonca som nan cakala, lebo ho nemali 😅

vladkaz1
26. jún 2009

Cafte sijem jak zerava prave som hodila do albumu plienku co som usila zajtra lepsie odfotim a skusim na Lucke 😀 mam cerveny flis tak tatial sijem vsetko na skusku rovnake.. ale tato sa mi fakt podarila 😀

standu
26. jún 2009

nuz asi si este jednu kupim...na narodky (ano, na tie moje.....sandra bude na svoje narodky hadam odplienkovana 😕 ) 😀 😀 😀
vezmem aj kalich, nejake vv a tie kikko farebne MUSIA byt!!! 😀 😀 😀

mne sa s ciernym flisom lepsie pacili z ponuky brany zvieratka ☹ ale uplne najkrajsia je aj tak denimka 😉 pockam, mozno doplnia farby, teda vzory 😉

snikol
26. jún 2009

standu pisala si, ze latkovky zabezpecuju siroke balenie, tak na ne netreba davat obycajnu plienocku?? 🙂

standu
26. jún 2009

noooo, vyzera dobre 😵 potom daj referencie, ako sluzi 😉 zeby som si nejaku u teba objednala? 😉

vladkaz1
26. jún 2009

no robila som strih ako na vlniaky z hora suchac nie klasika prelepit boky cez ale dala som vrch na boky sa mi paci no skusim ak bude sediet dobre strih tak take posijem a spravila som ju aj dost siroku len som hore nadpajala este pas bola kratka tak ma 2 x spevenie s gumkou ale sa mi paci .. kupim peknu latku a posijem nieco este mam na tyz. masinu konecne ide dnes mi ju segra nastelovala tak nieco posijem .. bola som aj v latkach a maju impegrovanu latku ako su slnecniky .. len uvazujem ci fakt nepremokne a bola pekna 🙂

standu
26. jún 2009

no podla toho ktore. itti bitti teda nie....BG urcite....neviem, osobnu skusenost nemam, latkujeme od roka...baby ti isto poradia

ale pre pokoj v dusi mozes dat navrch stvorec 😉 no ale ked das dva stvorce na tretiny a navrch pulky tak to siroke isto bude.

labutka, ako si balila maleho???? kto este latkuje od narodenia??

sisa.b
26. jún 2009

vladka, ja nechapem, o com na tej plienke ide 😨 😕 to biele tam je suchac? a ako to zapinas? 😕

inak my sme dnes boli v tescu a dokupila som osusku na vkladacky do pripravenych nastrihanych plienok 😀 uz ich mam nachystane a naspendlene od tej poslednej a nema ich kto zbuchnut dohromady 😅 takze uz mam zvysny material - ziadne vyhovorky 😝 este musim ustrikovat vlniaky, na ktore mam vlnu nachystanu

standu
26. jún 2009

joj vladi ale to bude hrube, nie?? a podla mna to pouzivanim a pranim zacne premokat

vladkaz1
26. jún 2009

ano to som spavila zapinanie na vrch nie z boku chapes?nevadi zajtra skusim ci to bude aj v praxi ten suchac sa malej ani nedotkne ved je na boku plienky. 😔 🙂

standu
26. jún 2009

sisa myslim ze sa nelepia "usi" na predok plienky ale opacne. chapes 😎 ?

vladkaz1
26. jún 2009

nie to je uplne tenucke ako podsivka na saku aj taky podobny material len smiklave neviem len uvazujem na hlas .. ale parazol ti premokne? 😒

standu
26. jún 2009

vladi dobre som to pochopila?????????????????