Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
30. jún 2009

standu, ako si spokojna s tou greenkids?

sisa.b
30. jún 2009

snikol, nemas zac 🙂

lilly
30. jún 2009

snikol, BL bamboo je urcite savejsia ako HD, ta vela toho neznesie.. aj ked na take 2 mesacne babo som ju davala aj na noc s jednou pridanou BL bamboo vkladackou.. teraz tak jedno dve cvrknutia a je premocena.. uz zapada prachom u nas a caka na druhe babo 😀

snikol
30. jún 2009

lilly vdaka. citala som na brane, ze vyhrala ocenenie plienka roka 2008 a ze nasaje 350ml. o BL bamboo som nenasla take info tak som sa zato informovala. ozaj nevie niekto co je zo sulky??

topzuzana
30. jún 2009

pastelka podla mna vyhrala kvoli tvaru a nie kvoli savosti - aspon podla mojich skusenosti. tiez myslim, ze BL so sacou vlozkou nasaje viac.

vladkaz1
30. jún 2009

baby tak zianu kristalicku sodu v DM nemaju ani nikdy nemali ... kukali na mna jak puk mame 1 DM aspon co ja viem som sa tam dobre zhovadila hihi 😀 ale avivaz mali ti ekover

topzuzana
30. jún 2009

a chcela som sa opytat, ci je CT sirsia medzi nozickami ako IB. Uvazujem este aspon o dvoch AIO, ale IB mi preteka, ked nosim v satke alebo manduce.

...a tie CT sa mi fakt pacia... kde ich maju potom za dobru cenu -oplatia sa aj z brany? alebo ak by niekto objednaval, tak by som sa mohla pridat.

vladkaz1
30. jún 2009

baby mam este pockat alebo mu mam napisat na plienku za objednavku objednavala som to 17teho?hmm???

snikol
30. jún 2009

uz si to objednavala dost davno, skus mu napisat aby ti dal info o tvojej objednavke.aspon ja si to tak myslim.

vladkaz1
30. jún 2009

no ved pockam do piatku asi nechcem ho nejako surit nam to duplom neposle ale skusim napisat v piatok lebo sak to uz je dost dlha doba nie?

sulky
30. jún 2009

ahoj Snikol, prepac ze som sa neozyvala, mala som mensie komplikacie, poslala som ti IP

snikol
30. jún 2009

IP som dostala a poslala som ti odpoved, dufam, ze si ju dostala.

crysmile
30. jún 2009

snikol tak ked ja mozem porovnat pastelku a bl bambusku, savejsia je bambuska, ale my mame pomaly 15mes. a stale ich pouzivame.. doteraz len samotnu, poskladanu a teraz aj s vkladackou, bud bambusovou alebo akou pride.. no teraz sme ju mali aj na noc, kedze sme nemali ani jednu plienku suchu a dala som jej do vnutra len bl organic vkladacku a vydrzala.. 🙂 je to fajn plienka cez den, velmi variabilna, pretoze si ju prisposobujes podla velkosti dietatka.. ja teda na nu nemozem povedat nic zle, az na to, ze mi ako kazda plienka, dost tvrdne..

myslite ze soda mi na to pomoze? lebo ja nepouzivam ziadne avivaze, iba detsky prasok a plienky mam dost tvrde.. 🙄

vladkaz1
30. jún 2009

baby ja som zacala pouzivat ten vonny olej a mam makucke vsetko ... vazne aj bez avivaze .. crysmile ja mam tie hambace makucke dokonca ten co mi smrdel karo som presila len flis a nesmrdi 😀
baby poradte prosim kde kupim tu sodu na sliz diki fakt to tu v DM nemaju zevraj ani nemali 😉

vladkaz1
30. jún 2009

http://www.palma.sk/palmaprodukt.php?ID=140 pozerali ste uz toto nic nemusim struhat neviete ci je to dobre?

standu
30. jún 2009

sisa greenkids mam velmi rada... 😀 😀 😀 este by som jednu brala 😵 vnutri je matros á la IB ci BG nie flis, vypchas ako chces....stihla moc nie je, ale krasna chlpata 😀 a onesize co beriem ako plus 😉

mas pravdu s cenou za Blueberry, ale je onesize 😎 asi este jednu plienku potrebujem 😀 ale neviem sa rozhodnut medzi Blue, greenkids....alebo slinki minki....alebo berryplush....no a tato ma mata uz veeelmi dlllho......:
http://www.teeheebaby.co.uk/product.asp?strPare...

na tych fuzzi sa mi nepaci to skosene zapinanie.

vladi sodu som kupila v obyc drogerke...nachemagroup myslim

snikol
30. jún 2009

standu ta plienocka je nadherna az az srdce boli za nou ☹

vladkaz1
30. jún 2009

😉 http://www.teeheebaby.co.uk/prodtype.asp?strPar... ja zasa uvazujem nad touto co poviete? len by mohla byt vo farbicke Standu 😉 uz som na nu cucala aj ja 😀

vladkaz1
30. jún 2009

ale aj IB su tam za dobru cenu uvidim aka bude vyplata a tusim 2 zoberem sakra sa tu namotavam na ne ked ich chvalite ale aj ta tvoja standu je pekna ja neviem bude nam sediet?IB ma laka teda velmi tu je na nu lepsia nikede cena? neviete?

snikol
30. jún 2009

vladka ja som dakedy kupovala kristalicku sodu vo farby- laky tu u nas neviem ci to este teraz mavaju.

vladkaz1
30. jún 2009

vazne???? coooo? 😅 😀 farby laky??? no teeda...

standu
30. jún 2009

naj ceny na IB su tu:
http://nappyparadise.co.uk/index.php?main_page=...

a lepsiu cenu na blueberry som tiez este nenasla 😎

ta moja vladi? iba ak vo sne....uvidim na buduci mesiac, ako mi vyjde, ak este bude, tak mozno ju aj vezmem 😵

katka29
30. jún 2009

Ahojte baby, dlho som tu nebola, musim vas spatne pocitat, tolko ste toho popisali...

nahodou by ste niektora nechceli blueberry onesize minky, ja mam dve, jedna je uplne nova a druhu sme pouzili 1x, malej moc nesadla, je dost siroka medzi nozkami, nam sa najviac pacia BG a SWB velurky tie blueberry mam kravicku a hnedu s ruzovymi bodkami, su na suchac, su tam aj origos vkladky, za 22€ by som ich predala... 🙂

topzuzana
30. jún 2009

katka
a to je AIO alebo treba vrchne nohavicky?

katka29
30. jún 2009

topzuzana ano to je AIO, na ne netreba nic...to su take chlpatice 🙂..

topzuzana
30. jún 2009

super, take nieco hladam, len tie farby nie su pre nas. kravicku ja nemusim a v ruzovo-hnedej by Adamko vyzeral cudne 😀
este skusim pockat, ci niekto nebude robit objednavku z brany alebo mozno nahovorim muza a urobime si vylet

katka29
30. jún 2009

nooo pre chlapceka asi moc nie, hlavne tie ruzove bodky 🙂

standu
30. jún 2009

zuzi pozerala som album..no a ako dopadla IB na noc???

katka, skoooda, ze su na suchace ☹ nejak mi zacinaju vadit 😖 hlavne tie take tvarovane, trciace. kurnik neviem to povedat. no take ako na BG

katka29
30. jún 2009

standu, aj ja ma radsej patetntky, aj ked suchacom ju lepsie utiahnem 🙂, ale ak si mam vybrat, tak patentky...

vladkaz1
30. jún 2009

jaj Standu aj ja uz koncim s kupovanim uvidim aka bude vyplata este mam prachy celkom slusne som usetrila ale nemozem ideme kupovat tu tapetu do obyvacky ozdobny strop neviem moj mi uz nedovoli a prachy nepusitia veru... no tak uz mozno len jedny pulky a jednu IB ale co si mi dala stranku super cena 10L jaaj az ma pali veru pali.. jednu tusim kupim pojdem kuknut kolko postovne ale az ked mi dojdu plienky...teda objednane