Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
4. júl 2009

jaaaj ludka...tak ja neverim ze u nas to tiez zozeniem...hadam ti niekto pomoze 😉

dudri dik, netreba.... 😉 ja by som si to objednala aj sama ale chcela by som aj vak na plienky tak nech to mam jednym supom

zuzi ak teda ides na tu branu tak mi pisni, budem vdaacna hej CT safari su tie cervene zvieratka a mne sa z tych, co maju cierne vnutro paci najviac po dalmatincovi 😵

k tomu letaku....asi nemam slov aj ja som truba toto citala ked sme hnuskovali a jaka som bola stastna, ze je moje dieta v takych uzasnych plienkach bez bakterii a bez cpavkoveho obkladu....ach jaj. no co, ucime sa vlastnych chybach 😝

tamka akoze parky gulas 5mes decku...zabila si ma teraz. sa mi to lubi, ako aj tu v receptoch som narazila na temu ze "pribinacik a7mes dieta" jedna ze dava od 5mes a maly je zdravy neuskodilo mu 😀 😀 😀
............asi bez komentara............. teraz neuskodilo, ale ked bude mat v tridsiatke problem s tlakom a pod tak.... no a vtedy len povedia, "to je dedicne" az na to, ze malokto si uvedomuje, ze dedicne nie su civilzacne choroby a obezita ale dedicne su recepty a kuchyna 😀
aaaaaale, nech si kazdy krmi, prebaluje a vsetko svoje dieta ako on uzna za vhodne.

takze som si to premyslela, vezmem mio a vak na plienky a ak nebude pracka tak sa budu macat v miu. pocita, ze spotrebujeme menej plienok, ved budeme aj pri vode, tak nech cura do mora 😀 😀 😀 😀

lenki33
4. júl 2009

ahojte myslite ze mozem namocit do perkarbonatu vlniaky?? LVB jersey, zlcovym to nechce pustit
aj tak si od toho moc neslubujem, jedol cucoriedky 😔
alebo cim to mam dostat dole??? 😕

vidim ze pisete o dovolenke, ja som bola minuly rok 2krat s malym a vzdy som brala len latkovky, nebol ziadny problem s tym, rychlo to schlo a niekedy som pocurane cc len vyplakala v mori (chodime na taku opustenu plaz) a za chvilu boli suche 😉

lenki33
4. júl 2009

a este na dovolenke sme pracku nemali a v pohode, prala som len v rukach a dala na slnko, to vybieli aj dezinfikuje, a prala som to kazdy den pripadne aj rano a vecer, je to robota na 5 minut, takze to nesmrdelo a prala som v detskej vanicke, v ecoveri (doma pouzivam sliz)

tamka84
4. júl 2009

lilly našťastie to nie je moja kamoška, len chodíme k jedném pediatrovi.

mám takú dilemu, na budúci víkend ideme k svokre do tatier na víkend, a ja by som chcela zobrať látkovky len neviem či mi bude stačiť moja biedna výbava 18ks. Ja doma periem každý deň a plienočky mi schnú vonku na dvore takže ich mám v takomto teple za 3-4 hod. suché, aj BL bamboo, ale neviem či sa mi usušia aj v tatrách, tam je určite chladnejšie....

inak ideme prvý krát so Sofinkou na takú dlhú cestu, od nás do tatier je to tak cca 3hodiny. tak dúfam že to nejak moja malá opička vydrží.

aj ja by som chcela CT z brány, ale ružovú maskáčovú alebo vlnky. No musím vyslať MM do brna na služobku zase 😀
baby neriadte sa tým čo má brána na nete, radšej im napíšte mail, lebo v predajni majú rôzne tie CT, videla som na vlastné oči, keď mi manžel fotil predajnu mali tam asi 5-6 druhov CT a na nete mali len 2.

lilly
4. júl 2009

lenki, neviem sice co je perkarbonat, ale mne cucoriedky pustili s takym praskom z DM, je to v takom zelenom malom kybliku, nieco ako vanish, je tam napisane len Denk mit a stoji to okolo 3,30€ to das do trosky vody, alebo aj priamo ten prasok na skvrnu, nechas posobit hodinu, alebo kym to nepusti, vyplakas, normalne vyperies a hotovo.. ja by som to dala aj na vlniaky, no studenej, alebo vlaznej vody a potom ich normalne vyprala, podla mna im to neuskodi..

standu
4. júl 2009

tamka idem objednavat z brany......kto chce nieco??????????????????????????

csikike
4. júl 2009

baby, nemate skusenosti s reklamaciu na latkoveplienky.sk? flexitot sa mi rozpadla 😖 a zial nemam blocik (len tu prebeznu fakturu co mailom posiela), tak neviem ci sa mi baba vyhyba alebo len nema cas odpisat mi...

standu
4. júl 2009

to za aky cas??? ja ju mam cca 5mes a super

diapozitiv01
4. júl 2009

Ahojte,
akurat som objednala 3 vrchne nohavicky z babykind-u a to konkretne:
Blueberry Minky S - modra kamuflaz - 11,40
Imse Vimse organic Fox Fibre M - hnede pruzky - 10,21
Swaddebees ABC S - Blue Martini - 7,12
na internete som si este nasla kod na 5% zlavu, takze vsetko dokopy aj s dopravou ma to vyslo na 31,73 libier.
Tak uz teraz len cakat.

A inac ten kod na 5% zlavu je ´wo4lo´ keby mal niekto zaujem, treba to vypisat ked sa davaju kontaktne udaje do kolonky Special discount Code
-

snikol
4. júl 2009

maminky moje ktora ma skusenost s plienockami Tots bots easyfi fluffle a airhour su na stranke plienocky.neviem sa rozhodnut ci objednat tieto, alebo z plienka tie nove AIO. pomozte prosim.

sisa.b
4. júl 2009

diapozitiv 😨 no skoda, ja kazdym dnom od nich cakam vrchnaky 😝 a to si kde nasla? 😕

diapozitiv01
4. júl 2009

Sisa b,
ked som vyplnala udaje tak som narazila na kolonku special discount code, hodila som to do google a na nejakom fore to bolo, tak som skusila vyplnit a ono to normalne fungovala so vsetkych cien /okrem postovneho/ dokonca aj na akciove veci. Skoda len ze som nasla iba 5% 😵

sisa.b
4. júl 2009

tak ja som si to tam vsimla vzdy, ale nikdy ma nenapadlo, ze by sa to dalo len tak najst 😅 skoda, ze uz nic nechcem odtial 😝

csikike
4. júl 2009

standu, no mam ich asi 2 mesiace 😔

zifka
4. júl 2009

ludka77 - lanolín sa dá kúpiť v PD v lekárni v meste ako je dm-ka, tak cez cestu.

csikike
4. júl 2009

tak sa vytesujem, kocka sa mi ozvala, som rada, asi len nemala cas... no uvidim ako dopadne reklamacia

labutka
4. júl 2009

lanolín má aj olinka v shope, a miofresh majú v predeti.sk
diapozitiv, ten zlavový kód - DOBRÉÉÉÉÉ. a to si nemohla napísať pred týždňom, keď sme objednávali s kamoškou z babykind? 😀

labutka
4. júl 2009

bambusko, alebo iné expertky na sliz - oprala som pleny v normálnom prášku (som u našich a sliz už proste došiel), a sú belšie než normálne. viem že to nevadí, ale na pohlad sú krajšie. mám dávať viac slizu?

zifka
4. júl 2009

labutka, normálny prášok obsahuje opticky zjasňujúce činidlá, čo znamená len toľko, že vizuálne sa plienky zdajú belšie. Sliz, ani orechy, v ktorých tu väčšina perie, nič také neobsahuje, preto sú "tmavšie".

sisa.b
4. júl 2009

labutka, ja si myslim, ze viac slizu ti nepomoze. prach na pranie jednoducho obsahuje vselijake bielidla, preto ich mas belsie. ja som ale asi slepa, lebo ked som plienky oprala v persile, tak som rozdiel nevidela 😅 dokonca ani skvrny od kaky mi nevypral - zrovna tak ako sliz 😝
mio fresh sice na predeti.sk maju, ale dvojnasobne drahsi 😖

labutka
4. júl 2009

viem ze prasok mi to opticky zjasnil, myslela som ze davam malo slizu... inak som si vsimla, ze ked vytahujem plienky z pracky, na niektorych ostanu zlte flaky od kakacky, ale ked uschnu, "zmiznu". nechapem... 😕
fuha miofresh som si kupila v predeti, stal tusim 6 eur... a kde maju lacnejsi?

standu
4. júl 2009

labutka a na stranke pytaju cca 11€ za mio. Kolko ho bolo za tych 6€?............tak idem objednat z brany
asi vezmem aj CT este jednu a KONIEC 😵

hovorte este kto chce co z brany, vecer ked mala zaspi si k tomu chcem sadnut urobit objednavku... Tamka, no chces este CT, ci posles muza?

lilly
4. júl 2009

podla vas kolko plienok vojde do takehoto vrecka? 1 AIO? Ci aj viac? Jadier z IB cca 2? Akosi nemam odhad, nemam doma take vrecko... 😅
standu, rozmyslam, ci daco nevezmem z brany.. napr take dajake vrecka

standu
4. júl 2009

ja beriem jeden vacsi vak, pisu, ze na 12ks. male vrecka ....no pri kazdom je napisane, myslim, ze tak 2ks AIO by mali vojst
hod link co chces

labutka
4. júl 2009

standu kukam si blok za mio - 6,76 eur, bolo ho tristvrte kila, na 50 praní. bolo to v takej dóoze jak granulovaný čaj.

standu
4. júl 2009

hej taky mam z brany ale pozri:
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=3452

aj ked to vyzera, ako nahradne balenie 1kilove

lilly
4. júl 2009

jaj, ja som lama, link som zabudla vlozit 😅 😀
http://www.branakdetem.cz/tasticka-haipa-daipa-...

standu
4. júl 2009

lilly ta vyzera ze je na jednu, uz som ju studovala 😉 objednat ti ju? aku farbu?

vladkaz1
4. júl 2009

baby ja by som strasne chcela z brany pulky ale nemozem ... ☹

standu
4. júl 2009

10€za pulky sa najde, nie? no, ak ti treba...ale ty vies 😉