Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

macocha
23. júl 2009

Baby posledna vyzva - najma pre Bratislavcanky: chce niekto nieco z plienky.sk?

sissik
23. júl 2009

mkatka poslala som ti IP 😉

tamka84
23. júl 2009

ahoj babenky, tak som doma. Doniesla som vám nasledovné plienočky:

dudri: Vlnená priadza MAXI, obe odtiene. CT vlnky nemali.

Staka: CT denim 😵

Topzuzana: CT denim, CT biela (mali aj zelené bodky, ale tie mali čierne vnútro, a tie si nechcela, aj tá pruhovaná má čierne vnútro)
MMT AIO modré puntíky, sametový povrch, ale len na patentky mali. Mali len tú jedinú.

Lilly : CT denim

Matja: tú MMT čo si chcela nemali sametový povrch, tak som sa ti ju bála doniesť. Sametový povrch majú len tie červené a modré puntíky, alebo guličky. A CT modrý maskáč tiež nemali tak som ti doniesla Tots Bots AIO fialovú, oranžovú nemali.

tamka84
23. júl 2009

Inak super je ten obchod, je to samoobsluha takže sa dá prehrabávať v regáli s plienkami, ale čo sa mi nepáčilo, že majú málo kusov a druhov. Napr. s CT mali najviac denim, a ružové guličky, potom rakety, 1 pruhovanú, 1 bielu a 3 žlté, a 2 zelené guličky.
Ani Mio nemali ☹ ☹ A predavačky čo tam boli toho o tých plienkách veľa nevedeli 😕

MM hovoril že ked tam bol minule bola tam asi majiteľka a tá bola strašne milá a tam skákala okolo neho.

lilly
23. júl 2009

jeeeeej tamka, super, posli do IP potom sumu, ucet... 😵 tesiiim 😵

lilly
23. júl 2009

ozaj a denim ma akej farby vnutro?

standu
23. júl 2009

tami suuuuupeeer tesiiiiim dakujem!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

tamka84
23. júl 2009

lilly denim má biele vnútro. A pošlem Vám IP len to musím prerátať kurzom dnešným a chcela som kúpiť veľké obálky v tescu ale nemali, tak ked zajtra zoženiem v našom zapadákove tak vám pošlem plienočky zajtra, ak nie tak až v pondelok, ok baby?

a ešte mi prosím napíšte do IP adresu vašu a či to stačí poslať obyčajne druhou triedou alebo či chcete 1.
Ďakujem

standu
23. júl 2009

tami ja som adresu poslala mne 1.tr prosim nemozem sa dockat 😀 😀 😀 😀 😀

standu
23. júl 2009

tami dufam ze je taka krasna ako na fotkach 😀 😀 😀 😀 😀

ludia, sisa sa vyparila....dovolenkuju?

dudri
23. júl 2009

tamka cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dakujem
tesim sa

vladkaz1
23. júl 2009

baby nie Sisu som tu vcera niekde zahliadla no hodila som po jednom inzeraty co je volne a co je rezervovane uz som aj popredala .. sme uplne bez plienky len na noc a to mi stacia SWB, a wondwrooska a stvorce ved.. sa operie a schnu rychlo ..kedze su kapsy 😀 som rada ze som to zvladla .. baby sorac co ste mi posielali IP ale vsetko sa mi zmazalo nemam nic tak ak mate zaujem tak mi prosim este raz napsite ,, nehnevajte sa namna

sisa.b
23. júl 2009

standu, tu som 😀 len nestiham ani citat, ani prispievat 😝 od pondelka sme boli u svokrovcov aj na noc, vcera a dnes v aquaparku v brode, tak nejak nestiham nic 😝 doma bordel, vsetky igelitky stoja nevybalene v rade pri dverach 😀 😀 😀

precitala som, ze dorazili nove ct na branu aj bbh, ale ja uz nechcem, tak ma to netankuje, ale este stale nemam kravicku a to uz ma dost stve 😖

standu
23. júl 2009

no vidis, ze dovolenkujes 😎
ja som o moju kravicku uz pisala tak sa m pani veeelice omlúvala ze dnes ju dokonci a zajtra posle 😵

bbh ani mna netankuju, ked ani neviem, ake su 😀 a cmeliaka som predala, tak konecne budem mat vysnivanu denimku 😉

a kedze viac plienociek nekupujem...co sem budem pisat?? 😢 😢 😢

vladkaz1
23. júl 2009

Standu mi hovor ja vam nema ani co napisat a stve ma to ☹ kde su nase debaty? 😅

lilly
23. júl 2009

jej, tamka, biele vnutro v denimke, mnam, super 😵
a tiez veeelmi dakujem 😉

standu
23. júl 2009

ved to vladi...IP to isti 😉
lilly aj ja tesim 😉 podla toho som ju brala, ze som na foteckach bielu vytusila 😵

sisa.b
23. júl 2009

tak nas uz tiez vela plienociek necaka, ale na tie dnesne sa mozem postazovat 😝 mala sa mi kvalitne pokadila na plavke do plavacej plienky, ked som ju mala na sebe (bola som v tureckom sede) a vsetko skoncilo podo mnou a na mne 😀 😝 vyzerala som, akoby som tu kopu urobila ja 😅 a najlepsie bolo, ked som minula skoro polku balika a kedze mi to na karimatke zatieklo aj pod zadok, tak sa okoloslniaci museli paradne bavit na mne, ked som si vlhcenymi obruskami zadok utierala 😀 😀 😝

brinzulka
23. júl 2009

😀 😀 😀
bambule, ja Vas citam...ale nemoozem sa zatial pridat...mm som sa dnes pytala ake plienky sa mu pacia-a bol ochotny si ich popozerat , ze kapsy a malo farebne 😉 😉 -prirodne.. BL...ma normal potesil...ale ze si bude vyberat..do coho bude balit 😀

lilly
23. júl 2009

sisa, som si to zivo predstavila 😀 😀 😀 😀 😀 necvakol vas niekto? pripadne rovno natocit mohol 😀 mala by si podat sportku z tolkeho h.vna naokolo 😉 😀 rebeka kaka stale tekute? mne lilly davkuje gulicky vacsinou, ja mam problem skor s tym, ze sa mi pri prebalovani rozkotulaju naokolo a potom ich nahanam po podlahe 😅 😀 😀 😀
ja som tete z nappyparadise prave pisala, ze vymenim kravickovu IB za 3 nahradne inserty, tie sa nam viac zidu, ako dalsie pulky, sak IB mam 7 farieb.. uz mi aj odpisala, ze jej Lkove inserty akurat dosli, tak sa to moze zrealizovat 😵 a z babykindu som minuly tyzden objednala dalmatinske blueberry pulky, tak sa tesim na tie 😵 a este aj denimka pride, no super proste 😀

wild.horses
23. júl 2009

ahojte,
dnes sme skusili smart nappy od mothercare. Velmi malemu sadla a aj s tym reusable liner-om. Ma velkost L, cize je to do 13.5 kg podla obalu. Mate niekto skusenosti s touto znackou? Ktora plienocka je podobna? Uf, vazne som z nej nadsena. Absolutne nepretiekla a to mini D je riadny cikac a kakac 😀

vladkaz1
23. júl 2009

LILI ty nejako valis??? 😀 😀 😀
Sisa no musela byt sranda .. ale ja keby ze sa to stane mne ako sa poznam tak by som sa ...od smiechu 😀

topzuzana
23. júl 2009

tamka, dakujem velmi, velmi, velmi ... denim a biela CTa MMT zamatova na patentky ...som spokojna 😀
lebo dnes mi maly okadil polovicu plienok a natahovacie Loviky a uz som mu skoro nemala co dat do mesta

ja by som dobehla do Sale v sobotu poobede ... poslem ti cislo mobilu v IP

tamka84
23. júl 2009

stanka tá denim je fakt krááásna, ešte krajšia ako na obrázku. ja som mala v pláne zobrať takú ružovú s guličkami akú máš ty, ale tá denim je tak pekná že som zobrala radšej tú. Predavačka len pozerala ked som jej povedala nech mi donesie 4 denimky, lebo vonku mala len 1. 😀

A inak nemáte začo, rado sa stalo, veď som tam išla tak prečo by som vám nedoniesla. Len ma štve že nemali všetko čo sme chceli 😠 Ja som chcela to mio 😢

A už ani ja nechcem plienky žiadne 😅 , kúpila som si ešte vlniačiky naťahovacie Disany tie farebné, sa z nich vytešujem. Inak tie lovíky som konečne videla na vlastné oči, ale ja som si ich úplne inak predstavovala, sú strašne tenučké, a vyzerajú ako keby nič nedržali. 😕

topzuzana
23. júl 2009

tamka, myslis loviky natahovacie ... lebo ja ich mam a su skvele, treba ich poriadne nalanolinovat a drzia. Treba dat ake pozor,aby neboli privelmi natiahnute (napriklad na prilis vypchatej plienke) potom pretecu. Pouzivam ich aj na noc, ak davam bambusovu plienku, ktoru velmi nevypchavam.

topzuzana
23. júl 2009

apropo lanolinova kura...dnes som minula tu od Disany a zajtra idem zhanat lanolin v lekarnach, po tom co ste pisali, som zvedava ako dopadnem

vladkaz1
23. júl 2009

baby mam bolne este bamboo tie nove uplne makucke tyrkis a limetka stvorec 40x40 oranzovy ..a LB one jednu novu .. nechcete este niekto..?Merino pulky su uz rezervovane ... ale este neopdisali .. len tak neberte to ze otravujem len ponukam ..inak je vseetko fuc .. 🙂

macocha
23. júl 2009

Vladka Ty pokušiteľ 😠 😉
Ale nechceš si niečo nechať "pre istotu"? Veď predať môžeš aj o mesiac. Ako dlho ste bez plienok? Zdalo sa mi, že len nedávno... to ste fakt také šikovné? Ticho závidím (ani nie tak ticho ako závidím 😅 )

Naše dnešné skóre zápasu gaťky vs. šerblík je nerozhodné, 2:2. A aj hamburger na popoludňajší spánok ostal suchý 😵 a to spala od 12:00 - 15:40! Ale ma prekvapilo, že tak málo. Trochu sa bojím, či to nezadržiava príliž zo strachu - no proste, že sa jej nechce na šerbel a do gatiek vie že nesmie.

vladkaz1
23. júl 2009

Zlatko nechala som si swb kapsu a wonderoosku a staci nam ... fakt von len gacurkach .. a doma holanko 😀 na spanok 1 dna plienka ... na co mi je 😉 😀 pri druhm uz budem vediet co chcem 😀
No ja som prestala malu bacat sem tam som ju pleskla po ritke ked som uz bola nasrata .. lebo v noci mi zacala robit ze sa zobudi ako cika straasny plac .. a normalne kakooo a boji sa cikat do pleny .. no tak nechavam volny priebeh dnes sa pocikala len vonku raz na motorke sa zabudla a zar do kocika ale moja chyba sedeli sme na kofce a zakecala som sa inak kakala do serbla a raz do plienky take parada 😀 nemozem od nej chciet aby za taky kratky cas este necikla aj mimo .. jednoducho nikto nieje dokonaly..ale mylsim si ze je naozaj sikovna sama sadne na serblik .. mame obycajny stary zdedeny .. a vykaka sa ani nevieme len pride zahlasit ze kako tesime sa tlieskame pusinkujeme ma s toho obrovsku radost a ked sa pocika vie ze spravila zle zlakne sa.. tak to nechcem surit ... dnes mi kamoska povedala svoj nazor ze je to este skoro ze ona bude davat plienky do vtedy kym sama mala nedozreje ze sa vypyta cikat a mimochodom dava tie igelitove tesco plienky ze im vyhovuju ,.. ziadne alergie ani tak.. tak ale ja necuvnem spat lebo viem ze je sikovna a ked sa uplne zbavime plienok aj nocnej .. budem velmi stastna lebo ma konecne nadhernu pokozku ...

mamacat
23. júl 2009

baby mate skusenost s americkymi latkovkami? (neviem ci su z USA ale predavaju ich tu)
Bumkins, Kushies, Fuzzi Bunz, Bummis, BumGenius, Swaddlebees... etc.

a este ci poznate tzv hybridne plkienky. ako gDiapers, co maju v sebe jednorazovu vlzoku ktora sa splachuje vo wc. zvonka su to latkove gatky.

zacinam s latkovkami s druhym babom (na jesen). je tu velky vyber, a snazim sa v tom orientovat.