Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
19. máj 2009

mamutka, ked nemaju info, tak ja im ho hned dam 😀 uz som jak verklik niekedy, ako kamoskam vysvetlujem o co ide ... a ked sa chyti aspon jedna, tak ma to hreje pri srdiecku 😉 a ked su zasadne proti hned po prvom dialogu (ako moja segra - apriori alebo mama - ta zas nie je proti apriori, klasika moze byt) tak to uz s nimi neskusam, ja si robim, co uznam ja za vhodne ... je to predsa moje dieta 🙂

vladkaz1
19. máj 2009

😉 emka dobry postreh suhlasim, ved je to tvoje dieta a spravis prenho to najlepsie co uznas za vhodne! 😵

sissik
19. máj 2009

no ked si bude niekto mysliet koli plienkam ze socka, tak mu namojdusu strcim fakturu za ne pod nos.
mozu mi vraviet co chcu, ale ked som raz o niecom presvedcena, vsetci blizki vedia, ze sa neoplati presviedcat ma o opaku

sissik
19. máj 2009

noa co sa tyka BL AIO - jun je tu o 2 tyzdne. len aby potom mali tie, co mam teraz nachystane v kosiku
len mi dost chybaju, lebo chcem skusit bambusky aj v noci. tak asi objednam.
a muz ma bud zabije alebo dostane infarkt 😀

standu
19. máj 2009

hm....tak ja uvazujem, ze by som pustila tu BL velurku....nejak jej ten strih nesedi....najlepsie by som vymenila za BL bamboo (M/L) nema niekto zaujem?

matja
19. máj 2009

standu, aku farbu mas tu velurku? 🙂 ja mam bamboo este uuplne nove 🙂

matja
19. máj 2009

aha, vsimla som si v albume. Skoda, ze nemas modru.

standu
19. máj 2009

taka je oranzova....kurnik, som chcela zobrat najprv tu tyrkysovu 🙂

standu
19. máj 2009

mati inak asi 4 razy je pouzita....takze takmer nova...

vladkaz1
19. máj 2009

caves baby ,no usitie plienky zkolabovalo na plnej ciare ked si to dam do albumu tak sa budete smiat 😀 nakupila som asi na prd gumky a stirhala som to ja ,tak to aj tak dopadlo , mama mi vynadala tak som sa zobrala a isla domov 😔 😀 😕

standu
19. máj 2009

vladka snaha sa ceni 🙂

vladkaz1
19. máj 2009

no kuk do albumu 😀 😀 😅

vladkaz1
19. máj 2009

prave som dostala odpoved s plienka.sk a nemaju na metraz .. mam sa kontaktovat zevraj na nejaku Pulku ci koho od tialto s diskusie ona predava metraz z bambusu 😒 , ale asi sa pri najnovsom na to....
radsej kupim..

sissik
19. máj 2009

vladka to si z coho sila tu plienku? z toho draheho rozstrihaneho uteraku?

vladkaz1
19. máj 2009

😀 nie to je druhy ,ten drahy som si nechala na save vlzky 😀 , ale ta plienka je strasna ze? 😀 ja si to priznam ☹
Sisik pocuj nasla som ti na mimibazare tu vlanu stoji okolo 90sk 😉

sissik
19. máj 2009

vladka nedrazdi 😉
dnes som nasla v obchode ze 50% vlny a 50% akrylu. tak zom zobrala, ale bude z toho asi nieco na zimu. ak bude 😀
vraj 100% vlna sa uz nevyraba. ale vyraba. len to asi velmi po nasom zaostalom svk nerozvazaju

sisa.b
19. máj 2009

baby, ja som objednavala na ddjd.cz a vobec nebol ziadny problem. maju tam velky vyber aj ineho tovaru - napr. bambusovej vlny. nejakej mamine som videla, ze si z toho strikovala deku pre mimco. a tiez tam maju velky vyber farieb a fakt super ceny. ja pojdem urcite este objednat - teda ak moj milacik nenajde tu svojej mamy. to by som mala potom vlny pre vas vsetky 😅 vraj toho ma byt kdesi cele vreco - svokor s nou uvazoval rajciaky na zahrade 😝

vladkaz1
19. máj 2009

😀 sisa 😉 super, no ja som prave dala Lucke BL tak uvidim co to urobi dala som jej tam klasicky stvorec a saciu vlozku tak so zvedava ci do rana vydrzi asi nie ale neva v noci stanem a prebalim 😀
Inak zaujimalo tie vrchne gatusky BL mam prat za kazdym pouzitim?
Sisik ale to je dobra cena a origos , ten link mi nejde dat Standu mi to vysvetlila a nejde mi to vlozit 😝 asi som ina 😅
Sisa to je adresa ddjd. cz idem mrknut inak na tom mimibazare mala aj nejake akcie ,ale vy budete skor vediet nez ja..

labutka
19. máj 2009

baby, bum hugger na noc este vycpavate? inak som tu plienku nepochopila - preco je farebna zvnutra, a zvonka je biela? nemalo to byt naopak? 😕

labutka
19. máj 2009

vladka, vrchne gate neper po kazdom pouziti. ja perem len ked su okakane (novosklad mi este obcas neudrzi prazenicku, ale uz sa lepsim), inak netreba...

labutka
19. máj 2009

...ale este ine som chcela... tie vonave oleje mozem pridavat priamo do pracky, ked periem plienky? a kolko sa tam toho dava? ja by som chcela vonave levandulove plienky.. 🙂

sissik
19. máj 2009

ste ma vydrazdili s tymi vlnenymi nohavickamia kupila som na plienockach vlnu a este plienku a pulky a stvorce kiko
toto nesmie moj muz vediet, inak hrozi u nas vrazda.
vecer pri kupani zas poznamky, nech jej dam na noc pampersku, ked nekakala ,5 dna, lebo ze si prepieranim pridavam robotu a potom sa stazujem,z e nic nestiham, bla, bla bla................. 😝
a ze za kolko som nakupila, tak som priznala 300eur 😔 a reci, ze za to by sme nakupili papeirovych na rok a ze na tom nic neusetrim.......... a na co je to dobre
a ked som povedala, ze nebude mat zadok v chemii a igelite, tak zase reci, ze to v hnuske nie je.
no parada
takze o 3 objednavkach proste nebude vediet 😠

vladkaz1
19. máj 2009

labutka a tie gumky budu pocikane nie? 😕 to jej mam dat take na seba?

sissik
19. máj 2009

vladka ked iba pocika, preper vo vlaznej vode v rukach, nehadz ich do pracky. inak ak je clovek zdravy, moc je sterilny 😉 tak ho staci dat z plienky dole, aby sa nerozkladal.
pulky by sa mali po pouziti utriet vlhkou handrickou a nechat preschnut. preto sa odporuca mat viac kusov.
kde kupujete tie vonne oleje? nejak ich neviem v e-shopoch najst
asi to bude tym pokrocilym casom

a kedy dat vlastne do prania olej, ked do plachania davam ocot?

labutka
19. máj 2009

sissik, my uz (konecne) nemame doma rady, aby som na noc dala pampersku a postole. hura. zatial som spotrebovala asi 130 pampersiek a som na seba hrda. 🙂
vladka, ked dobre zabalis krpatu, tak pulky nic neschytaju. ja ich nemavam mokre, jedine ked zle zabalim novosklad... 🙂 ale to je len otazka praxe. Dufam. 😀

sisa.b
19. máj 2009

sissik, uz sa splhas vo vyske objednavok za mnou 😅 a drahemu daj precitat nejake clanky o tom, kolko bordelu hnuska obsahuje. alebo mu kup latexove trenka a prikaz mu v nich chodit aspon rok a pol nonstop vkuse. aby sa citil podobne ako vasa mala 😀 😀 😀
ja som nastastie problem nemala a moj drahy uz siri osvetu. resp. opakuje vsetko, co som mu ja povedala 😀 ale jemu sa nastastie da vsetko rozumnymi argumentami vysvetlit. najskor nechcel ani pocut, teda oznamil mi, ze on uz neprebaluje, potom sa naucil aj novosklad malej davat 🙂 a teraz davam cez den len cc na osminy a na to pulky, takze to aj on zmakne bez problemov

sisa.b
19. máj 2009

sissik, ja som EO levandulu dala do toho octu, ale nejak moc to tam nebolo citit. tak som sa na to vykaslala.

labutka, keby vyska smetneho zavisela od mnozstva vyprodukovaneho odpadu, tak by urcite viac mamiciek latkovalo

sissik
19. máj 2009

kym on nie je presvedceny o vyhodach, tak nie je s nim rec. co si budem hubu drat. zabalim si sama, preperiem si sama a budem mat pokoj. a ak ma bude s tymi recami srat, tak nebude ani kupat 😝
dnes mi zavalil, ze malu na chate budeme kupat tak, ze ju polozime do sprchoveho kuta na obkladacky. takze si viete predstavit, ake ma obcas "prakticke" napady
radsej som si zahryzla do jazyka, aby som mu nepovedala nieco sproste. a ked si ja zahryzam do jazyka, tak to je co povedat.
hlavne ze ju mozem kludne ballit do igelitu
no skoda reci
idem sa konecne sprchnut a spat, nech ma zavrazdi cistu 😀 😀 😀

vladkaz1
19. máj 2009

sisa no to mas pravdu s tym odpadom 😀
Nam zajtra dojde vyuctovanie vody hmmm zatam tak 10 az 15 tis nedoplatok 😝 hned si to hodim 😅
ved uvidim ake budu a potom vam poviem, idem objednat vrchne noh. ale neviem ako sa volaju zachvilu ked mrknem vam to napisem 🙂

vladkaz1
19. máj 2009

takze Pull little lab co hovorite? to mi poradila Janka 🙂 kolko ich mam zobrat 5x mi stacia? alebo to je uz moc