Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

csikike
28. máj 2009

baby, mm ma asi zadrhne, prave som objednala dalsie plienocky 😅 a uz sa na ne neskutocne tesim 😵

vladkaz1
28. máj 2009

Kocky a mate niekto tu swb? jak ste s nou spokojne?

stankatt
28. máj 2009

vladi, tak sem si zdrhla... 😀

vladkaz1
28. máj 2009

Ano uz mas odkaz v TT mamickach 😀

emmka3
28. máj 2009

vladi, odkial mas take kasne duhove vlnakyyy? 😵

telinka
28. máj 2009

vladka podla mna je ten flis vnutri sirsi ako by mal byt....keby si plienku vyvratila a v strede z toho flisu kusok odsila a tym ho zuzila..to by mohlo pomoct...ak sa ti bude chciet skus to najprv rucne a ked to nezaberie vyparas a predas 😉

sisa.b
28. máj 2009

ja som mladej dala bl bamboo + stvorec naviac, tak som zvedava, ci v tom vydrzi 😕

vladkaz1
28. máj 2009

No ved chcela som verejne podakovat Crismile 😵 , velmi mila ochotna mamicka a predavajuca velmi dobre sa mi s nou dohadovalo, bola ochotna ustretova, no mam na nu len chvalu a este som od nej dostala vlniaciky...len som vlniaciky preplachala vo vode sa nejak scvrkli tak hned stres, ci som ich neznicila 😕 ale zevraj to sa tak stiahnu... ale neviem perco ich nemam take makucke ako ked boli suche... ale ved sa este susia

emmka3
28. máj 2009

vladi, ja ma SWB kapsu ale ako sa snazim, tak sa snazim, vzdy mi ju po stranach precika a mame mokre bodynko 🙄

sisa.b
28. máj 2009

vladka, vlniaciky naberu objem po lanolinovani 😉

sisa.b
28. máj 2009

a su fakt krasne, z akej vlny su ustrikovane?

vladkaz1
28. máj 2009

Fakt?nam sedi jak keby bola sita na mieru 🙂 no mala ju ma uz asi hodinu a nic .. suche .. jaj ma to troska mrzi ta cervena SWB taka je peknucka nova a nesedi nam ☹
Inak moze to byt aj tym ze mala je dlha ,ma velke brusko a ricina nikde ani pasik .. ved dufam ze ju bude niekto chcet neskor ju predam za tu istu cenu ako som ju kupila cize 11.5 eura
ja viem ze ju mas lebo akonahle mi vyschli plienky tak som skusala a hed som kazdemu nakukala do albumu ci taku nema nech sa pozriem kde robim chybu 😀

vladkaz1
28. máj 2009

ja neviem s coho su asi s tej merino vlny .. a budu aj take jemnucke ked ich nalanolinujem? lebo ich mam jak beton 😒 a to som ich len preplachala v detskom sampone ☹
ja budem musiet kupovat plienocky na Lucku take ze musia mat pas az nad bruskom nie malilinke co idu pod pupik, potom musia mat pevne stiahnute gumky a na suchy zips lebo patenky nam nesedia.. a ked patentky tak ako tie SWB hned z boku to prekritie.. nevadi som sa poucila len moj ma dorazi ked poviem ze nesedia...
Dnes sa sam od seba zaujimal o plienocky a najviac sa mu pacili PUL LL a ze to je taka tenka plienocka?? to kam saje 😀 a ja ze nie to su len gatky a moj ze paradne a este tieto cervene pochvalil a ostatne sprdol 😅

sisa.b
28. máj 2009

tak ja sa idem pustit do sitia, potom dam vediet vysledok a mozno aj ukazem, ak bude za nieco stat 😀
akurat som zistila, ze tie dvoje doma usite su nam uz male, takze by som ich kludne niekomu venovala. mala som urobit tie boky na zapinanie trosku sirsie. no neva, bol to prvy pokus. 😝

vladkaz1
28. máj 2009

sisa ved ty mas tu SWB tusim aj v cervenom a vam sedi????
HOd foto plienky co si sila som zvedava... 😉
Inak baby ja ked budem takto nakupovat a nic nam nebude sediet tak ja sa nedoplatim bohaca 😕
teraz som dala na draka BL a poviem vam nech si hovori kto co chce nam najlepsie sedia tie PUl BL aj tie LL su dobre .. ale najsirsie najpevnejsie su BL a co sa tyka materialu samozrejme ze niesu az take dobre ale posluzia .. nam by boli dobre AIO ale ked dam pomali 20 euro za plienku a nebude dobra tak ma muz vystahuje 😀 najlepsie by bolo keby som niekoho v TT zohnala kto ma taketo plienocky a dal by nam len skusit co by nam sedelo ☹ ale to tazko asi niekto premna spraví 😔

sissik
28. máj 2009

vladka ja mam kapsu wonderos a bum genius. bum genius sedi perfektne, wonderos som este neskusala.
dnes som konecne nabuchala patentku na jeden extendor. no trochu naopak, ale bol to prvy pokus.
dalej pokracovat nemozem, lebo uz je vela hodin. vsak skusim zas zajtra.
a tie duhove vlniaky su krasne

vladkaz1
28. máj 2009

dakujeme ..aj mne sa pacia a nakoniec budem pouzivat len vlniaky ma porazi potom... no ved tie hamburgere su troska zmolkove ,ale presijem na nich vonkajsi fis nech su pekne aj na pohlad ,ale budu len na noc na doma..
mam krasny flis mackovy tak to chcem nejako vymysliet ale sa schnu cely den a este su mokre...
Vlniaciky musim nalanolinovat nemala som cas ist do lekarne..
Sisa raz nam das skusit tie BG? samozrejme ze malej necham nohavicky teda ak by ti to nevadilo ..
Ja si myslim ze vam budu sediet... len moja Lucka ma komicku postavu velke pupinko a dlha je jak keby sme ju tahali za usi.. na to ze ma rok a pol je dost velka

sissik
28. máj 2009

vladka dam. oni su velkost 3v1, takze ak budu sediet a kupis ich, tak vyuzijes aj pri druhom 😉

dudri
28. máj 2009

zase trapim,
katka ma zadocek a nad vaginou cervene bodky...neviem co je to potnicka alebo alergia... najma BL bamboo alebo stvorec BL bamboo.
🙄
som ju obliekla aj PUL.
teraz vlniacky, zase po hodine mala vlhke nohavicky loveybums (predtym som lanolinovala2x)
neviem co mam robit?
v noci len jednorazovky
Sa bojim aby nemala mokre pyzamo...
ake plienky v noci davas?

vladkaz1
28. máj 2009

tie su super a 15 L za jednu nieje moc.. ked uz maju vsetko...no kto vie ci sa to dostane sem..alebo by som si pozrela co stoji postovne.. 😕 idem

vladkaz1
28. máj 2009

Duri ved daj na noc vlniaky a do toho stvorec a saciu .. no urcite jej to menej ublyzi nez hnuska je to umelina na noc.. ved viem ake ma moja mala problemi ... pocuj ved moja mala my vydzri celu noc v Stvoci ,2 sacie a to po domacky vyrobene a PULL.. mala by ti precikala????

brinzulka
28. máj 2009

na nic...ak budu v UK lacnejsie citelne..tak objednavame z uk..jedno , ci za postovne 3L odtial...ci 100sk z plienky

dudri
28. máj 2009

aj v noci cika

neviem preco cervene bodky...vznika, ked som ju prebalovala latkove plienky...

dudri
28. máj 2009

nova ponuka www.plienocky.sk bohate ponuky vlniacky 😉

vladkaz1
28. máj 2009

ono uz aj kocky pisali ze sa im aj po bavlnenych plienockach zaparili .....
NO nam robia latkovky jednoznacne dobre a podstatne je ze mala zacala nadherne hlasit ze cika a kaka .. do teraz to nerobila ...tesim sa
Teraz som moju prebalila dala som jej LITTle lab pulky a 2 stvorce irmu a bavlnenu vozku ritku ma jak mravencek ale vydzka krasne do ranka....
Aj moja cika v noci fakt sa nam stane ze mame len cvrknutu plienku ale ked mame doma chladno ako teraz ked prsi sme na samom spodku ,tak cika jak diva... mne je to jedno aj keby som sa nemohla doprat hlavne ze jej to pomoze..
Nezmenila si prach? davas aj avivaz ja som prestala lebo som si vsimla ze sa aj robia na brusenku cervene bodky... neviem nenapada ma nic... a keby si ju nechala rozbalenu ...? ja mam taku dobru savu plachtu a zo spodu je nepremokava ked je fakt Lucinka az tak zle tak ju necham vetrat a davam pod nu este osusku nech nieje na mokrom...ale stalo sa nam to le 2 krat ze jej to az zliezalo .. no snazim sa od tedy davat si sakra pozor aby jej nezliezala ta kozicka ☹

dudri
28. máj 2009

predtym sliz na pranie Katka mala cerveny zadocek -alergia
teraz periem lovelu

dudri
28. máj 2009

nedavam avivaz...len ocot

vladkaz1
28. máj 2009

tie baby lucy 3 v jednom su velmi pekne tusim si kupim tie aj to zapinanie sa my pozdava aj cena je fantasticka , objednam aspon 5 BL stvorcov 30x30 ...

vladkaz1
28. máj 2009

my lovelu nemozeme ... 😝 a nerobi to ten ocot???