Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
1. jún 2009

sisik neboj sa ja ta nezabijem co uz s tebou 😀 😀 😀 hod link na tu stranku ale myslim ze od tial nechcem nic teda ani neviem co tam maju
Sisik ale ty uz mas plinekovu maniu...!!!!! 😉 😀

sissik
1. jún 2009

mbez mucenia priznavam, ze mam 😅
branakdetem.cz

vladkaz1
1. jún 2009

pocuj ale tie BG su tam fakt za dobru cenu!!!! ako sa to tam da prepocitat na eura? jaj mohla si fakt povedat zobrala by som BG ☹ nevadi ved objednam sama sa my tam paci viacej veci

sissik
1. jún 2009

vladka ja si pozriem kurz na nbs.sk a prepocitam.
inak mam objednavku za 2600, ak by bola nad 5000, tak je postovne na svk zadara
len ktovie ako je to s clom - ci bt sme ho potom nemuseli platit
a to je tusim drahsie ako potovne

sissik
1. jún 2009

BG vychadzaju lasnejsie o 3 eura

olinka6226
1. jún 2009

rybka dakujem velmi pekne za clanok, inspirovala som sa 😉 s clom odkial?

sissik
1. jún 2009

no neviem ci sa plati clo aj z cz, nemozem to teraz hladat, zuzka mi trieska po pc

sisa.b
1. jún 2009

sissik, z babykindu som platila 2 libry, co mas lacnejsie ako na slovensku 😉 neviem, kde si vycitala tych 10, ked je tam takato tabulka
Under £20 £2.00
£20 up to £35 £3.00
£35 up to £75 £4.50
£75 up to £150 £6.00
£150 and over FREE

olinka6226
1. jún 2009

nie ake clo ved sme v eu to je bezcolna zona. clo platis iba z krajin mimo eu.cize ani britanie nie.

vladkaz1
1. jún 2009

sisik tak teraz si ma riadne domotala .. tak som na vazkach 😖

sisa.b
1. jún 2009

teda lacnejsie nez z niektorych svk stranok, aby som bola presna 🙂

tamka84
1. jún 2009

jaj baby, v tomto prípade som rada, že moja angličtina je natoľko biedna, že by som sa neodvážila na objednávku z UK 😀 😀 😝

sisa.b
1. jún 2009

tamka a ty si myslis, ze som nejaky frajer v anglictine? 😀 viem sa porozpravat o tom, co potrebujem, ale urcite maju sou z toho, ako sa vyjadrujem 😅

sissik
1. jún 2009

boze to bol iny obchod, bola pokrocila nocna hodina
bolo to z http://www.nappyneeds.co.uk/orderingnappies.htm
tam maju tie pekne kvietkove

a nemala si ma upozornit na to, ze z babykind je take lacne postovne 😀 keby si ma nechala v tom, ze 10 lib. tak mam o trapenie menej 😀

sissik
1. jún 2009

olinka vdaka za objasnenie, fakt nemam chut citat vsetky zakony. vsak tento stat sa snazi cloveka osklbabt kde sa da, tak kym som si nie ista na 100%, tak radsej neobjednavam.
hmlisto si pamatam, ze ten bezcolny limit bol n iekedy okolo 4000skk, aj to neviem presne kolko, takze do tej sumy sa este objednavat nebojim.
jedine, co ma este brzdi pri objednavke z UK, je platba kreditkou a potom nasa blba posta. kebyze zaplatim dopredu 3000skk a oni to niekde stratia, tak ma asi slahne. nemam cas sa teraz s niekym dotahovat a patrat po baliku. a to raz hladali moj balik z svk na poste 4 dni 😠

sisa.b
1. jún 2009

prepac 😕 😀

olinka6226
1. jún 2009

sisa ak sa smeju tak sa spytaj ze ci oni hovoria po slovensky lepsie ako ty po anglicky...

sisa.b
1. jún 2009

oli, ale nesmeju, to si len ja myslim, ked vidim, co mi ostalo z mojich jazykovych schopnosti 😝 najlepsia skola bola, ked som predavala v irsku v obchode a ucila sa za pochodu 😝

sissik
1. jún 2009

sisa a myslis, ze si jedina inostranka, co si u nich objednava? 😉
vsak sa nic nestalo 😉 len rozmyslam nad dalsimi plienkami
a nad tym,a ko vysvetlim muzovi, ze ich doma mame zrazu tak vela 😀

olinka6226
1. jún 2009

😠 joooj tak to my s kockami bezne dohladavame baliky co som poslala. 😠 😠 😠 😖 slovenska posta proste ponuka kvalitu. takmer vsetky sa nasli ukradli len 1 ittibittku

sissik
1. jún 2009

oli ja si pri dalsej objednavke plienok asi rade priplatim kuriera. bude to sice trochu drahsie, ale mam istotu, ze sa to nestrati.

vladkaz1
1. jún 2009

no teda Oli.. to vazne??? 😕 nemam slov na nasu postu .. ja som raz predala saty a poslala my doticna prasule na ucet .. balik sa stratil nepoistila som ho blba a ona tovar vobec nedostala a musela som poslat na spat 10 euro a este som prisla aj o postovne ... takze su to smradi mali by si tam spravit poriadok uz ma to stve to ozaj si budem davat posielat vsetko domov,az do ruk a doplacat jak zerava?

quika
1. jún 2009

oli to ti ukradli aj plienku? 🙄 otrasne... sice mne ukradli aj zodrate teplaky pre maleho, zabudla som ich u nasich a poslali mi ich postou, bodycko (cele flakate) mi postarka nechala ale rovnako flakate teplaky s vydratymi kolenami sa jej asi hodili 😝 takze ukradnutej novej plienke sa vlastne ani nemusim cudovat 😠

vladkaz1
1. jún 2009

hmm no tak to teda potesi ja uz neviem co si mam o tomto mysliet 🙄

sissik
1. jún 2009

ktovie, ci prisli na to, ze je to plienka 😀
preto je lepsie posielat balik na dobierku, aspon pre nas odberatelov. to si nedovolia len tak ukradnut.
mne asi pred 10 rokmi nechali balik pred dverami, samozrejme bol otvoreny a este mi tvrdili, ze im to take prislo. asi sa im ten plysak na nic nehodil

a ked mi hladali balik 4 dni, tak sa ma pytali, co v nom je. oni totiz nehladaju podla dna dorucenia alebo cisla balika, ale odhadnu, aky velky by mohol byt a hladaju podla tvaru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
1. jún 2009

ahojte 🙂 tak ja som sa bola spytat v lekarni na lanolin a pozerali na mna ako na zjavenie 😅 vraj to maju len na zarabnie masti a doteraz to od nich nik nepytal. no ked som im vysvetlila, na co to potrebujem, tak ta lekarnicka mi podala listok, ze mi ho objednaju a ak sa nebude dat, tak mi navazia zo svojeho 🙂
som zvedava, ci to pomoze, lebo dnes mi prevlhli aj homemade vlniaciky 😢 ja neviem, co robim zle, ved boli 2x lanolinovane a pouzivali sme ich asi 4 noci. to ich budem musiet po 3-4 pouzitiach vzdy lanolinovat? 😕 to ma fakt bavit nebude 🙄 akoze 3 noci pouzijeme a potom cakam tyzden, kym mi uschnu po dvoch kurach...

vladkaz1
1. jún 2009

Sisa no ved prave vcera my ho chcela zarobit ale az ked si dnes prenho pridem co tam ma natom zarabat sak nech my navazi lanolin a hotovo to sa zaraba? a tvrdila my ze jedna mamicka brala kilo.... ja som chcela 100G za 4 eura .... 😕

sissik
1. jún 2009

sisa nestras, ja mam vlnu na 2 vlniaciky a uz sa kazdu chvilu chystam strikovat

sisa.b
1. jún 2009

tie loviky mi dobre netesnili plienku okolo bruska a noziciek, takze to chapem, preco bola taka mokra. ale tie homemade? ☹ neviem, netreba to nechat preschnut dlhsie ako od rana do vecera? vlna vraj nabera dost vlhkosti... 😕

brinzulka
1. jún 2009

nam poslali na Vianoce darcek a volaju, ze ako sa nam paci...a my pocuvame..nechapeme...a napokon sa siel hladat na postu...a nasli... 😠