Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
1. jún 2009

myslim, ze ho neolutujes 🙂 ja zasa neviem vybrat farbu CT 😠 ale vidim to na cervene zvieratka 🙂 myslim, ze pretiekla tym, ze je to bambus a ze je nova. mne zasa dnes mala niekde na liptove tak precikala UD, ze tieklo cez autosedacku 😀 😀 a pritom bamboo vkladacky boli takmer suche...asi cikala silnym prudom tak flis nestihol...ale s druhou UD sa mi to iste stalo doma. no kustik som to tu prebehla a priznam sa, ze aj ja uz v duchu riesim dovolenku a po precitani clanku myslim, ze budeme vliect aj latku 😀 😀 😀 musim kupit ten miofresh ci co to

sisa.b
1. jún 2009

standu, tak my dovolenku teraz e-e, akurat tatry sme si slubili. a ten hambac asi po vyplate este poriesim 😅
tie cervene zvieratka su pekne, mne sa pacia este tie vlnky, ale najradsej by som este ruzovu maskacovu 😵

standu
1. jún 2009

ja uz mam pokrk vyberania ci modra, ci ruzova, ci sa bude potencionalnemu chlapcovi hodit atd atd atd tak zvieratka su unisex 😎 no a dovca....mala by byt. ale ideme prerabat kupelku, kuchynu, jadro....tak ci vyjde, neviem 😀 MUSI bud turecko alebo djerba 😀

vladkaz1
1. jún 2009

baby nedrazdite s tymi dovolenkami 🙂 ...

standu
1. jún 2009

vladi ja som s mm este nikde nebola (ani len na svadobnej ceste, uz som bola tehotna a svadbu sme cvakali sami a minule leto bola mala este mala na tropy) ak neratam mesiac u nasich na kanaroch, ale to sa nerata, u mamy je ako keby doma 😉
vladi no a kukla si tu BG? za tu cenu bude isto AIO

sissik
1. jún 2009

ja som neriesila, ci objednm vlnky alebo maskace. zobrala som obe.
a ked bude druhe chlapec, tak mu kupim modry maskac.

sisa.b
1. jún 2009

standu, ja by som tiez sla k mame na mesiac na kanare 😅

sisa.b
1. jún 2009

sissik, ja uz mam doma cmeliaka a raketky, takze mne bude stacit ruzova maskacova 😝 😀

standu
1. jún 2009

no tak mne bude stacit zoo a bambusky kikko 😀 😀 musim ist este prestudovat branu, ci nieco "nepotrebujem" 😵

vladkaz1
1. jún 2009

Standu a kde je mama na Kanaroch??? Ja som robila nieco S Teneerife... 😉 poznam jak vlastne boty 😀 Nie nepozerala som BG preco neviem ako si to myslela jaj asi co si my pisala o tych rozdieloch nemala som cas priznam sa bol tu MM nasackovany a teraz ma taha kukat horor len ja nejdem som este nastvata 😅

sissik
1. jún 2009

ja uz nemozem studovat a zistovat, ci nieco nepotrebujem
je jasne, ze potrebujem a tak isto je jasne, ze drahy toho uz viac neustoji.
dnes som sa priznala, ze dokopy som minula na plenuchhy 500eur a to boli reci - ze za to mohla mat hnusky caly cas a toto mam este robotu.
tak som zalovila v pamati, kolko som ich pokupovala, pohladala akciove ceny a spocitala. samozrejme, ze som 3 balenia nekupila v akcii, ale jemu sa to vysvetlit neda. aj tak to vychadza cez 1000sk mesacne.
no a samozrejme dalsie reci, ze ked si zapocitam pranie, tak to je rovnako drahe. na to som zapilila, ze to bude aj pre druhe, tak sklapol.
kokso to ako dlho mu este budem vysvetlovat?
ale zas ma pozna a vie, ze ak bude drue chalan, tak budem par chlapcenskych dokupovat
nedam mu predsa ruzovi IB alebo ruzovy maskac 😕
idem spat, lebo zajtra rano nam pridu robit servis kotlov

sisa.b
1. jún 2009

sissik, myslim, ze 500€ je strop, aby si na nich usetrila. ale urcite neprerobis. ja som si vypocitala, ze by sme za hnusky este za rok minuli nejakych 500€ urcite, tak sa mi to oplatilo. a ja som este tolko neinvestovala, aj ked sa priblizujem 😕 😅

vladkaz1
1. jún 2009

Sisik moze si podat ruku s mojim lebo ja som este pomali nic nekupila a dnes sme mali navstevu a sa ma stale dookola.. co je to za plienocku a moj len komentar .. bla bla a ja som ho hned skrotila ... ja mam argumet moj zlaty co furt trepes uz mam toho dost to ze si si kupil dres za ... euro a teraz dalsi za ... mala mohla mat celu vybavu tak uz bud ticho ... a nepovedal ani make FFFF. haha a uz nedebatujem este raz nieco zahlasi tak mu tu hnusku nalepim miesto treniek 😀 ... no ale je pravda ze sme 2 taliani takze den bez hadky a udobrovacky nemoze u nas chybat... 😉
Sisik dufam ze tvoj a moj sa nikdy nestretnu len preto ze by mali o com debatit tema dna Plienky .... a ako je to zbytocne ...

sisa.b
1. jún 2009

a s dalsim babom usetris, aj keby si mu par plienok este dokupila 😉 a ak nie, tak sa ti cast vrati pri predaji plienok - tym sa utesujem ja 😝 😀

sisa.b
1. jún 2009

ak si ich nenecham na pamiatku 😅

standu
1. jún 2009

vladi nasi ziju uz 5rokov na fuerteventure.. no a s tou BG ze za tu cenu to bude AIO-ma prisitu saciu vrstvu, BG3.0 ma odoberatelne vkladacky 😉 aio dlho schne. ja som sa rozhodla, ze este objednam Blueberry kravicku asi aj IB, ked uz, z nappyneedsu...sisa este stale nema nic skladom? a chcem predat SWBcky, aj econappi aj aio. malej to niemoc dobre robi. no lejdy, flis musi byt 😎 idem spat nic nevladzem po tej ceste

vladkaz1
1. jún 2009

Fuenteventura jasne .. aj na Lanzarote poznam super 😉 zavidim im ... je tam nadherne az na ten vietor ..
No este sa priznam ze tie AIO a BG a astatne si necham na poslednu chvilu .. no a budem zvazovat ze co.. najprv potrebujem poriesit denne a potom nocne a na von lebo mam hlavu jak melon tak postupne

sisa.b
1. jún 2009

standu, ja som s econappi spokojna, skoda, ze nemas inu farbu 😝 a co by som mala mat skladom? 😕

sulky
1. jún 2009

sisa.b, porad. Pises o predaji plienok. Kde by som mohla predat svoje? Zatial som dala inzerat iba do modreho konika, ale este sa nikto neohlasil :(

sisa.b
1. jún 2009

sulky, skus dat na mmb inzerat

standu
1. jún 2009

sisa nie ty, ta holka z nappyparadise 😅 ja kravasom napisala ze chcem kupovat z nappyneeds.......... 😖 som hotova ako loksa 😔

aj ja som spokojna, ale moje dieta sa z biobavlny vyhadzuje. nechapem 😠

tamka84
1. jún 2009

baby, objednala som ďalšiu várku... Kikko štvorce čo sú teraz v akcii na plienocky.sk a tieš BG, mám 3.0 a chcem vyskúšať tie druhé. A pýtala som sa MM ktoré sa mu páčia, že tie tmavo ružové, mne sa páčili modré, tak som šupla do košíka obe 😀, to bude prekvapenie pre neho. 🙂
ma tu lákate s tými hamburgermi či čo sú to...v ktorom eshope ich majú, nechce sa mi to hladať, prosíííím.
sissik, dobrá si, že 5OO eur...ja som zatiaľ pri 10 000 tisícoch, korún samozrejme...už by som mala prestať.

Idem kuknúť na tú bránu čo to spomínate, čo tam majú.

sissik
1. jún 2009

no este nespim
ja si plienky urcite necham. pripadne posuniem sestre a brachovi, ked budu mat bejby a budu mat zaujem.

sulky
1. jún 2009

sisa.b, mmb je minibazar?

vladkaz1
1. jún 2009

ja som dala na MMB a uz sa my jednapani dnes ohlasila na tu cervenu ale viacej nedala vediet tak som zvedava ci sa na nu budem len kukat alebo bude za nu nieco lepsie 🙂

macocha
1. jún 2009

Ahojte, kedysi ste tu spominali, ze tyrkisove bamboo BL tvrdnu kym bledozlte a oranzove menej. A ako je to s dalsimi farbami - ma niekto limetkovu alebo pistaciovu? 😕

A nasepka mi niekto, co su CT? 😅

sissik
1. jún 2009

tamka to som si povedala aj ja pri 10000, ze staci
potom som isla na branakdetem.cz 😀

sulky
1. jún 2009

macocha, ja mam zelenu aj pistaciovu, a obe tvrdnu. jedine bledozlta a oranzova su fajn

sissik
1. jún 2009

macocha - Cushies Tushies
namotaj sa na ne tu 😉
http://branakdetem.cz/

vladkaz1
1. jún 2009

to nechapem preco to tak je? ved je to isty matros 😕