Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dudri
2. jún 2009

sisa. dakujem za poradu 😉

dudri
2. jún 2009

aj Tamka, dakujem. nasla som
uz obrazi CT.com... pekne plienky

vladkaz1
2. jún 2009

baby dajte este nejaky zahranicny link na plienky nech sa pokocham konecne MM nainstaloval ten slovnik tak si to hned prelozim do SK

sisa.b
2. jún 2009

vladka a co by si chcela vidiet?

ja som malej teraz buchla BBH na skusku, ale je v nej utopena 😅

vladkaz1
2. jún 2009

neviem slovenske mam uz mrknute tak daj link na tu australiu alebo nieco nove 😉

vladkaz1
3. jún 2009

dobre ranko 😵

standu
3. jún 2009

vladi tych stranok je milion...... clothbumsrus.co.uk nappyparadise.co.uk nappyneeds.co.uk kittykins.co.uk teehhee asi poznas, babykind tiez.....

ake peluchy chces, daj nazov do googlu a surfujes a surfujes napr swaddlebees nappies 😉

noo boli sme na rehabke na KO, mame prist uz az ked zacne chodit 🙂 posielaju nas plavat, MM sa to nejak nepozdava 😠 objednam a hotovo.. no uz mame okuliariky....zatial reve a dala si ich raz dole, teraz je OK, tak som zvedava

vladkaz1
3. jún 2009

Stndu diki no som nevedela davala som do googlu a davalo to tam same blbosti a nie plienky.. ale skusim podla nazvu..
neboj na okuliariky si zvikne nic ine jej nezostava malinkej ...posielame cmuk 😵

crysmile
3. jún 2009

ahojte.. standu ty mas iny prehlad o tych strankach 😕

a ake mate okuliariky? my mame sice slnecne, ale postupom casu si na ne zvykla a uz si ich nedava dolu.. chce to len cas..

nezda sa vam podozrive ze tie AIO z plienky.sk este nie su na stranke? ja cakam na ne a akosi stale nic.. neviete predbezne aka cena bude? ci si nemam radsej ine objednat.. 😖

vladkaz1
3. jún 2009

no Crismile uz tu niekto pisal ze mozno ani nebudu .... tak som aj ja zvedava co bude s nimi 😒

crysmile
3. jún 2009

vladi, no to je gol.. ale tak prezijem to.. mna lakal hlavne ten bambus na tom..

katka29
3. jún 2009

Vladka pozri si aj tuto stranku : http://www.twinkleontheweb.co.uk/acatalog/detai..., aj tu maju plenuchy...a super limited edition IB-cky...vyzeraju super... 🙂

vladkaz1
3. jún 2009

idem mrknut lebo som nazhavena na plienky a tie BL AIO stale nic .. sakra no som aj ja zvedava ci budu .. ak nie tak ja urcite prezijem.... kupim nieco ine .. no boooze.. 😀

crysmile
3. jún 2009

su pekne tie bodkovane.. a IB nam sedia skvele..

sisa.b
3. jún 2009

katka, tie IB limitky som tu akruat v noci obzerala 😀 na brane ich budu mat vraj do dvoch tyzdnov. ale mne sa najviac pacila moo moo a tu tam nemaju 😒

sisa.b
3. jún 2009

vcera som dala dohromady vlniaciky a pojdem pozriet do dm-ky sampon na vlnu 😉

sissik
3. jún 2009

zase drazdite a este s takymi krasnymi plenuchmi? 😀
ak bude niekto objednavt z brany, tak postovne na svk nad 5000czk je zadara, spravime hromadnu? 😉

katka29
3. jún 2009

ja len lutujem ze som zacala s latkami tak pozde...ale to je droga...ja by som malej pokupila hocijake, len penazi keby bolo 🙂

sissik
3. jún 2009

idem radsej strikovat tie vlniaky, lebo plienok bumdem mat uz dost, ked pridu baliky 😅

vladkaz1
3. jún 2009

no aj ja lutujem ze som zacala az teraz .. jaaj jak sme ich mohli super zuzitkovat ☹

neurologia
3. jún 2009

Ahojte baby moja otazka bude trosku od temy ale nemate skusenosti s onjednavanim napr z ameriky (ebay.com) pytam sa kvoli clu ci sa nejake plati alebo ako to je ci az nad urcitu sumu alebo mi dajte tip kde sa docitam ako to je...dakujem

quika
3. jún 2009

neurologia, clo je nad 150eur ale do limitu sa rata aj postovne 😉 na balik sa pise hodnota tovaru, to sa da vacsinou s obchodnikom dohodnut aby tam uviedol menej a ak to nie je zjavna blbost tak ti to nepreclia. oni to rengenuju, takze ak by tam boli veci co odhadnu ze su drahsie tak musis dokazat ze to stalo naozaj menej. kedysi ficalo ze sa to oznacilo ako darcek, ale aj z darceka musis platit clo a dan, takze to ti je teraz uz vacsinou nanic. ked presiahnes limit tak rataj navysenie ceny o cca 25-30%, ale aj z postovneho.

sisa.b
3. jún 2009

tak nam prevlhla aj raketkova CT ☹ takze uvazujem, ze pink camo uz mozno potrebovat nebudeme 😒 mozno nejaku IB limitku 😝
bola som v dm-ke a miofresh ani nic podobne tam nepoznaju na dezinfekciu. sampon na vlnu len woolite alebo perwoll, ale to som nebrala. kupila som aspon zlcove mydlo a tu ich sol na skvrny, ci co to je.

sisa.b
3. jún 2009

tu CT skusim este zmensit a utiahnut okolo noziciek

quika
3. jún 2009

sisa miofresh je to iste ako ta ich sol na skvrny 😉 miofresh zozenies jedine cez net.

sisa.b
3. jún 2009

quika, ja som chcela nejaku dezinfekciu do kybla s namocenymi plienkami

sisa.b
3. jún 2009

tak som sa rozhodla, ze zacnem plienky vesat pekne von na slniecko a kupila som si stipce 😅 samozrejme ze tam budem davat len stvorce a bambusove vkladacky, vsetko ostatne budem susit doma na susiaku. aj tak neviem, ci nebudem stat cely cas pri okne 😝 😅

standu
3. jún 2009

ahojte 🙂 crys moja slecna nosi dioptrie 3,5+ kvoli skuleniu tak zatial ich dala parkrat dole ale da si dat nazad aj ked po nich siaha, pocuvne, ze nesmie. ale zalezie niekam do kuta a tam cusi a dava ich dole 😠 hadam si zvykne.

no tak toto pocasie je naprd. prala som v pondelok vecer a BLbamboo uschla az dnes rano 😠 infarkt kopa pradla nemam kem vesat 😠 mne sa tie limitky IB nejak nie moc....jedine kravickova sisa 😵....a vy byvate na prizemi, co? 😒 takze mio musim objednat 😒 no pockam este ako sa vyvrbi ta CT ci ju brat ci nie 😕

sisa.b
3. jún 2009

tak uz mam vlniaciky namocene v domacej kure 😎 dnes rano mala total pocuranu bl bambusku a davala som do nej este stvorec bambusovy naviac 😝 mala to aj na pyzamku, ale to mala kvoli stiahnutym vlniakom. inak by to nepretieklo. asi ustrikujem este jedny mega na nase obr plienky. a pojdem objednat tie hambace