Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

telinka
26. mar 2009

sju..to bude tym vascim objemom nozicky...asi by si mu mala upliest na mieru 😉

angelik
26. mar 2009

po tej diskusii o kalichu som im pisala a zjavne sa ich to nedotklo, lebo pokracuju nadalej v tomto style 😖

ja som zacala tiez latkovat po roku, ale z pul sme rychlo presli na vlnu, az vtedy zmizli uplne kozne problemy

sjuzocka
26. mar 2009

telinka ale ja take nevieeeem :( a kebyze ma väcsie tak to by zase na rukach nebolo dobre, ja to casto pouzivam ako dlhe rukavy na kratke bodynko :P a to fakt to nikomu inemu nerobi? krucinal ako z neho tu tlstotu dostanem :(((

telinka
26. mar 2009

sju neboj nic , o chvilu to vybehaaaaa ☹

standu
26. mar 2009

sju, tak ja teda neviem, moja mala ma 7 a pol kila a smyka sa jej to od stehien dole. to si myslela rolovanim? 😉

petusaaa
26. mar 2009

standu. moj ma 8 kg a 5.5mesiaca 😅

petusaaa
26. mar 2009

jaj a som chcela, ci su lepsie tie VV alebo bambusove stvorce ako vkladacky?
a do AIO ani do SIO nemusim davat uz ziadnu vkladacku, ze? to iba na zvacsenie savost sa tam dava?

standu
26. mar 2009

no, co uz...dievcatka mozu byt aj chude 🙂
ja som bola tucne dieta do puberty a len sa mi smiali a mala som komplexy.....
neviem, co je lepsie, asi rovnako.... do aio a sio nemusis davat nic, ja do aio davam vkladacku na noc.

standu
26. mar 2009

petusaaa....moja teta mala 8kg 4mesacna 😀 sme ta tromfli, co 😝

sisa.b
26. mar 2009

nefrajerte, samko mal 4 mesacny 9,8 kila 😀 iba na mojom mlieku 😝

petusaaa
26. mar 2009

ok, tak este aj model moze byt 😀 😝
tak som si vybrala asi toto
1 x Bitti D´lish Snap in One CHOCOLATE velkost L
1 x Bitti D´lish All in One JADE velkost L
1 x Bitti D´lish All in One ROYAL BLUE velkost L
3 x Štvorcová bamboo plienka bledozlta 30x30
1 x Popli v krabičke
dufam, ze nam IB nebudu pretekat. a rychlo dorastie 😀

sisa.b
26. mar 2009

ale poctivo priznavam, ze sa velky aj narodil 🙂

petusaaa
26. mar 2009

sisa, tak to bude v tom... maly mal 3kg, schudol na 2,5, takze uz ma viac ako 3nasobok jeho najmensej vahy 😀

standu
26. mar 2009

sisa, ja odpadnem.... 😲
ved aj ja som cisto kojila a este stale kojim, moja mala nepozna UM vo flasi, iba v pudingu a kasi. ja to nechaaaaapem.....

petus, super vyber 🙂
ja mam bamboo 40x40 rozne farby, zlte, zelene aj oranzova su makkucke, modra tak pomenej...neviete cim??
to beries do kapsoviek?
neviem ci sa mi tie moje vacsie zmestia, buduci tyzden mi pride swb...

standu
26. mar 2009

inak kamoskin maly tiez tak podobne, 4mes-okolo 10kil, ale aj starsi syn mal okolo 8, ich tatino je straaasne velky chlap,to su geny.... 😉

sisa.b
26. mar 2009

standu, on mal 4700/54, ked sa narodil, 1.mesiac 5310, 2.mesiac 7050/62, 3.mesiac 8270/66 a 4.mesiac 9820/69 😀

sisa.b
26. mar 2009

a teraz je ako prutik 😝

standu
26. mar 2009

jeziiiis...moja sandra: 3170/50....13.mesiac 7400/73...... 😠
tie decka su zaujimave...mala si co nosit, co? 🙂

petusaaa
26. mar 2009

standu, ved tam nie je ani jedny kapsovka.
a ja som si prave preto zobrala len bledozlte, lebo mam aj bledomodre a pistacoive a tie su trvde. ale bledozlte su makucke. 😉

sisa.b
26. mar 2009

standu a do pol roka mi fakt nic nechcel a po pol roku to tiez nebola ziadna slava 😝 a mas pravdu, tie rozdiely su velmi velke. rebeka mala 7 kil v 4 mesiacoch

standu
26. mar 2009

petus, som sa pytala, ze ako ich pouzivas, ci do kapsoviek 🙂 moje zelene su makke...

sisa....ale v 4mesiacoch mala malo ze 7kil??????? ved my mame tolko v roku..

standu
26. mar 2009

baby, inak prave som objavila, ze IB v polskom eshope sa pohybuju okolo 12€....len kolko by bolo postovne...
happyheinys onesize tiez!!!!

sisa.b
26. mar 2009

standu, ved ja nehovorim, ze malo 😀 iba o 3 kila menej ako jej brat v tom veku

petusaaa
26. mar 2009

aha, prepac. no pouzivam ich na zvysenie savosti plienociek na noc 😉 ale daju sa vyuzit vselijako 😵

standu
26. mar 2009

peti a nie je to moc objemne? ja na noc pridavam len vkladacky, tie stvorce davam ako klasicke.. no moja slecna ma v noci prekvapila vcera..rano vstala uplne sucha!

petusaaa
26. mar 2009

no, malemu to je jedno (zatial) zaspi mi o 20 a o 5 sa budi... a vobec sa neprecika ani nic 😉 davam bambusovu BL, k nej bola bambusova vkladacka plus bambusovy stvorec poskladany na 6 casti...

petusaaa
26. mar 2009

standu, tak to je sikovnica 😵 😵 😵

standu
26. mar 2009

hej, bambusovu BL mam...modru, tiez su ine farby maksie?

sisa.b
26. mar 2009

standu super! 🙂 za chvilu budes plienky predavat 😀

standu
26. mar 2009

sikovnica....hm. to ale znamena ze malo MM popila v noci. uz sa pomaly odstavuje, ci co?

sisa, uz som 2 aj predala🙂