Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

ekoplienky
16. apr 2012

@majka1981: Ja som BG kapsovku používala do nosiča a vyhovovala mi.

ramzesa
16. apr 2012

@majka1981 dakujem a ake nohavickove a ake pulky odporucas? Lebo mam zatial len Flipky a od Babylucy vrchne nohavicky.

ramzesa
16. apr 2012

@ekoplienky vyskusam aj tu, ved ak by sa neujala do nosica, tak sa vyuzije mimo nosic 🙂. Inak ako dlho trva dodanie tovaru z eshopu, ak je tovar na sklade? A je to rychlejsie platbou na ucet alebo dobierkou? 😕

peluskovo
16. apr 2012

@ramzesa
AIO: easyfit, anavy easy / easyfit nasa najoblubenejsia uz od narodenia,m nerobila mohutny objem na zadocku
kapsove: BG 4.0, wonderoo v2 ale uz by om nebrala minky verziu, prevacsie dieta little lamb - prisiel mi prakticky strih na starsie dieta /
nohaickove. tots bots bamboozle, bambi roxy, pre mensie nerobi elky objem flexitots, je strihoo podobna ako easyfit, a pastelka od haipa daipa vyssie som dala link /

pocet podla toho, ako casto peries, rataj priklad 2 kapsovky / AIO na den - rano vonku, poobede vonku - pranie kazdy 3ti den + den rezerva na susenie = 2 ks na 4 dni = 8 ks
nohavickove, ak v noci prebalujes, tak taka ista matematika 🙂

ekoplienky
16. apr 2012

@ramzesa: Ak je tovar skladom, tak dobierku posielam nasledujúci pracovný deň. A pri platbe prevodom, nasledujúci pracovný deň po pripísaní platby na účet.

ramzesa
16. apr 2012

@peluskovo
@ekoplienky dakujem 🙂.

zdraveplienky
16. apr 2012

@ramzesa my tiez vacsinou posielame na druhy den, ale mali sme zakaznicku, co si objednala a na druhy den mala plienky doma (takze po dohode je vela veci moznych 😉 ) a rychlejsie je na dobierku, lebo inak musim cakat, kym pridu peniaze na ucet, az potom mozem poslat

ramzesa
16. apr 2012

a tie Bumkins AIO su ake?

zdraveplienky
16. apr 2012

@ramzesa Bumkins dovazame z Ameriky, tie AIO su nieco medzi kapsovkou a klasickymi AIO, maju vkladacku, ktora sa vytahuje pri prani alebo schnuti, zlozena z bambusu a bavlny, celkovo sa dobre predavaju

peluskovo
16. apr 2012

@ramzesa
ja mam bumkins AIO - su na rovnakom systeme ako easyfit, strihovo mi pridu trosku vacsie, saci jazyk ma vacsi podiel bambusu, no pokrytie bambusivej casit pri pokozke dietata je uzsie, cize po bokoch je viac umelinka , easyfit ma bambus skro az ku svom, ale co mi prislo menej prakticke ako easyfit je vkladanie toho chobota dnu, ked mam plienku nastavenu na 10 mes dieta, tak ked dam dnu chobot, trci z neho dost velka cast, takze ho skladam na 3x a tym padom ma vpredu viac vrestiev a na chrbatiku ziadnu, lebo ked je poskladany chobot na 3 casti, ta je zas kratsi ako to vnutro 😀
cize easyfit by som povedala od narodenia a bumkins pre starsie deti, kde easyfit uz moze byt tak ze LTT

monuska342
16. apr 2012

@ekoplienky zakolko mi asi pride faktura ked platim prevodom?

ekoplienky
16. apr 2012

@monuska342 : Určite v ten istý deň ako si poslala objednávku, ak je objednávka poslaná do 20.00. Objednávky po 20:00 - faktúra príde nasledujúci deň.

sladkasue
16. apr 2012

chcela by som sa niekoho spytat na tu AIO kapsovku REAL EASY 🙂 mate ju niekto, resp. baby co ju mate v shopoch... v porovnani s V2 sa mi zda taka ista len ma 2radave zapinanie a tensie vkladacku?
alebo este v nieco je ina?
dik za skore odpovede, lebo po nej poskulujem🙂 i ked asi by som ani nemusela 🙂

monuska342
16. apr 2012

@ekoplienky objednavala som uz rano ale platit budem az zajtra.....kedy mi asi dorazi objednavka?

ekoplienky
16. apr 2012

@monuska342: Ďakujem za objednávku. Spracovávam ich postupne. Hneď ako sa dostanem k Tvojej objednávke, Ti v maily prídu info o odoslaní plus faktúra.

monuska342
16. apr 2012

@ekoplienky vase akcie sa mi najviac pacili 🙂 len som objednala za 49 eur a teraz pozeram ze nad 50 eur je neaky darcek ...nieco mi uz prislo ale faktura este neprisla

ramzesa
16. apr 2012

Ja si uz pisem zoznam... asi naj je objednat po jednom kuse na skusku, alebo? 😕 Asi to tu este supnem, nech mi to skritizujete 😅 .

zojec
16. apr 2012

@ramzesa do nosica som malej davala BG 4.00, plienka je to super, aj strihovo /uzka podla mna nie je.. je to priemerna sirka medzi nozickami.. viac ako 17cm ma malokotroa plienka) ale uz by mohli pani z USA do nej navrhnut bambusove vkladacky 😉 pokial to neurobia, je dobre tie mikrovlaknove vymenit za bambusove, alebo aspon jednu z nich.. pri malej sa mi osvedcilo davat original mikrovlaknovu tu vacsiu a na to dlhy sliz 13x60 v 3 vrstvach zlozeny napoly 🙂 takto nikdy nepretiekla 😉

ekoplienky
16. apr 2012

@monuska342: Ďakujem. Darček pošlem. 🙂

mary939
16. apr 2012

@peluskovo z plienociek, co su u vas v akcii sa mi zapacili BG onesize 4.0 a aj BG organic Day pack. Je medzi tymito dvoma nejaky rozdiel, ktore by si mi odporucila. Tiez neviem, ci uprednostnit patentky, alebo suchy zips...

zfidorka
16. apr 2012

@ramzesa najlepsie je zobrat 1-2 ks na skusku, lebo nevies ze ako babatku sadnu strihovo...

peluskovo
16. apr 2012

@mary939
rozpisala som v IP 🙂

nenocka
16. apr 2012

@ekoplienky Mirka, mňa tiež zaujali tie AIO real easy 🙂 všetky sú v minky prevedení?

ekoplienky
16. apr 2012

@sladkasue
@nenocka : Podľa mňa bude menej objemná ako wonderoo a aj o čosi menej savá.

@nenocka : Máš záujem aj o pul prevedenie?

peluskovo
16. apr 2012

@nenocka
real su aj v nie minky prevedeni 😉 / http://latkoveplienky.com/content/real-easy-vel-m - farby seaspray, soft green, soft blue , sunshine /

nenocka
16. apr 2012

@peluskovo díky, Katuška 😉 a tvoj názor na ne?

peluskovo
16. apr 2012

@nenocka
systemom porovnatelne s easyfit a osobne preferujem prave ten typ aio s vyberajucim chobotom, rychle schne, lahko sa sklada, viacvelkostna plienka lepsie sadne dietatu, ako pise Mirka, budu sihlejsie ako wonderoo, sice nemaju bambus, ale ten chobot urcite poskytne dobru savost, prehnes si podla potreby ...

zojec
16. apr 2012

baby vy tu s tymi real easy neprovokujte .. 🙂 nemat 200 plienok a asi tolko materialu na ne, tak uz su v kosiku 😀 😀

peluskovo
16. apr 2012

@nenocka
co sa tyka dvojradoveho zapinania, pri vike som ocenila na little lamb, napr wonderoo jej uz na rok a tristvrte boli tak na boky a ono tak nesadlo ako pri little lamb
real mi pridu pomer cena vykon ako little lamb kapsovky, dobre , za rozumnu cenu

peluskovo
16. apr 2012

@zojec
ved to 😀
13 ci 14 kapsoviek a AIO, 12 vkladaciek a vv plienok, cez 40 stvorociv, zo 10 nohavickovych, asi 8 vrchnych pul a 5 vlniacikov / esteze sme z 2 vyrastli / a ja si uz prajem dalsie dieta, lebo mi to tu stoji 😀