Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

henushka
8. apr 2010

myslela som, ze nevyteka na plienocku, nie mimo 😉

dugyna
8. apr 2010

julia a myslis ze kedy som nastrihala podla vlozky do plienky velkosti L napr BL -vies ze by mali taky tvar..bolo by to v pohode?

mneme
8. apr 2010

zmerala som tots bots separacky - 29 x 14 cm

k tomu smradu plienok - je zaujimave, ze u nas oprane vobec nesmrdia. smrdia az ked si do nich cvrkne, ako keby ten cerstvy moc "aktivoval" stopy po pachu toho uz vypraneho. ale skusim vyprat na 90 a uvidime co s tym. mozem na takejto vysokej teplote prat aj plienky so stay dry vrstvou? napr. vkladacky do itti bitti alebo hamburgery? alebo vylucne len plienky z prirodnych matrosov?

dugyna
8. apr 2010

mneme tie su flisove?

mneme
8. apr 2010

ano

dugyna
8. apr 2010

mneme 😉 diky

henushka
8. apr 2010

myslis, mneme, ze je to s tym smradom tak? ja neviem, ale periem rovnako ako predtym a som to donedavna nebadala. skor, ked som dala kratsi program alebo blby prasok, tak smrdeli. a je pravda, ze bambusove viac.

emjee
8. apr 2010

to co je pu-erh na plienky? to je akoze ten puer prasok na skvrny? lebo pu-erh je podla mna caj 😀 😀 😀

kto sa pytal na bambinex? mam na predaj 🙂

julia30
8. apr 2010

miruss dufam, ze sa uz s tebou dahilia dohodla 🙂 dala som jej to na starost :D lebo urcite nieco potrebujem :D

lenka138
9. apr 2010

náš drobec aj ked je celú noc v plienočke, tak nemá červenú riťulu, flis sa mi zdalo, že mu vadil, ked bol menší, teraz už v pohode

s tým pachom plienok sme to mali aj my. Ale vtedy som prala len raz za 3 dni a na krátky program, odkedy periem každý druhý deň a na normálny program, tak je to relatívne v pohode, i ked niekedy mi naozaj nejaká bambuska zasmradne aj teraz

snehhulka1
9. apr 2010

Dakujem velmi pekne za cenne info 🙂

henushka
9. apr 2010

zacinajuce latkarky, nelakajte sa, co tu piseme, ze obcas citit plienocku 😅 hnusky smrdia vzdy a hrozne 😝 fakt, nechapem preto, ako niektore maminy nechaju potom babo v hnuske dlho, ze ved vydrzi... ja by som nevydrzala 😝 😀

henushka
9. apr 2010

inak, nedavno mi postou dosla reklamna hnuska a vonala! brutal naparfemovana 😲 som skoro odpadla, ze toto dat babu na ritku 😠

crysmile
9. apr 2010

henus, veru, raz som bola malej nutena dat hnusku a som myslela ze je pokakana a ona tam trosku cvrkla..

avila
9. apr 2010

emjee 😀 Az teraz som si citala zlozenie 😀 Som si myslela, ze to je nejaky vytazok z listkov 😀 Stava sa 😀

katka.carska
9. apr 2010

Zajko takto som to myslela:

alenk
9. apr 2010

baby, mate niekto skusenosti s nohavickovymi plienkami kikko?
http://www.plienky.sk/plienkove-systemi/-/-/pli...

izabelkak
9. apr 2010

alenk myslím že veľa skúseností tu baby asi mať nebudú, ale nejaké referencie možeš nájsť tu http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/kalhotkova-...

izabelkak
9. apr 2010

Kati tak dajako dávam do LVB vv a Iz je schopná prekadiť to aj na príkrmoch🙂))

ja som inak dnes prala po 3 dňoch, ledva som plenuchy narvala do práčky a som zvedavá do čoho bude zajtra baliť tato keď pojdem do školy, zo štvorcov a zavazovačiek má logicky paniku, tak snáď sa do rána niečo uschne dokelu alebo mu pripravím vypchaté novosklady to snáď zvládne zasnapkovať, aspoń bude vedieť že má dať vrchné gate, lebo na TB organic ich zásadne nedáva🙂)))

dahlia23
9. apr 2010

izabel 🙂

náš tato minule prebaloval Juraja, keď som bola v obchode. Našťastie, nedokončil to. 🙂 Malý mal BL classic + Anavy vlniaky. Tak vybral zo šuflíka BL classic + BL bamboo tyrkysovú, ktorá je takej podobnej farby ako Anavy vlniaky. A to mu chcel asi obliecť. Ktovie, či by prišiel na to, že sú to 2 plienky. Hlavne, keď vo všetkých mám už nachystané aj vkladačky, aj separačky. Chlapi, no... 😀 😀 😀

mne malý dneska úplne unikátne napustil do flipky. a potom zbytok dotlačil do BG. tie deti vedia, ktorá plienka je fajnovejšia. 😀
a včera sa zas zadarilo mne. mal suchú plienku,t ak hurrrááááá, ideme cikať. celá happy, že sa vycikal do umývadla som ho zabalila a on sa pekne pokadil... takže úspech jak bejk 😀

zajaciq
9. apr 2010

dahlia 😀 😀 😀

katka.carska pekneeeeee. noo cize si to rozlozim rovno do PULky takto

moj zajko spinka v satke hura hura hura. hallelujah kto vymyslel satku 😵 😵 😵 dufam,ze jej tym neponicim chrbticku ani ine kosticky 😕

izabelkak
9. apr 2010

veru zajaciq nám rastú zuby a jediné kde sa večer Iz upokojí a zaspí je nosítko... blbé je že keď ju švihnem do postele je hore a zase ručí 😠 ale tak 3 pokus je vačšinou už úspešný....
tak akože mi aj bez hnačiek kakáme tak 4 - 5 x denne, takže o zábavu zo zapierania mám postarané...

heh dahlia, to je dobré by som chcela vedieť či by sa mu to podarilo naseba narvať....

julia30
9. apr 2010

dahiolia moj muz dostal skolenie uz sa aj vyzna ze co je plifenka a co vrchniaky lebo nie su pri sebe 🙂 ale este stale ma problem co je flip a GB a tak ale uz rozoznava vlniaky a PULky a dnes dostal skolenie ako kvetus balit do nocnej plifenky ze najviac pod ritulu a tak 🙂

ludmilabb
9. apr 2010

iz neskusala si BKM? my sme v pohode za 2 mesiace nemali pokakanu plienku

ludmilabb
9. apr 2010

inak zaregistrovali ste v telke kampan Pampers plienok ze kazdou kupenou plienkou podporujete nejaku humanitarnu cinnost, sorry ale ma to nastvalo poriadne ako citovo vydieraju mamicky 😠

avila
9. apr 2010

Ludmilka, asi im klesaju trzby, tak sa uchyluju k tomu najcitlivejsiemu... Inak, od dnes vieme, ze budeme mat chlapceka 😀

ludmilabb
9. apr 2010

avila asi hej....a gratulujem k chlapcekovi 😉

mneme
9. apr 2010

avila, tak uz len tej srnke to povedat, nech je v obraze 😀

dahlia23
9. apr 2010

iz, podľa mňa by to uzavrel s tým, že sú to sprosté vrchné gate, lebo mu nejdú na to napchať 😀

julia, môjmu mužovi už radšej nevysvetľujem. on nevie, že existuje aj niečo ako BG alebo flip. 😀

avila, gratulujem aj ja 😉

ludka, to je fakt nechutné... ja tie hnusky nekúpim ani tak, ale veľa ľudí na reklamu dá. celkovo je to vymývanie mozgov, ale toto je už moc. 😠

dugyna
10. apr 2010

ludmila tak to je otras ☹

avila gratulujem 😉

julia aj moj celkom dobre ovlada aspon myslim ze na plienky musi dat este nieco..mozno nevie nazvy..ale robi tomu reklamu aj v praci 😉 minule sa tam nejak bavili a on ze mi budem pouzivat latkove..a niektore viete ako reakciu..a on ze ja som si nastudovala ze to su nove ze uz nevyzeraju ako volakedy..ze usetrime penazenku a aj prirodu a aj pre mimi je to zdravsie 😉
tak sa ho potom pytali ze ako to vyzera 😉 tak popisoval ze ako pampersky..ale ze je to z latky 😉 juj taka som na neho hrda 😉 na toho mojho muzika