Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
18. jún 2009

no skusim baby ☹ idem hajat som unavena mala prave ocikala MM hahaha dala si dole SWB a taky prud tak mu terba 😀 😀 😀 😀

dudri
18. jún 2009

sissik,standu nedavam chemicke prostriedky...
pre maleho dietatka...

tamka84
18. jún 2009

plienočky pridané do albumu, zatial bez modelky..môžete kuk..

zuzz
18. jún 2009

tamka, pekne.

sissik
18. jún 2009

tamka vyzeraju dobre
ta bielo zelena je co?

dudri
18. jún 2009

stale provokujte...nieco nove plienky
prisahala som koniec kupit plienky,
zase dievcata hlasia urobit spolocny nakup, som bola hotova, tak este som kupila par nohaviciek...
presne ako sissik co je to biele+zelene?

sisa.b
18. jún 2009

tamka, hambaca mame rovnakeho 😉 ja mam este farebne kolieska na patentky, dnes chcem vyskusat.
ta bielo-zelena je ta nocna bambusova p´tit? tu si velmi velmi chvalia cesky ako nocnu plienku, len je priserne draha. ja radsej dalsiu ittku za to 😅 este si strasne chvalia na noc bbh bambusove plienky.

brinzulka
18. jún 2009

bambule..cvoky niekto zhanal..u nas maju len kovove..umele, ze nemavaju..Mali len take smiesne umele...co sa ale museli nasit..na 4stranach a bolo...

vladkaz1
19. jún 2009

Tamka velmi pekne plienky 😵
Pocujte to ta objednavka z plienky aspon mi daju vediet ze je to potvrdene alebo ze sa vybavuje ?
lebo ked sa naplienku priihlasim na svoj ucet nejde mi to prihlasit sa nejako im to tam blbne.. a ked dam nove zaregiistrovanie uzivatel uz registrovany prihlaste sa 😕 takze nechapem

vladkaz1
19. jún 2009

Pojdem mu zavolat na plienku lebo mi to vyhadzuje ze som nemala robenu ziadnu objednavku im harasi alebo co? alebo maju pokazeny server ??

emmka3
19. jún 2009

tamka, tam ta fialova s bodkami, to mas aku plienocku?

vladkaz1
19. jún 2009

baby prave som mu napisala na plienku .. to neni normalne aby mi vyhadzovalo ze nenije vedena ziadna objednavka moj ucet neni... no maju tam dobry bordel a pred tym mi poslalo udaje aj na mail tak ako nemoze existovat objednavka a moj ucet ...? no kazdopadne cakam nech mi odpise a znova mu to poslem ak nastala chyba na ich strane .. to urcite lebo ja som objednavku mala potvdenu a este vcera sa mi zobrazovala a dnes uz neexistuje? 😕 😠

standu
19. jún 2009

emmka myslim, ze ta fialova by mala byt tots bots onesize AIO....bud bamboo alebo flufle

sisa aj ja som si zuby brusila na tu P´titku ale nam naco?? 😀 nam staci aj hambac na noc 😵 ako si s nimi spokojna zatim?

skrutka11
19. jún 2009

Ahoj Tamka, ty si zo Sale? jeej a ja hladam niekoho 🙂

skrutka11
19. jún 2009

baby co je hambac? 😒

emmka3
19. jún 2009

standu dik 🙂 som mala tusak, ze by to mohlo byt TB ... aj ja ide brat, bamboo ale oranz hviezdicky 😵

skrutka, hamburger= Bum Hugger od Ellas House ... nocna plienocka, dobre sava ...

vladkaz1
19. jún 2009

tak vsetko je v poriadku objednavka je tam spracovana blbne im to ja som mu to poslala este raz pre isto a napisala som mu ze uz som objednavala pred 2 dnami a nech ju neeviduje ako zavaznu tuto 2 len v tom pripade ze by 1 nemali v udajoch .. chudak mi napisal ze maju ju tam tak som to na prd prepisovala 😅 ale chcela som si byt ista

standu
19. jún 2009

oni to tam maju divne s tymi CT na brane...na stranke vo vybere ciernobiela nie je, na predajni ju maju?? zaujimave

brinzulka
19. jún 2009

vladkaz...pocuj..keby sa neozval..Ty si tusim schopna ist aj za nim domov 😀 😀 ..inak 😀 aj mne tak "preskakuje" ked nieco objednavam...myslim to v dobrom..zlata si....

Baby mam sa opytat, ci sa robi nejaka spolocna objednavka z UK....

tamka84
19. jún 2009

Tá biela zo zeleným vnútrom je ako Sisa píše P´tit bamboo nočná a nie je až taká drahá, 435 Kč, tolko stojí určite aj BI extra, dúfam že bude rovnako dobrá.
a tá fialová s bodkami je AIO bamboo one size, a tiež vizerá super.
Už mi aj uschli, hrozné teplo je dnes. Za 3 hodiny mi uschla aj BL Bamboo... 😕

inak zdá sa mi že mi plienky chytili sivastý nádych od tej CT čiernym vnútrom... ☹

standu aj mne to príde čudné, že majú na stránke úplne iný výber ako v predajni.Potom môžeme mi doma vyberať a rozmýšlať ktorú zobrať a nakoniec ti dajú aj tak úplne inú.
Aj bum hanger mi dali iný ako som chcela. ale ved to je jedno , je to len vnútorná strana

vladkaz1
19. jún 2009

brindzulka ja som total maniak ja musim mat vsetko dokonale no choroba z povolania 😀 radsej sa uistim nez budem cakat potom o 3 dni dlhsie na plieky ..
mam doma kocik je nadherny dam foto 🙂

brinzulka
19. jún 2009

na a nie si v znameni panna?
som zvedava, kedy to pan P. posle...ja som sa po troch tyzdnoch nevybavenia vzdala a zrusil mi vtedy celu objednavku...aspon tak 😉 ...mozno sa stavim z porodnice po plienky u Teba 😀 😀

crysmile
19. jún 2009

brinzul, to nemyslis vazne, ze budeme cakat tri tyzdne?..

brinzulka
19. jún 2009

ale to bolo, ked bol boom...pocas latkovych slavnosti plienok...-rozumej medzin.tyzden plienkovania 😉
Tak snad teraz nema robotu a bude to sup sup...

vladkaz1
19. jún 2009

no tak to snad nie nebojte sa budem ho bmbardovat mailami 😀 ak to nevybavi 😅 , podla mna to nespravi ved som sa mu este pripomenula len aby neposlal objednavku 2X potom ho dorazim ked 1 nestornuje ale jednoducho neprevezmem druhy balik a vrati sa mu to 😒

crysmile
19. jún 2009

vladi, juj, mam z teba strach 😀

vladkaz1
19. jún 2009

😀 som potvora co?? ale nie ved ked s niecim takym pracuje musi byt zodpovedny nebojte sa mam to na starosti dam to do poriadku a ked budu plienky meskat tak nech posle nejake odskodne!! no predsa nemoze si robit zlu reklamu 😀 robim si srandu ak to niekto nepochopi ale viem ze ste to pochopili 😉

brinzulka
19. jún 2009

ale on je v pohode...ma dobru hlavu...mne stornoval bjednavku po 3dnoch..a pamatal si z telefonu 😉

snikol
19. jún 2009

Ahojte maminky!! Chcem od vás info či niektorá nemáte skúsenosť s plienkami kooshies?? A či ritulky natierate s nejakým krémikom pri používaní látkoviek??

tamka84
19. jún 2009

skrutka ano som o Šale. 🙂