Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
10. júl 2009

takze na sliz musim mat jednoznacne kybel a veko.. ano? nemozem to nechat na noc odstat vo vanicke nezakritej?no nemam kybel sakra 😝 uz by som to konecne chcela zarobit

snikol
10. júl 2009

keby si bola moja susedka tak by som ti darovala jeden 5litrovy...neskocis si pren 😀 😀 😀

vladkaz1
10. júl 2009

no do Revucej 😀 mam kybel 7L ale je v nom biela farba no kam ju mam dat moj ma dorazi .. 😀
Sinkol pozerala som IB chcem zltu a zebru 😀

snikol
10. júl 2009

aj ja by som chcela mne sa paci fialova,zlta,cervena a aj tie bodkovane su super a ten tiger. 😉

vladkaz1
10. júl 2009

no keby bola taka ... zelena kriklava berem aj tu ja som strasne na take farby zlta zelena cervena .. 😀 ale nemam tlko euracov aby som mohla mat vsetko 😀

snikol
10. júl 2009

ved tie eura tie sa lahsie minaju ako sk ☹

vladkaz1
10. júl 2009

moja ani mi nehovor .. ale moj vcera pozera .. ze kolko som minula za 3 dni z jeho vyplaty a len preglgal hihi nevadi peniaze boli aj budu zijeme len raz 😀

snikol
10. júl 2009

v tom mas uplnu pravdu. 🙂 😉

vladkaz1
10. júl 2009

sak a nie ? 😀 kde ste vsetky latkarky? uz sa niekde opeka na chate ? ze,,? 😀

standu
10. júl 2009

nie este, balim, zajtra ideme na dve noci do tatier 😎 ale musim sa priznat, ze do hotela latkovky netaham...... ☹ muz by ma zjedol. ale nie, nebudem ich mat kde vesat...skodaa 😔

vladi prave som ocitala burlivu diskusiu "kde skladovat plienky" 😀 ale aj tak dobre, aspon sa maminy dozvedia aj takto o nasich kasnych plenuchach 🙂

takze zajtra idem do tesca na pampersy.... ☹ vedela som, ze to raz pride, ale ze tak skoro....do nemocky samorejme, ale az v septembri. radsej som zbalila vsetky kremiky na zapareniny 😠 😠 😠 a dala jej hnusku uz aj na noc, nech mi tu ocikane neostanu kvasit do pondelka 😢

budu mi chybat

vladkaz1
10. júl 2009

Standu nie burlivu co ja viem ale sak ked niekto si mysli ze sme socky 😝 akoze ma to vie nasrdit a ja vzdy idem po dobrej ceste teda snazim sa byt nekomfliktna ale co je moc to je moc 😝 nie?

vladkaz1
10. júl 2009

jaj a ked mi niekto napise ze mi harasi? co som si snou husy pasla alebo co? a de o taku hlupost v podstate . 😝 ja mam pocit ze niektorym kockam tu na MK starne stupa sebvedomie vies? len ci by mi to povedala aj do oci ... no nechjme to tak lebo sa zas naseriem .. 😅

sissik
10. júl 2009

standu a preco by si mala za 2 dni vesat plenuchy? ja som brala od piatku do nedele na chatu latku a hadzala som ich do vrecka.

objednavali ste si nieco z toho babymarketu? objednala som v stredu a este nemam info, ci balik odoslali alebo nie

vladkaz1
10. júl 2009

baby market??? to co je?

standu
10. júl 2009

sissik teraz som poprala, do rana neposchnu...do 10 chceme vypadnut. keby som mala to vreco z brany...ale boli sme s latkou v BA ale na dva dni a mala som ich akurat a nechcem ich pchat do igelitky aby v nej kysli. do pondelka by bolo malo a vravim, neoschnu ☹

standu
10. júl 2009

do chorvatska ich vsak beriem 😎

vladkaz1
10. júl 2009

Standu no co uz ved prezijete dufam ze nebudu ziadne problemiky .. 😉 drzkam palce a oddychni si

emmka3
10. júl 2009

ahojte baby, mam otazku ... kamoska je tehu a obratila sa na mna o radu o latkovkach 😉 no a pytala sa aj na Bambino Mio ... viete mi vysvetlit ako tento system funguje, kedze sme ho moc nerozoberali ... samozrejme ak viete ... dakujem ... chcem byt len v obraze o com toci 🙂

standu, skusala si uz Mio dezinfekcny na plienky?

vladkaz1
10. júl 2009

tie bambino mio su viacvrstvove plienky nie?aj gatky tusim k tomu davaju
http://www.bambinomio.cz/dokumenty/dvoudilne_pl... pozi si toto 😉

brinzulka
10. júl 2009

baby market...bol tu v Senci...ale bol tak od veci, ze tam nik nechodil..tak stadeto utiekli do BA 😝

http://www.babytrend.sk/bambino-mio-dezinfekcny...
tak a tutaj by nam malo prist ujom kurierom domenko a hned 2kusy aj nejake drobnosti..nech neskodujeme..ja by som aj sla na Oravu cez Ruzomberok...ale mm ma nepusti!!!havne, ze ma nechal samu doma pred porodom na cely vikend...Ale neviem...mam take zajacie umysly....na Devtve festival DETVAAAAAAA...ci nepojdem busom 😉

emmka3
10. júl 2009

Ja pojdem v priebehu 2t do RK na Mio fresh, chcem brat do Tatier na dovcu latkovky, ta nech vyskusam 🙂

emmka3
10. júl 2009

ale tie plienuchy tu asi nikto nepouzival, ze?

brinzulka
10. júl 2009

emmka...im zavolaj..nech si spravia zasoby 😀 😀 dostali tovar vcera a ze maju uz tolko objednavok, ze ci mi aj nieco donesu 😉

vladkaz1
10. júl 2009

ja som ich mala objednane ale zrusila som ich

brinzulka
10. júl 2009

ja som rozmyslala nad testovacim balickom..ale potom som pozerala viacvrstvove plienky na inych net strankach a tak som zobrala len jedny puky..ze vyskusame...a ich plenuchy, ze nie...Skoda, ze to nie je v detskych obchodoch...na ohmatanie..Ale ked pojdes do RK..maju tam tieto veci...to by sa dalo "opacit"

emmka3
10. júl 2009

brizulka, nemyslis vazne 😲 tak to tam najprv zavolam, ci budu mat aj pre mna aby sme sa tam nehnali zbytocne

vladka a preco si ich zrusila?

brinzulka
10. júl 2009

puky-rozumej pulky...tehula 😖 😀

vladkaz1
10. júl 2009

🙂 no ja som mala velku sadu ale potom som si uvedomila ze naco budem za take plienky davat ked ste ma tu uz poucili

brinzulka
10. júl 2009

take ucho mi hovorilo do telefonu, ze dostali tovar a uz maju tolko objednavok..cakam na potvrdenie faktury..nech to zaplatim...ved cinknes a budes vediet, ze co a ako 😉

vladkaz1
10. júl 2009

baby ja sa tesim na IB 😵