Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

matja
30. apr 2009

fiha, teraz sa citim totalne hlupa, aka je ta embosovana kreditka? Netusim, ako sa plati, keby som objednala z teeheebaby...

standu
30. apr 2009

to je taka s vypuklymi pismenkami 🙂

standu
30. apr 2009

no neviem ako sa este inac da platit ale cez pyapal je to jednoduche. vytvoris si tam ucet, zadas cislo karty a pri objednavke ta rovno hodi do paypalu, kde to len potvrdis....stiahnu okamzite z uctu a cakas na plienocky 😀

sisa.b
30. apr 2009

standu, ja vypukle pismenka nemam a v pohode 😉 mam medzinarodnu visa kartu a vzadu su take tri male cisielka naviac. taku kartu treba

sisa.b
30. apr 2009
standu
30. apr 2009

ja som myslela ze cez net je len emboska platna...clovek sa stale uci...ale electron karty sa neberu isto

brinzulka
30. apr 2009

a ked sa prepocitava..banka..si berie tiez nejaky poplatok? Ci platim len plienku a postovne pre moju danu krajinu?
Viem, ze z CR sa neoplatilo postou..lebo si preratavaju z CR koruny na euro a beru za to dalsie peniaze ☹

sisa.b
30. apr 2009

tak som sa bola naschval pozriet - ja mam bankomatovu kartu visa electron od slsp

sisa.b
30. apr 2009

drahy si daval pred dovolenkou v parizi tu embosovanu kartu a nezaplatil tam s nou nic na rozdiel odo mna 😅

olinka6226
30. apr 2009

ja napr letenky cez net platim visa electron kartou bezne, ale na paypal som myslela ze musi byt emboska, kedze taku jednu mam, tak no problem. co sa tyka poplatkov, tak paypal neberie poplatky a rata kurzom europskej centralnej banky. cize platis len plienky + postovne na sk.

brinzulka
30. apr 2009

american expres je zasa nieco ine?

standu
30. apr 2009

preco mi tvrdili ze obycajna karta je len na platenie v obchode a na vyber z bankomatu? ☹ a ja somar som si dala za poplatok samozrejme vystavit vsetky karty k uctom embosovane......

neviem, platila som uz aj v tescu emboskou bez problemov, len nechceli pin ale podpis. nevedela som aky kurz beru pri prepocitavani, dik oli za info.

sisa.b
30. apr 2009

standu, mozno to je podla banky, lebo moj drahy bankomatovou vyberie a zaplati len na slovensku. ja s mojou visou nemam problem ani pri pay pal-e a v zahranici som s nou platila ja, lebo ta jeho emboska nebola aktivovana alebo co 😀 hlavne ze si ju dal za poplatok kvoli tej dovolenke vystavit 😀 😀 😀

standu
30. apr 2009

kurnik kto sa v tom ma vyznat....hlavna vec ze za vsetko beru poplatky.

brinzulka
30. apr 2009

tozto mm si vybavil american expres..nemali mu stahovat poplatky za to, ze plati v obchodoch..mal to tam potom presunut z uctu-tak som to pochopila!!! ibaze!!! skoro nikde ju neberu a rocny poplatok je 700sk...keby aspon v zahranici fungirovala

zuzz
30. apr 2009

sisa, a ta swb fleece plienka, co si na predoslej stranke dala link, sa teraz oplati objednat stade? este stale patram a rozmyslam, ze teda aku hornu plienku si objednat na tie latkove stvorce,co mam doma.

olinka6226
30. apr 2009

jooo embosky ti musia v banke po obdrzani aktivovat inak nefunguju. ja mam embosku mastercard a tusim aj visu, ale visa je kreditka taku ju nepouzivam. mastercard mam debetnu viazanu na ucet, cize miniem len kolko mam 😀 nerada sa zadlzujem a pokial to ide tak to nerobim. staci ze platime leasingy a nie este splacat 10 dalsich kariet. ale uz sme off topic

olinka6226
30. apr 2009

inak teehee ma teraz sklamali lebo vobec nemaju nic na sklade uz dlhsie... a na babykind zas maju blueberry aj po zlave drahsie ako na teehee bez zlavy. inak som objednala nejake wonderoosky tak uvidime co su zac :o)

standu
30. apr 2009

zuzz? hornu plienku na stvorce??? nestacia ti vrchne nohavicky?

zuzz
30. apr 2009

standu, to som mala na mysli, ale este sa neorientujem v terminologii latkovania 😀

standu
30. apr 2009

aha prepac, lebo som to nejak nepochopila... najsamlepsie vrchne gatky su u nas Loveybums jersey od Olinky....a pulky mame Imse Vimse organic aj Tots bots a som spokojna.
naj maksie pulky by vsak mali byt Little lamb, tiez ich Oli ma...

zuzz
30. apr 2009

uz mi odporucali aj BL fix aj imse vimse, len sa stale neviem rozhodnut a konecne niektore objednat. zatial fungujem s parom starych gumenych, co mam este po prvom synovi, ale netasnia okolo pasu - su tam volne - a tlacia okolo stehienok. proste malej nesedia. tak rozmyslam nad lepsou ale nie pridrahou alternativou.

zuzz
30. apr 2009

standu, tou oli myslis tuto olinku6226, co sem prispieva? ona ich ma na predaj?

sisa.b
30. apr 2009

mna tiez stale otravuju s akymisi kreditkami, ale mne moja visa zatial stacila na vsetko, co potrebujem, tak ich rovnako vytrvalo odmietam a karty sluzia ako skrabky na okna v zime 😀

jj, na teehee maju vela veci out of stock, co ma tiez dost stvalo, lebo som si chcela niektore plienky objednat ine, ako som si objednala...

standu
30. apr 2009

pisem ti IP zuzz

sisa.b
30. apr 2009

my mame fix a swb, ale fix mi pripadaju strasne neforemne a gumove oproti swb. uz sa tesim na loviky 😵 uz len par dni

labutka
30. apr 2009

baby, pouzivate aj nahradne miniboostre do IB? mozem to urobit tak, ze ked mi Adam itti bitku len ocura, ze mu pripnem nove boostre?
boli sme dnes s nou u lekarky, a je UUUPLNE UUUUZASNAAA! 🙂 idem objednat dalsiu z teehee. 🙂

olinka6226
30. apr 2009

labutka jasne ze ked je mokra plienka a nie su mokre aj gate tak len prepnem vkladku, ale teraz mi doslo ze na ine sa pytas... tak tie mini nemam otestovane

standu
30. apr 2009

origos boostre nema, ale ked su gatky suche, supnem maly bamboo stvorec

sisa.b
30. apr 2009

ja mam naviac aj original boostre 😉