Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
30. apr 2009

no jooo si zamachruj 😀 😵

labutka
30. apr 2009

ja uz mam vybrate za 85 libier... kdo to pisal, ze latkovanie vyde lacnejsie nez hnusky? 😕 😀 😀

olinka6226
30. apr 2009

v konecnom dosledku vyjde neboj 😀

labutka
30. apr 2009

bum hugger sa nerobi M-ko? alebo to len nemaju...? oli ani u teba na stranke, ani na teehee...

matja
30. apr 2009

nenasla som, do kolko kil je vhodna upsy daisy medium. Viete mi povedat?

standu
30. apr 2009

mati ja mam UD tu chlpatu ruzovu Mko a je aj velka....to je taky divnejsi strih, je stihla a dlha, mala ju ma nad pupok. asi tak 2-3cm je vyssia ako BG v stave M. a medti nozickami uzzsia.

sisa.b
30. apr 2009

oli, ale len dva 😀

aj s tym BH ma na teehee nastvali, lebo ziadne Lko nemaju 😠

matja
30. apr 2009

dakujem standu. A baby kangas maju v cene aj vkladacky?

matja
30. apr 2009

hehe, standu, ale podla vas sa neda orientovat, ked mas taku stihlucku dcerku 🙂

sisa.b
30. apr 2009

ja mam kangasy z teehee a tie nemali vkladacky. radsej by som si priplatila za bumgeniusy

misuluska1
30. apr 2009

Ahojte, no ja som dnes bola s malym na poradni prvýkrát v látke. mali sme IB. Doktorka bola nadšenná hlavne koli eko. Dosť ju štve ten odpad. Budem len rada, ked sa začne nejaka poriadna osveta.
A tešíma, že my sme ju už začali.

zuzz
30. apr 2009

tak ja som z toho skladania plienok jelen ☹ http://nosime.sk/sk/vsetko-o-plienkach/skladani... ako sa to ma poskladat pre dievca?

topzuzana
30. apr 2009

zuzz, ja mam najradsej vlnene natahovacie nohavicky Loveybums, kupovane od Olinky, ale neviem preco ich nema na stranke...(oli???)
uz ich pouzivam aj na noc, lebo Sckoony mam problem pekne zapnut pri riadne vypchatej plienke a neposednom dietati. Lovíky len rychlo natiahnem a krásne sedia, vsetko zakryju a nikde maleho netlacia.
Su to moje najoblubenejsie vrchne nohavicky.

topzuzana
30. apr 2009

zuzz,
chlapci maju mat viac latky vpredu pri pindulovi a dievcatka skor v strede a vzadu...hoci ako pisali kocky par stran dozadu, su aj dievcatka cikajuje ako chlapci 😀

zuzz
30. apr 2009

a este by ma zaujimalo, aku zivotnost ma ta PUL vrstva podla vasich skusenosti. zacne po nejakej dobe premokat?

quika
30. apr 2009

zuzz, ja mam PUL aj po viacerych detoch a nepretekaju. ale ano, ked tomu konci zivotnost, zacnu pretekat a uz sa tomu neda nijako pomoct, musis ich vyhodit a kupit nove. ja ked som zacinala s latkovanim, bolo dost malo druhov a vtedy sa hovorilo ze najkratsie vydrzia IV, ale neviem ako je to naozaj, lebo som ich vdaka tomu nekupila 😝

tamka84
30. apr 2009

idem objednávať Babylucy bamboo, ale neviem akú veľkosť mám objednať. Malá ma teraz 6,4 kg a tie M-L sú až od 8 kíl... Myslíte že do nich dorastie rýchlo, alebo objednám tú menšiu veľkosť? Škoda, že nemajú jednoveľkostné. 😒

standu
30. apr 2009

uuu, tak sisa ti poradi isto....ja mam M/L a na velkosti M, moja mala ma 7,4kila..takze myslim, ze XS/S sa ti neoplati.

sisa.b
30. apr 2009

tamka, ja som objednala vo februari, ked mala rebeka 3 mesiace a nejakych 6 kil rovno M-L. a samozrejme sme ich zacali hned aj pouzivat, dokonca som leniva tie plienky zmensovat, tak jej davam tu navacsiu velkost 😝 😀
a v pohode, dolezite je, aby tesnili vrchne nohavicky, aby plienka nikde netrcala. akurat v nich vyzera ako vcielka maja s velkym zadkom 😀

emmka3
30. apr 2009

Tamka, moj drobec ma 6,1 kg a tiez som mu uz kupovla M-L BL bambusky ... su mu este sice trocha vacsie ale ratam, ze do mesiaca do nich v pohode dorastie ... mam aj BL bambusky XS-S ale tie veru uz mame ltt ... na tvojom mieste by som tiez isla radsej do vacsich ... vacsie prisposobis, mensie vsak neroztiahnes 😉

petusaaa
30. apr 2009

tamka,ja by som tiez kupila uz vacsie. mi ich pouziavame od 3 mesiacov. a to mal tak 6,5kg. podla mna je ovela mensie riziko, ze ti bambuska pretecie ako napriklad AIO plienka, lebo tam mas 2 suchace (patentky). a bambus saje fakt dobre, takze tohto sa nemusis bat. a cez brusko to zapne urcite 😉

petusaaa
30. apr 2009

jaj, a aj ja som leniva ako sisa ich zmensovat. ja som nezmensovala ani 3v1 plienky 😅 😀 😝

sisa.b
30. apr 2009

petus 😀 jedinu, co zmensujem je BG 😝 aj tu kangasku som jej dala taku velku a v pohode. ked ja mam strach, aby ju to netlacilo, ked je to prelozene

brinzulka
30. apr 2009

babulky...co dat do kangasiek?
Bl stvorce? komunist.pleny? z frote uteraku usite vlozky? ci radsej k tomu zohnat original?

tamka84
30. apr 2009

díky baby, tak ja teda idem objednať tie väčšie, objednám 2 ks, na vyskúšanie, ale kedže ich chválite tak budem určite spokojná. Ešte si len zbieram výbavičku a začala som BL, lebo sú najlacnejšie ale chcem vyskúšiť aj iné.

sisa.b
30. apr 2009

tak ja som sa pred chvilou rozhodla, ze ideme skusat nove plienky 🙂 lebo ich len skreckujem v sufliku 😝 cez den kvoli bkm pouzivame stvorce a v noci hnusky, tak aby mi krasne plienky neostali nevyuzite.
akurat skusame malu ovecku 🙂 a chcem sa spytat - ked pouzivate na noc napr. BG, vypchavate ju naviac niecim alebo nechavate len original vkladacky?

brinzulka, ja som teraz dala do nej swb viacvrstvovu plienku. teda najskor som dala dve, ale to mala iny balik na zadku 😀 tak som jednu vytiahla

standu
30. apr 2009

sisa dala som na noc obe ale pretiekla.... 😖 nechapem, hore bruskom jej to vytieklo a vkladacky boli napoly mokre, tak na noc uz nedavam 🙄 a minule ju za dve hodky prechadzky precikala komplet

quika
30. apr 2009

my sme tiez pouzivali uz od 2-3 mesiacov bambusky M-L, mensie sme ani nemali, ale zmensovala som. a maly mal vtedy maximalne 5kg, on priberal dost pomaly. na 5mesacne dieta vobec neuvazuj nad mensimi, pouzijes par krat a vyrastie ich 😉

sisa.b
30. apr 2009

standu a co econappi? si spominala, ze pretiekla, davas nieco viac? resp. ake pouzivas na noc?

matja
30. apr 2009

baby a da sa platit na teeheebaby aj cez internetbanking?