Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

slavkicek
20. máj 2009

standu dakujem 🙂

sisa.b
20. máj 2009

uz mi prisiel balicek od olinky 😵 😵 😵 utekam rychlo na postu, jupiiiiiiiii

sirinka
20. máj 2009

ahojte...my uz od vcera tiez latkujeme...na noc este nie a magdalenke sa zatial paci 😀

sisa tak uz aj ja by som ho mala mat... 😎 idem kuknut do schranky...

sisa.b
20. máj 2009

tak som na poste nasla aj svoj dlho ocakavany balik z babykindu, este sa na mna osopila, ze som to urcite mala oznamene 🙄

standu, v tej BL velurke si mala obe tie vkladacky? lebo ja mam len tu jednu - s oranzovou vrchnou vrstvou, co tam pisu 😕

vladkaz1
20. máj 2009

ahojte nemala som cas sem mrknut aj teraz som na skok sisa B to ty mas ten obchod? keby som chcela objednavat sa mam kontaktovat na teba alebo staci cez stranku diki 😉

sirinka
20. máj 2009

vladkaz1 ten obchod ma olinka6226 😉

sisa.b
20. máj 2009

vladka, ja nie, to olinka 😉

vladkaz1
20. máj 2009

jaaaj ponahlam sa nemam cas dnes kecat a uz som taka lolo domotana ok napisem olinke diki cmuk 😀

tamka84
20. máj 2009

baby dnes sme boli u ortopeda na kontrole s nožičkami a že ešte nemá vyvinuté jadierka, a musíme baliť naširoko až do jedného roka ☹
Myslíte že môžem používať látkovky? ja si myslím že aj tie spravia naširoko nie? ved to je to isté ako hnuska+ortopedická nohavička....
Tento týždeň čakám ešte 2 balíky a potom som už chcela začať s látkovkami a teraz toto.... 😒

sisa.b
20. máj 2009

tamka, to mi je luto ☹ co sa tyka toho balenia - urcite to zavisi od typu latkovej plienocky, ktoru davas. myslim, ze take ittky nebudu pre svoju stihlost drzat nozicky nasiroko. ale napriklad cc + zavazovacka podla mna ano. neviem, nemam s tym skusenost. ja som davala len cc + postolky cez den a stacilo nam to

sissik
20. máj 2009

tamka niekedy sa iba latkovalo a balili nas na siroko.
podla mna mozes dat normalnu latkovku namiesto pampersky, potom podla odporucania ortopeda poskladany stvorec a na to das postolky. postolky su tiez nepremokave, len je to umela hmota. lepsie vsak umelu hmotu na latku ako na dalsiu umelu hmotu 😉
dokonca latkovka drzi nozky lepsie ako pamperska

sissik
20. máj 2009

vladka keby si nutne potrebovala snapi sponku, tak ja som si kupila 5. jednu-dve ti mozem predat

matja
20. máj 2009

huraa, mne dnes prisla zasielka z teeheebaby. Az na upsy daisy, myslela som si, ze objednavam nocnu, ale je to iba kapsa. Sice velmi hebka, ale ani farba mi nesedi, na obrazku vyzera bordova, v skutocnosti je velmi ruzova 😅 Nechce niekto? 😀 http://www.teeheebaby.co.uk/popuplargeimage.asp...

standu
20. máj 2009

tamka ak budes pouzivat siroke plienocky medzi nozickami....kludne aj bez postoliek. preco by si nemohla latkovat???? ved siroke balenie by si aj tak zabezpecila len latkou na pampersku...urcite v latkovani nevidim problem, aj ked ma to mrzi...ale to sa spravi, vsetko bude ok.

ano sisa, ako je plienka nafotena tak aj bola. ved to na plienke aj tak pisu, ze dve su.

matja
20. máj 2009

alebo by som aj vymenila za niečo iné (prípadne aj s doplatkom)

standu
20. máj 2009

matka kludne mi ju posli....daj cislo uctu aj cenu do IP

sisa.b
20. máj 2009

tak mne prisla len jedna ☹ ☹ ☹

baby a periete tie prudkofarebne plienky spolu? napr. stvorce od BL mozem hodit cervene s ostatnymi? 😕

standu
20. máj 2009

cervene nemam, ale tyrkysove a oranzove som tam kludne hodila a nic...

sisa.b
20. máj 2009

tie vlniaciky su krasne a prisla mi tots bots fluffles a ta je zas obrovska a hunatucka 😵 😵 😵 akurat uz na ne na babykinde nemaju akciu ☹ nahodili tam teraz MMT za 9,90

standu
20. máj 2009

kurnik....ale ja uz fakt niíc....akurat som kupila z ruky hamburgera 😀

sissik
20. máj 2009

tak mam dalsi balik na ceste 😵

vladkaz1
20. máj 2009

kocky,nemate niekto predat tie pul little lab???? nechce sa mi objednavat len 1 ,ak ano napiste mi do IP cenu diki 😵 😵

crysmile
20. máj 2009

baby nechcete niekto swb kapsu L ruzovej farby? ak hej, tak do ip 😉

ludka77
20. máj 2009

standu sorry, že sa montujem ale o akej velurke to hovorite? že ma dve vkladačky???
o tejto:: http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=89...
jak kukám tak kukám, nevidím tam nikde napísané že 2 vkladačky. Chcem si ešte nejaké objednať tak by som si také. dik

sisa.b
20. máj 2009

ja tam tiez vidim len sacie jadro z mikrofrote a jedna stay dry vkladacka. takze to sacie jadro je asi ta jedna vkladacka, lebo take tam nic nemam. len holu plienku s tou farebnou stay dry vkladackou... 😕

ludka77
20. máj 2009

no veď aj ja to tam vidím len len tak napísané tak som chcela vedieť či som to dobre pochopila.
A aká je ta plienka?? už si ju skúsila?? - teda malá 😀

sisa.b
20. máj 2009

nie, dnes mi prisla, este som nemala odvahu hodit ju do pracky s ostatnymi 😝
standu, prala si ju v pohode s bielym? 😝

standu
20. máj 2009

no ved ta plienka nema jadro vsite...len je v tej oblasti troska zosilena. jedna vkladka je taka bezova to mikrofrote a druha vo farbe plienky-stay dry. tak mi to poslali z plienky, ja som si to nevymyslela...

standu
20. máj 2009

vsetko spolu periem stale.

standu
20. máj 2009

ludka, fajn je...na noc by som povedala. nam je na den vela a malej divne sedi nachrbatiku, tak uz je vymenena za UD 😀 😀 😀