Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
17. júl 2009

hlasim, ze sme dnes vyskusali jahodu a precikat sa nestihla, lebo po dvoch hodinach ju celu pokadila 😝 😀 😀 ale nic neuslo von 😎 mam ju aj nafotenu, pri troske casu pridam do albumu

snikol
17. júl 2009

no to si rada pozriem a myslim,ze nie som sama 🙂 🙂 🙂

standu
17. júl 2009

sisa uz som ti dala do albumu CTcky 😉 a tesim na IB 😵

dudri
17. júl 2009

neviem dobre som robila prala som dokopy-Ecover tekuty prasok na pranie, mio fresh + sol na pranie z DM? 🙄

ale nezbavi skvrny ☹
ma tricko skvrny, co papala jablko+banan, davno-neda sa prat zostane flak, vcera som kupila sol na pranie Denk mit.
este BG vkladacku pokakala , este zostane flak..
neexistuje zazrak...

sisa.b
17. júl 2009

standu, ta je krasna 😵 na fotke to vyzera velmi pekne, taka jemnucka ruzova. teda ten rozdiel len pozeram 😨 to my nemame.

sisa.b
17. júl 2009

dudri, mne sliz tiez nevyperie vsetky skvrny, ale nejak ma to netrapi 🙂 plienky prepieram hned, preto su bez skvrn a natieram zlcovym mydlom. akurat jedny pulky nie a nie vyprat a to uz som skusila vsetko mozne 😠
no kedze periem v slize vsetko nase pradlo, tak na nasich veciach mi teda flaky vadia a aj to zosednutie bielej. uz som rozmyslala, ze aspon na chvilku budem zas prat v prachu alebo pridavat nejaky vanish 😝

sisa.b
17. júl 2009

je tam 😎 len ako som mrkla fotky, tak sa mi opicka moja nechcela s nou poriadne ukazat 😀

sissik
17. júl 2009

dudri ja do tej soli na skvrny z dm namacam a nemam na plienkach ani jeden flak. pred pranim v pracke to este narychlo preplachnem v rukach. ak sa mi zda, ze ostala nejaka skvrna, tak pridam sol aj do prania.

dudri
17. júl 2009

skusim namocit plienky a tricka...sol na pranie-ako dlho?

standu
17. júl 2009

dudri jablko a banan uz NIKDY NICIM nevyjde 😝

standu
17. júl 2009

sisa no ta jahodka je superna 😵 😵 hej ten rozdiel je divny...cela ta ruzova plienka je nejaka ina... 😒 to je fuk ucel splni a krasna je, taka jemne staroruzova 😉

dudri
17. júl 2009

standu, mas fotky CT cmeliak a ruzove, vkladacka obe su cierne??? 🙄
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dudri
17. júl 2009

kazda plienka je krasny dizajn 😵 😉

dudri
17. júl 2009

sisa, nebojis sa tu cervenu plienku pusta farbu

vladkaz1
17. júl 2009

Tk hlasim ze sme sa uplne odplienkovali .. stane sa nehoda ale ide jej to sikovno je velmi sikovna 😀

dudri
17. júl 2009

este som pridala 2fotky SWB organic velur 😉

vladkaz1
17. júl 2009

Duri peknucke su!! ty mas rada take pastelove farby ze? jaj aj vam zavidim no k plienkam si pricuchnem az pri druhom .. nic sa mi nezbiera .. nemam ani co prat hihi ..ale pokupila som nadherne gacurky Lucke .. dnes aj cikla ale v kociku a bola to moja chyba lebo mi vravela ze ide kako robit a ja som sa zakecala s kamosku tak si cikla .. ale myslim si ze je velmi sikovna neviem to porovnat ale netrvalo to dlho oducit sa od plienky

dudri
17. júl 2009

mam rada pastelovu farbu...
nie kriklavu ani tmavu farbu

vladkaz1
17. júl 2009

no ja neviem ani o som mam teraz kecat tak sa sere ta objednavka z Uk hlavne tie merino .. no pouzivame plienku len na nocny spanok .. tak nicit ich nebudem predam to asi za to co som kupila a pre druhe ak bude kupim aio viacej no kocky ak by ste mali zaujem budem mat teda tie merino na predaj vlniaciky na suchac a 2X LB one velkost 3 az mi je luto ale nebudem sa na ne pozerat ako mi trcia v skrinke ☹

snikol
17. júl 2009

sisa ta jahodka je super. 🙂 vladka gratulujem k odplienkovaniu lucka je sikovna. 🙂

sissik
17. júl 2009

sisa jahodkova je krasna. ja som este nefotila, lebo pouzivame L a jahodu mam L
no a ako pozuju tie vase deturence, hotove modelky a modelkovia 😵

maja22
17. júl 2009

Ahojte, kúpila som cez bazár plienky BL na suchý zips, ale ten už nedrží ☹ Na krajčírske veci mám teda obe ruky ľavé, asi by som tam nový zips nevedela dobre našiť, poradíte mi niečo iné?

vladkaz1
17. júl 2009

snopy sponka to isti 😉

matja
17. júl 2009

a ake su tie merino vlniaciky? Robia pekny zadocek? 🙂

standu
17. júl 2009

dudri ta fotka je na porovnanie velkosti....ruzova ma ruzove vnutro aj vkladacky a cmeliak cierne.

super vladi 😉 my sme este na odplienkovanie mali a ked bude cas, bude uz zima...ako ju necham len v gatiach??? navleky asi nakupim 😎 inak ma teplotu okolo 38 cely den, cula je, papa dobre...nechapem 😕 no a doktorka skonstatovala ze ma trochu cervene hrdlo a zuby jej idu a dala jej antibiotika..... 😠 😖 este pockam do rana, ak by teplota petrvavala nasadim jej ich, lebo len kvoli hrdlu sa mi vidi od veci do decka ATB pchat...za kazdu cenu...

sissik
17. júl 2009

standu mne to povedala doki, ze trochu zapalene hrdlo, ale inak v poriadku a skoncila som s vybranymi mandlami. ak to sadne na mandle, angina je svina

no a fotky krasne. ja mam vo fotaku zuzku v zltych IB a v oranzovych tots bots. ale nechce sa mi stiahnut, pockam, kym sa toho chyti muz 😅

vladkaz1
17. júl 2009

😀 Matja ja neviem lebo ich nemam este doma .. ja som sa na ne velmi tesila no co ti poviem .. sak vies... 😀
Ale som rada ze je taka sikovna .. dnes sa mi len 1X pocikala voku tak pohoda a raz cvrkla a to bola moja chyba ..takze berem to ze tyzden taky pokrok super ..
baby fotky mate fakt nadherne vcera som uz vravela ze az mi je luto neviem mam teraz pocit taky cudny zas nakupujem gatky ... som sa velmi tesila s plienok a zrazu bum a nenosime 😀
Standu to ma velmi mrzi ze mala ma stale teplotu ☹

katka.carska
17. júl 2009

Vladka, tak radu na odplienkovanie by som prijala aj ja. Sice cez den je Matusko bez plienky uz skoro rok, na spanie mu ju este stale davam.

sisa.b
17. júl 2009

vadka, mne sara bola od 16tich a samko od 18tich mesiacov bez plienok. a to aj na noc, nehoda tak jedna za mesiac 😉 ale to len vdaka klasickym stvorcom, normalne sa budili na to, ze su mokri a do tyzdna bolo aj po nocnych plienkach 🙂 ale teda musela som ich davat cikat aj v noci aspon raz, aby vydrzali. len si nepamatam, dokedy 😅 to uz v knizke zapisane nemam.

dudri, tu jahodu som prala normalne s ostatnymi plienkami a v pohode, nic nepustila 😉 ale ten vrch na mna posobi este viac umelinkovym dojmom ako klasicke IB 😝 ale farba je krasna, velmi sa mi paci 😵 😵 😵