Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

matja
29. júl 2009

🙂 gratulujeme brindzulke a nech sa malemu odteraz /alebo od navratu domob/ dobre curka do latkoviek 😀

dudri
29. júl 2009

labutka, lenka, matja na Brane-aj ja pridam CT vlnka, ked maju novy tovar... len cakam

dudri
29. júl 2009

gratulujeme brindzulke, najma aby sa ti podarila dojcit

standu
29. júl 2009

aj my sa pripajame s gratulaciou brinzulke a andrejkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vela stasia a pevneho zdravia 😵

luciabah
29. júl 2009

blahozelame maminke a andrejkovi a zelame hlavne vela zdraviaaaaaaaaaaaaaa 😉 😀

snikol
29. júl 2009

tiez sa pridavam gratulaciou brindzulke: vela zdravia maminke aj andrejkovi

veve24
29. júl 2009

prosim vas, nema tu niekto skusenosti s plienkami BAMBINO MIO????

standu
29. júl 2009

niekto ich spominal, viac kociek sa na ne pytalo....ale myslim, ze zaver bol ze nic moc 😉
skus sa opytat ceskych latkarok

topzuzana
29. júl 2009

Ja som videla Bambino mio len zabalene v obchode, ale akosi ma nenadchli. A tiez si spominam, ze baby pisali, ze nic moc.

...dnes sa mi podarilo u nas v lekarni zohnat lanolin...najskor sice na mna vybafla, ze lanolin samostatne nemaju, ale ked som jej povedala latinsky vyraz (cera lanae), tak potom ....ahaaaa, tak taky mame, ale to je bezvodny lanolin...no ved hej, taky presne chcem...

... brindzulke gratulujeme...aj ja by som uz prijala dalsie...ale este musime pockat...

topzuzana
29. júl 2009

...a uz mam otestovane vsetky tri nove plienky (MMT,CT, AIO z plienky)...asi najviac vas bude zaujmat AIO z plienky. Mam aj nafotene, zajtra dufam pridam do albumu....ale zatial sa mi paci... nie je taka exkluzivna ako chlpatice, ale paci sa mi. Nazivo vyzera lepsie ako na fotkach na plienke. Okolo noziciek ma take kridelka (ako ma aj IV), takze su super pri noseni babatka.
Zatial jedina nevyhoda, ze protizips suchaca je v strede plienky, takze sa k nim takzo dopracovava pri zapinani a ak nie su v protizipse, tak sa zachytavaju o plienku.

tamka84
29. júl 2009

stanka videla si? už ti odpísali na bráne 😉

standu
30. júl 2009

sice mas malu fotecku na pase tak to nie dobre viet, ale aka si kocka tami 😉 😉 😉

teraz mi odpisali?? diki 😉 neskoro 😵 idem kuknut

tamka84
30. júl 2009

stanka, nie je to síce najaktuálnejšia foto, ale som to ja 😀
No, veru troška neskoro odpísali, ale aspoň odpísali, snaha sa cení. 😎

standu
30. júl 2009

hlavna vec, ze my uz mame nase krasne denimky doma 😵

hasisihanulka
30. júl 2009

Jej, tak som tu az teraz, Brinzulka, gratulujem!!!!

diapozitiv, tiez by som IB velkost S nebrala, su velmi uzke medzi nozickami. Ja by som asi celkovo s takymito uzkymi plenuchami pockala, kym sa babo narodi a kym vam ortoped povie, ze vsetko OK. Vrchne gatky BL sice nemam, ale moc dobre ohlasy na ne nie su.. Mozno by bolo lepsie vymenit za Imse Vimse Organic, Little Lamb alebo daco ine.

standu
30. júl 2009

jaaaj tak tie Bl som si nevsimla...nie, radsej IV ale nie soft. little lamb su uzke, nemusia ti prekryt daktoru sirsiu plienku

dudri
30. júl 2009

preco nie IV soft??? su dobre...
BL fix su tvrde

labutka
30. júl 2009

diapozitiv, baby, ja vam budem trosku odporovat - balili sme nasiroko do 2 mesiacov (neskoro sme boli na kontrole, mali sme ist uz po 1.mesiaci, ale enbol volny termin), a odvtedy pouzivam IB velkost S, az do teraz.
brinzulka gratulujem. 🙂 si spominam, ako som ja zacinala latkovat... 🙂

lenka138
30. júl 2009

brinzulka gratulujem

ja mám BL fix a nemala som s nimi nijaký problém, nepretiekli mi ešte a to ich nijako extra okolo nožičky neštelujem.
mám iba tie a používam aj na noc

matja
30. júl 2009

tiez mam BL fix a som celkom spokojna. Je pravda, ze nie su take pekne ako IV organic, ale uz sa mi stalo, ze cez IV pretieklo, cez FIX nikdy.

hasisihanulka
30. júl 2009

Labutka fakt? A kolko vazi Adamko?
Ja som minule citala clanok od nasho ortopeda, ktory tvrdi, ze siroke balenie je vlastne terapia na dedicne ochorenie klbov, s ktorym bud sa s nim babo narodi, alebo nie. Takze by sa dalo o nom rozhodnut uz pri odchode z porodnice, len u nas na to zatial nemame kapacitu a vybavenie... Ale tiez sme u ortopeda boli az ked mal simon 6 tyzdnov, skor nebol termin :(

snikol
30. júl 2009

hanulka-brindzulka ma maleho v albume :babetko 🙂 je krasny!!!!!!

vladkaz1
30. júl 2009

ahojte tak sme prisli z fotenia z Ba budeme v septembrovej rebecce tak si kupte 😀 no bolo to super aj som robila latkarkam osvetu 😀 bamboo limetka sa im pacila 😀

hasisihanulka
30. júl 2009

snikol, diky, idem kuknut.
ja mam v pondelok nastupit do nemocnice, ak sa dovtedy nenarodi.... dufam, ze to bude OK.

hasisihanulka
30. júl 2009

Krasny je! Maly baculinko!

snikol
30. júl 2009

budem na teba mysliet. 😉 🙂

standu
30. júl 2009

nie ze su IV soft alebo BLfix zle len su aj lepsie 😉

labutka, vidis, tak sme sa zasa nieco naucili, ze ziadna bittka nie je zbytocna 😵 my sme balili nasiroko do 4mes....ale na moju zabu by boli Ska tak do 9mes urcite 😉 len su aj babatka co maju 3mes 8kil, tak tie by Ska asi nevyuzili.....

vladka a co ste tam robili?? 😕 kupim isto 😵

no idem kuknut andrejka

andrea12737
30. júl 2009

Ahojte laktarky...co hovorite na motherease? ake su? oplati sa? vdaka za odpovede 😎 🙂

vladkaz1
30. júl 2009

jedna mila redaktorka ma tu na MK oslovila, ze ju zaujal moj prispevok a robia clanok do casopisu ohladom financii a ci pocituju mlady ludia financnu krizu, v takom duchu, motivacnom.... take nieco a boli sme sa cela rodinka fotit do septembroveho cisla .. no mala im dala zabrat bola hrozne uplackana a trucovita chudak fotograf .. ☹ aj ma to mrzi ale deti su take .. ale celkovo velmi prijemny ludia a profesionalka ta slecna aj kolektiv celkovo mam super skusenost 😵
som im tam vysvetlovala latkove plienocky ... 😀 no ked uz osveta tak poriadna nie? 😀

standu
30. júl 2009

to som teda zvedava vladka 😉