Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

hasisihanulka
2. sep 2009

Standu, potom ak pojdes do SWB velurky, tak odporucam tu bledozltu. Mam doma bledozltu, aj modru a modra je citelne tvrdsia.. Ine farby netusim.

hasisihanulka
2. sep 2009

Jo, a dakujem za recenzie na extendory.. Emmka, ty mas aky extendor?

A ozaj, standu, mam na ceste jednu Ecobubs, vraj fajn nocna. Tak ti dam vediet. Ale SWB je super a vobec nesmrdi.

BG3.0 su tiez spolahlive na cesty, len mne strasne vadi ta umelina v kapse (PUL) a aj tie vlozky - sa mi to zachytava na prsty. Prijemnejsie su tie FuzziBuns, mam jednovelkostne.

emmka3
2. sep 2009

hasisi, ja mam ten isty extendor ako brin ... v baleni su 2ks s opacnym zapinanim ... som velmi spokojna

emmka3
2. sep 2009

jo, a ja som prala tiez v Lovele a zacali mi posmrdkavat, tak som dala ocot a stratilo sa to ... uz nesmrdia, tak skuste 😉

lilly
2. sep 2009

ahojte, mne po noci smrdi kazda plienka, vacsinou davam bud CT, alebo SWB organic velour one size + blueberry pulky, alebo natahovacie vlnene LB.. v poslednej dobe mi rano smrdeli viac, lebo som nedavala vobec ocot, teraz asi 3x som uz dala, tak sa zmiernil aj smrad..
extendory mam z babykindu, som s nimi spokojna, sedia na take vacsie patentky, nie tie mini, co su na niektorych bodynkach..

standu
2. sep 2009

no tak zacnem davat znova ocot, dik kocky za rady.
ok hanka, tak budem chciet zltu 🙂

lilly nam CT v noci vzdy "vytecie" 😠 asi ma moja zaba chude stehna 😖

brinzulka
2. sep 2009

nam CT pretiekla vonku v kociku ☹
2krat aj baby kangas...
bum gena zatial zvladla aj kocik aj manducu...

emmka3
2. sep 2009

sak vravim, ze BG su naj 😉 😵

brinzulka
2. sep 2009

ale pacia sa mi aj baby lucy organic nove kraaaaaaaaaaaaaasne a pulky popoliny 🙂 normal mi je luto, ze na ne musim capnut pulky

standu
2. sep 2009

nam CT tecie len v noci. musi lezat na boku akurat ked cura v spanku 🙄

vamonika
2. sep 2009

ahojte, co poviete na tuto plienku? http://www.ekoplienky.sk/product/airhour-163/

tamka84
2. sep 2009

čaute baby, nestíham vás dočítať, ale zaregistrovala som že píšete o smrdiacich plienkach. Mne smrdia už pomaly všetky, najviac tuším MMT, keď ich vyperiem tak nesmrdia ale akonáhle sa do nich malá čo i len troška pociká, tak strašne smrdia a ja iné nerobím len ju očuchávam lebo sa mi zdá že je pokakaná. Už som zúfalá. Aj so slizom som už prestala prať, začala som opäť prať v Lovele.
Ja už neviem čo mám robiť. Pridávate aj k Lovele ocot?

standu
2. sep 2009

tami ano aj nam smrdia MMT 😎 po hambacoch najviac. ale to mi neva, dve hodky je to ok narozdiel od 11h v noci 😖
zacinam davat ocot k lovele 🙂

standu
2. sep 2009

az na to, ze prave som vosla do spalne a cela izba smrdi, mala z cikala 😠 😠 😠 a to ma BLbamboo a vlniaky
ja to nechapem 😔 😔 😔 😔 😔

hasisihanulka
2. sep 2009

Kdesi som citala (na brane? na loveybums.com?), ze ked plienky smrdia, je to praskom. Treba ich raz vyprat bez prasku.
Nase nesmrdia, davam ocot plnu nadrzku.

tamka84
2. sep 2009

no ved Stanka aj ja ked vojdem do spálne tak ma omráči smrad, a tiež dávam na noc hambač a vlniačiky, alebo BLbamboo a vlniačiky....
Asi ešte skúsim hasi tak ako píšeš vyprať bez prášku, ale ocot dám, nie? to by nemalo vadiť.

standu
2. sep 2009

hasi a potom co? zmenit prasok? a oprat len s vodou alebo v octe?

lilly
2. sep 2009

nam CT pretiekla v noci len raz, ked som jej tam nepridala extra BL bambusovu vkladacku.. ked ju tam ma, tak este nepretiekla.. Cez den CT ani nepouzivam..

hasisihanulka
3. sep 2009

Ocot je v pohode, zbavuje plienky zvysneho prasku. Standu, potom by to malo byt OK aj s terajsim praskom, treba davat polovicne mnozstvo prasku.

brinzulka
3. sep 2009

ja mam pocit, ze na 40tke mi smrdia na 60tke nie....Ale ten ocot...som nanho pozabudla..uz aj si ho dam k packe...

standu
3. sep 2009

uz periem smrady teda najprv v prasku, potom dam este raz len s octom. prasku davam malo, tak neviem...

lilly u nas je CT super na dlhsie na von- 3h a na cestu autom, napr do KE ked ideme plavat 😉

lilly
3. sep 2009

mne sa to nezda s tym praskom, ze by ten zanechaval smrad.. ved on skor este aj vone obsahuje.. 😖 ja som zvykla na plienky dat aj predpranie, vacsinou so slizom, no uz sa mi minul a nemam kedy ho zarobit a nechce sa mi do toho 😝 predpieram, ze by sa mi to v tom moci netocilo dve hodiny.. a ocot proti smradu je fakt fajn

standu
3. sep 2009

su oprate raz praskom raz len octom tak uvidim ale.....

emmka3
3. sep 2009

ja myslim, ze ocot a pranie na 60 je OK proti smradu ... mne to tak funguje ... a to teraz nemam ani Lovelu ale Woolite, ten Classic na jemne textilie - ruzovy ... nedavam plnu nadrzku, len 3/4 (niekedy polku) a asi pol deci octu ... ked som davala viac octu, tak mi zas smrdeli po octe a to tiez eee 🤐

hasisihanulka
3. sep 2009

Uz som to nasla, je to z teehee.. Akurat toto je smrad po oprani...
http://www.teeheebaby.co.uk/page/help/408dd664b...

dudri
3. sep 2009

nerozumiem po anglicky, mam prosbu prekladat po slovensky. staci strucne

neurologia
3. sep 2009

Ahojte baby,

nedavno som citala navod ako rozrobit anolinovu kuru z lekarne doma....vtedy som si to neodpisala a teraz to neviem najst prosim pomozte kolka to bola strana?

neurologia
3. sep 2009

dakujem

majkas
3. sep 2009

mne zatial nesmrdia aspon nemam ten pocit a periem v persil sensitive, davam len polovicku nadrzky a tiez periem s predparnim jak lily