Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

michaela80
10. dec 2010

@zojec
@janefonda my mame to iste tuto noc sme mali rekord 11 x od pol 7 vecer do 9 rana... ale ocino spinka s nami, lebo ona zase v noci neplace tak ten sa ani nezobudi.... 😠 a momentalne mi fakt dzi tuto celu dobu plienka BG v ktorej mam kiko stvorec na 12 vrstiev a novorodenecku bg vkladacku... a nerobi to balik medzi nozkami 😉

sulky
10. dec 2010

@janefonda,@zojec , mali sme preeesne rovnake problemy a skoncilo sa to ked mal maly cca rok a pol 😉 Teraz sa budi asi 2-3 krat, predtym aj 15 krat.

janefonda
10. dec 2010

@michaela80 ani moja neplače, len chce sosať 😀
kiko bambusový? Budem musieť aj ja niečo vymyslieť, aby to vydržalo a nepretieklo.

michaela80
10. dec 2010

@janefonda no ten velky kiko bambusovy.. najskor na tretiny a potom na stvrtiny... a rano je taky zeby sa zmykat dal... 😀 😀

mne tuto noc zo 2 x urobila to ze ja sa oblozim vankusmi a vezmem ze sa ideme kojit a ona mi uz aj zaspi v naruci....niekedy je to na porazenie..ja ju kojim posediacky lebo sme mali reflux a nechce v lahu sa ani prichytit...takze ja mam ten spanok tak rozkuskovany ze az...

janefonda
10. dec 2010

@sulky to si ma teda moc nepovzbudila 😠 že rok a pol...fuuuu, to už len rok má počkať? 😀 😀 😀

michaela80
10. dec 2010

@sulky jeeeej blahozelam k tehu... 😉 😉

ivanajelinek
10. dec 2010

Kocky, tie co mate WeeHuggers, ake vkladacie plienky su tam najlepsie?

janefonda
10. dec 2010

@michaela80 ja kojím tiež v sede, po ležiačky nám to nejde...a tiež občas zaspí aj bez toho, ale väčšinou sa aspoň pricucne .

zfidorka
10. dec 2010

@jonki ja ked som skladala novosklad, tak som okolo noziek plienku pozahynala tak, aby to dobre tesnilo...
tu to dobra dusa andelka aj nafotila https://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/albu...

@sulky blahozelam k babatku v brusku 🙂

emjee
10. dec 2010

@janefonda zmestime sa 🙂 najviac miesta ma samozrejme krpec 😀

zfidorka
10. dec 2010

@ivanajelinek vsetky vkladacky co sedia aj do flipiek 😉 ja do oboch skladam stvorce, alebo viacvrstvove a na to davam nejaku tenku vkladacku, najcastesie homemade bambusovu...

zfidorka
10. dec 2010

@emjee my obcas dame malu spat nadranom medzi nas, drobec samozrejme ruky rozpazene a my dvaja s mm schuleni po bokoch 😎

emjee
10. dec 2010

@sulky aj ja gratulujem k tehu

@janefonda
@michaela80 ja som presla na dojcenie v lahu az ked mal krpec asi 8-9m, dovtedy len v sede, ale teda moj spal celu noc od 2 do 9m sam v postielke, az ked mu zacali zuby isiel k nam do velkej postele a budi sa v noci x krat na cuckanie (ked je ok, tak sa zobudi len 2x, ked ma problem, tak je prisaty permanentne)

zojec
10. dec 2010

@emjee moj sa pobral dobrovolne 🙂 sa boji ze ju zapuci.. a ako potom v noci striedas prska? u nas mala spi v strede a ja ju obliham raz z jednej raz z druhej strany

emjee
10. dec 2010

@zojec bud zavelim tatovi, ze vymena stran 😀 alebo dojcim z jedneho boku ale naklonim sa tak, aby dosiahol aj na vrchne prsko 😀
aj mm sa bal, ze ho pripuci, ale skor krpec pripuci mm 😀

zojec
10. dec 2010

@sulky jej dalsi maly bobacik na ceste, gratulujem 🙂 ja si to v sede neviem predstavit.. ja dojcim v lahu od narodenia.... aspon nieco 🙂

zojec
10. dec 2010

@emjee 😀 😀 😀 ze vymena stran... xi xi to ako na vojne 😀

jonki
10. dec 2010

@zfidorka vdaka za tip 😉 ja som sa snazila to pozakladat pred zabalenim...nenapadlo ma to vylepsovat po tom ako som zabalila...E potom vacsinou reve ako tur...lebo chce byt rozbalena

miruss
10. dec 2010

@sulky: Gratulujem k tehu.

janefonda
10. dec 2010

@emjee že celú noc prespal do 9. mesiaca? tichá závisť 😉

divoska
10. dec 2010

@zojec ja som stale na svojej strane raz si ho necham v strede ako spi a kojim ze sme smerom do stredu postele, na dalsi krat si ho zas dam ku kraju a najnovsie ho zpoza chrbta vypodlozim perinou. je zakryty, spolu sa tam kuklime, a nebojim sa ze sa mi zrube ked chytim mikrospanok. a este tak niekedy aj cez den vydrzi zaspat cize to mam vlastne ako polohovanie na tu jeho hlavu nech nie je stale na chrbte

alusha
10. dec 2010

jeeej @sulky aj ja gratulujem, bude na kom skusat plienocky 🙂 inak baby, my mame kopu plienok kapsovych atd a uz ani neviem, kedy ich mal na sebe naposledy, cele dni sme na stvorcoch s vkladackou a na to flipky 🙂 to je pre nas naj 🙂

xlea
10. dec 2010

ahojte mamicky - latkovacky, uz vas tu dlhsie citam ale furt mam z latkoviek hokej... mam doma mesacnu dcerku a rada by som jej kupila par latkovych plienociek - viete mi poradit spravit nejaky startovaci balicek? 😉 bo pri nasom kakani a cikani o chvilku pri jednorazovkach skrachujeme 😀 rada by som kupila nieco, co rychlo schne - nakolko mame v celom dome podlahove kurenie a len dva male radiatoriky v kupelniach a v zime vonka moc toho nenasusim, tak aby som nemusela vecnost cakat kym mi to vyschne... vopred dakujem 🙂

zojec
10. dec 2010

@xlea na tak male babatko jednoznacne stvorce.. rychlo schnu, s najlahsie sa udrzuju... k tomu sadu 2x bum genius flip a 6 sty dry vkladaciek a nejake bambusove nohavicky na noc aspon 4ks ... na tak male babatko anavy su vyborne 😉 aj Bum hugger vypchate a este aspon 1 Pul nohavicky a vlniaky.. a postpne dokupovat nejake AIO plienocky, podla potrieb babatka
@alusha ani nevies ako ti tie stvorce v dobrom zavidim..

divoska
10. dec 2010

@alusha my takisto akurat kapsovky mam len dve a chystam sa na dalsie, ale inak vobec neminam tie fajnove, stvorce, vkladacky, viacvrstvove a ich kombinacie a barsco na ten styl su mi pohodlne na pouzivanie aj pranie. inak som skusila dat nanoc minule LL s hemp hour vkladackou a jake fajn asi castejsie budem take robit 🙂

zojec
10. dec 2010

@divoska ja som tiez tak skusala prehadzovat ju, ale kazde navyse butosenie jej nerobi dobre .. tak sa prehadzujem ja 😅

limoni
10. dec 2010

@sulky gratulujem k tehu aj ja 🙂

@ivanajelinek ja tam tam naskladam velky kiko bambusovy stvorec a niekedy pridam home meda bambusove vkladky

@xlea suhlas zo zojec a ked aj vela kaka este si kup aj celulozove separacky, bude sa ti lahsie prat, ja mam 5 PULiek lebo maly kaka dost a su casto uspinene

tak moj maly sa nechce kojit po leziacky, takze ja v noci tiez sedim 😒

zojec
10. dec 2010
petrinka
10. dec 2010

@zojec pekny clanok, to by mohli davat mamickam v porodniciach do baby boxu🙂
ale aj tak poznam mnozstvo mamiciek, ktore by si z toho nic nerobili 😒

miruss
10. dec 2010

@petrinka: Gratulujem k tehu. 🙂