Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

michaela80
29. dec 2010

@zfidorka ktora to je BE?

avila
29. dec 2010

No, nas M. uz vecer vypije mlieko z dvoch cecikov, o jednej som nutena prebalit, bo zastaty aj za usami 😔 BE mi este neuschli, tak testnem zajtra.

michaela80
29. dec 2010

@zfidorka nic pre mna...treba nieco na ne a to ja nemusim..ja radsej vsetko v 1
ja som akurat postrihla bambus flis a ide sa sit vkladacky... 😀 😀

zfidorka
29. dec 2010

@michaela80 ved sa mi zdalo divne ze preco sa pytas, ked je to nohavickova 😉 inak, o nejaky cas by mala byt na svete anavy kapsovka, ta by sa ti mohla pacit 😉
tak nech sa ti vkladacky podaria, ze by som sa aj konecne pustila do toho bmb frote?

michaela80
29. dec 2010

@zfidorka tak dufam ze pride Anavy aj s peknym designom..manzel dnes skonstatoval ked som to strihala ze tie pampersy by asi fakt vysli lacnejsie..... 😀 😀 😀 😀 😀 objednala som si flipky tie este nemam, len som nevedela ktore ci organic alebo stay dry...nakoniec BG limitky budem mat 2 cierne jednu na lepaky a jednu na patentky...cervena a modra isli z domu...a z Ebay mam uz dokopy 25 plienok...ale tam beriem tie QQ nie tie cinske a maju po 2 vkladacky... 😅 😅

zojec
29. dec 2010

@michaela80 jeminenku.. kebyze to nie je nutne, tak nemusis prat aj tyzden pri tom pocte.. 🙂 mne dnes prisli 3 nove BG, blossom , butternut a grasshopper, prve dve farba super.. ale ta posledna mi vyrazila dych.. nikdy som si nemyslela, ze budem menit plienku kvoli farbe.. ale uz ta chapem
@michaela80 😀 😀 😀 proste sa na nu nemozem ani kuknut .. taka je kriklava zelena.. :( som sa rozhodla ze vymenim za zltu limitku ak bude este na patentky.. dorazili aj MaM merino navleky. su super.. ta gumicka tam je super vymyslena.. zajtra skusame.. ale aj navleky Toodle Bugz, su uzasne... makkucke, netlacia.. parada 😉

sulky
29. dec 2010

@divoska , tu BG Organic mozes susit na radiatore, cez noc je sucha 😉
@zojec , ako ste sa dostali z tych problemov s pokozkou?

sulky
29. dec 2010

@zuzkaro , ta BBH sa zmensuje takto:

sulky
29. dec 2010

cize vkladacky treba odopnut z tych patentiek

zojec
29. dec 2010

@sulky zacala som pouzivat sty dry vkladacky od TB na bambusove plienky, alebo sty dry kapsovky, a ritku kazdy vecer a rano po umyti natriem niveou SOS, a vsetko je prec 😉 ale ako nahle dam stvorec, alebo bambus, tak je ritka cervena.. takze uz asi 2 tyzdne som to ani neskusila.. radsej .. vadi jej priame mokro na ritke...
ozi a ked tu pises o tom zmensovani.. ako sa prosim vas zmensuje MMT suchacova??? nejak mi to nejde do hlavy... ako nepotrebujem ju zmensit, ale vrta mi to hlavou, lebo som ju kupovala ako jednovelkostnu

sulky
29. dec 2010

@zojec , tu nemam, ale vygooglila som toto:
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www....

etuska
29. dec 2010

ahojte zienky,
davno som tu nebola-nejaka novinka na obzore? 😅
Šimi uz papka 2 prikrmy denne-desiata +obed-tak som zvedava ako bude reagovat prdelka v latkovkach,ale hadam OK 😉
Uz mam od kamosky tych 10ks BL(kedze ona ich nepouziva) a s BL Bamboo,ale aj Organic som celkom nadsena

zuzkaro
30. dec 2010

@sulky aha tak uz som mudrejsia, najma po tom ako si napisala, ze treba dat dole tie pridavne vkladacky 🙂 sak este mam trosku casu kym vyskusam na zivo a potom to bude asi aj jednoduchsie a nazornejsie ale veeelmi diky za radu 🙂

petrinka
30. dec 2010

@zuzkaro zuzi, pozeram, ze vy uz to mate za par, tak drzim palce, aby vsetko islo hladko a aby malinky bol zdravy ako buk!

zuzkaro
30. dec 2010

@petrinka dakujem a dufam, ze sa vsetko podari ako ma 🙂

zojec
30. dec 2010

@sulky no na patentky to vyzera celkom jednoducho.. ale netusim co so suchacom... lebo tam sa to nijak neda pripnut.. asi len nejak ohnut...
@zuzkaro drzim palceky 😉
@etuska no tak to si jedna z mala komu sa BL pacia..

michaela80
30. dec 2010

@zojec tak asi vyskusam tie navleky..ked vravis ze su dobre..a potrebovala by som nieco aby jej nespadovali ponozky no neviem to nikde najst.... ☹

zojec
30. dec 2010

@michaela80 tie merino by mali udrzat ponozky.. gumicka je navlecena vo vnutri taka s gombickou ako na tehu nohaviciach , da sa regulovat, alebo uplne vybrat pri vacsich stehienkach.. a okolo clenku by malo udrzat ponozku..
moja pouzivala dost dlho toto: http://eskrina.sk/sock-ons/2312-sock-ons-tenisk..., todle bugz, asi ponozku neudrzia, hlavne nie malym babatkam, ale su fakt jemnucke makkucke.. dostatocne velke.. proste super 😉

michaela80
30. dec 2010

@zojec toto som presne hladala...idem objednat..a tie merino si kde objednavala<

emjee
30. dec 2010

caute 😉
ad nocne plienky - mame ich plno a mlady pan do nich necika, vsetko si nechava na rano (a uz nie do nocnika, ale do prvej plienky co mu rano nahodim 😀 ) 😝 😀
idem patrat po mojej itti bitti krasnej zatulanej 😔 ☹

labutka
30. dec 2010

@michaela80 sockons maju aj v DMke.

divoska
30. dec 2010

@labutka jj potvrdzujem, minule som ich videla ale zdali sa mi uz teraz nejake male... ci to sa natiahne? @sulky jo davam na uterak obcas, ale zvacsa si ju naplanujem tak aby mi vyschla volne kym ju budem potrebovat. respektive ich mame 4

zojec
30. dec 2010

@labutka ale asi len v bratislavskej.. 🙂 v ZV ani v BB som ich nevidela.. alebo sa rychlo rozpredaju

sulky
30. dec 2010

@divoska , ano su male, vydrzali tak do cca 3 mesiacov :(
Tu plienku kludne mozes davat priamo na radiator, netreba na uterak, vobec nic sa jej nestane.

sulky
30. dec 2010

@zojec , tu je zmensovanie suchacovej:

zojec
30. dec 2010

@divoska nam vydrzali do 6tich 😉
@sulky no tak som to skusala, len som sa bala ze sa tym poskodi to vnutro... nebola som si ista ze to tak ma byt .. dik 😉

divoska
30. dec 2010

@sulky tak aspon ze uz mam odhad 🙂 dobre vediet.
inak vsimla som si ze rychlo zlieza farba dole z tych bg organicsovych vrchov. z tych sytych. aj u vas tak? neviem ci je to tou sodou co pridavam do prania alebo proste je to tak... a to ich nepouzivam ani tak casto, skor vynimocne nie ze by sli do kazdeho prania. na co uz. @zojec tak to neviem kolko u nas, niekedy mam pocit ze mu ta noha vyfuci jak ju ma obalenu 😀
sakra dieta mi asi nalozilo tak ze to bude mat hadam az pod lehatkom, letim cafte 😀 inak meni sa mu biorytmus, uz nenaklada vsetko rano, ale zrazu poobede a obcas normalne ze aj v noci/nadranom trochu. inak fakt zboznujem ked sa mu to behom tych par sekund dostane az dopredu 😀

zojec
30. dec 2010

@divoska myslis z puliek flip? lebo ja ich mam stale krasne.. 🙂 je sice pravda ze ich neperiem pri kazdom prani... mozno raz za mesiac 😉 ked nepouzivam aio, tak pouzivam skor vlniaky.. ale to si ty asi nemozes dovolit pri takych naloziach

sulky
30. dec 2010

@divoska , mne vobec nepustili, mam sytu zelenu farbu.
Kvoli comu pridavas stale sodu?