Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

kkl82
19. apr 2012

sice som si v tyzdni latkovych plienok nenasla nic, co by som potrebovala, ale kedze je uz ten tyzden, tak aby som to nejak oslavila 😝 objednala som loviky priamo z ich us stranky a na ebayi 6ks nove zabalene bamboozle stretch... tak uz len cakam na balicky a vytesujem sa z vyhodneho nakupu. loviky 19 euro kus a tots bots 13 euro kus plus vrchne nohavicky v cene ku kazdej jednej 😀 tie extra vrchne budem mat na predaj v bazariku...

zuzanamolnarova
19. apr 2012

@kkl82 aj ja som chcela objednať lovíky Lightweight Wool Jersey z US ale nemajú Lka 😝 a nám Mka sú už malé 😝

vavrenka
19. apr 2012

@zdraveplienky chcela by som sa spytat na bumkins kapsovku, aky ma strih? vedela by si mi ju k prirovnat k nejakej plienocke? mam od nich AIO je to fajn stihla plienocka, je to nejako podobne? a je mi luto, ze na rumparooz nemate akciu, take makkucke plienocky...

vavrenka
19. apr 2012

@ivanka.7 ahoj mamina 😉 😉 ! tak ta vitam po narocnom case a gratulujem, ze si vydrzala vsetky bolesti a porodila a mas kraasnu babulku 😵

zuzanamolnarova
19. apr 2012

@ivanka.7 gratuľujem, a prajem veeeeľa síl a krásnych chvíl s malinkou 🙂

iron
19. apr 2012

@janulkan podla mna bude a ak nie ma rezervu na nove vzory 😉

monuska342
19. apr 2012

ahojte baby ktore mate bum genius 4.0 vzor albert nepusta pri prani farbu na ine plienocky?neviem ci ju nemam oprat zvlast 😒

kkl82
19. apr 2012

@zuzanamolnarova zuzi, ja som objednavala z loveybums.com a tam maju z lightweight momentalne Lka modre a bordove za 24 dolarov plus 9 postovne.

lindauciatko
19. apr 2012

@ekoplienky Mirka prosim ta takze Real easy je taka bedrova ako Wonderka? Vilkovi moc nesedela a aj pul robila dost velky zadocek tak neviem ci sa mi ta real easy bude pacit...
A prosim ta zabudla som ake su dobre separacky pre novorodenca? neviem ktore mam kupit, doma mam len tie na riadnu kaku, aj ked minute minimalne, ale tie mi na zaciatok asi nepomozu...

Baby stvroce mam kupit MaM alebo Kikko? Alebo stacia aj lybstatske? Tie maju aj u nas v kusovom textile... Vdaka

ekoplienky
19. apr 2012

@lindauciatko: Neviem ich porovnať s wonderoo, strih , pretože sú ešte len na ceste od dodáavateľa. Ale podľa mňa viacveľkostné budú mať iný strih ako jednoveľkostné.
A na riedku kaku celulózové separačky.

lindauciatko
19. apr 2012

@peluskovo Katka ani ty si tie Real easy este nevidela nazivo? Nevies porovnat strihovo s wonderkou?

@ekoplienky Mirka vdaka za odpoved

Ta Bamby roxy bambusova je v porovnani s anavy aka? je strihovo mensia / vacsia? a savostou?je dobra na noc? vdaka Nie je to take daco ako bolo baby lucy?

zfidorka
19. apr 2012

@janulkan ked bude latkovat od narodenia, tak niekolko (30) stvorcov urcite vyuzije...

zfidorka
19. apr 2012

@strociatka je to normalne, u malych deti je v latkovke ritka vyssie... ak ma reflux, alebo ty nemas z toho dobry pocit, a spi v postielke, tak trochu zdvihni matrac na strane hlavy (podloz napr. zrolovanym uterakom, dekou) a vyrovna sa to 🙂

vojann
19. apr 2012

@lindauciatko babi roxy jednovelkostná má podobný strih ako anavy, len je väčšia. Je veľmi vhodná na nočné použitie. Na BAby Lucy sa mi nepodobá, Vnútornú vrstvu má z bambusu, ktorý mi zatial netvrdne, používam tak 5 mesiacov. Real easy má iný strih ako Wonderoo. Má dvojradové zapínanie celkom prefíkane vymyslené.

zfidorka
19. apr 2012

@lindauciatko libstacke ake robia teraz, su vraj dost tenke (pisali ceske latkarky na diskusii), takze ja by som kupila bud kikko lux (eko) alebo mam...

lindauciatko
19. apr 2012

@vojann vdaka, a prosim ta bambi roxy mas aj na suchac alebo len patentkovu verziu?
Tu real easy odporucas pul alebo minky? vdaka

@zfidorka vdaka tak myslis ze je jedno ci 70x70 alebo 80x80 ak chcem novosklad?

lindauciatko
19. apr 2012

@zojec tak to je prekvapko ze ty si kupila plienocku, mne sa tie tvoje site nejako pacia viac ako real easy, no ale aspon nestratis prehlad o novinkach

zfidorka
19. apr 2012

@lindauciatko zavisi od velkosti babatka, pre novorodenca stacia 70x70, ak by si chcela davat novosklad aj neskor po tom 6. mesiaci, tak potom budes potrebovat rozmer 80x80... ja som mala oba rozmery, davala som ich malej od zaciatku, aj ked ja som novosklad velmi neviazala...

lindauciatko
19. apr 2012

@zfidorka vdaka, uz koncim dofam ze zajtra stihnem objednat,
zatial mam vybrate teda dost vela, len aby maly neziarlil ze sestricka bude mat viac plienociek ako mal on 🙂

zfidorka
19. apr 2012

@lindauciatko plienok nie je nikdy dost 😉 😉 😎

susul
20. apr 2012

@lindauciatko ja mam aj libstátcke stvorce a MaM, Mam su jednoznacne kvalitnejsie, comu zodpoveda aj cena, su hrubsie a nezmolkuju sa.Libstátcke su tensie, trochu sa mi natiahol tvar, maju zmolky, ale savost maju v pohode dobru. Inak mne sa syn neprecika len z novoskladu a v kapsovke BG.

susul
20. apr 2012

@zfidorka dakujem za radu, malemu viazem novosklad to vlniakov a max spokojnost. Doma fungujeme len vo vlneniakoch. Akurat neviem, ci su dost naipregnovane, ked ma viac ciknute tak su pomerne vlhke z druhej strany, na oblecenie to ale neprejde. Tak neviem ci ich este nestupnut do lanolinu.

zuzanamolnarova
20. apr 2012

@kkl82 áááno, ale majú uvedené že out of stock - čiže vypredané 😝 (aj ja som chcela objednať od nich 🙂 )

zuzanamolnarova
20. apr 2012

@zojec @anelisa Tá plienková mánia je hrozná 😝 , už sa nevsťahuje len na plienky - teraz mám "bambusovú" mániu - @handricky mi vyhodili loptu vysoko s jeho novými produktami - juuj už sa na ne veeľmi teším 🙂

strociatka
20. apr 2012

@zfidorka jeej, dakujem, ma reflux, tak jej podkladam vankus aj tak. Len som sa vcera vecer smiala, ked som ju davala spat a vyzerala v tom ako nacucany kliest 😀 😀 😀

janulkan
20. apr 2012

@zfidorka drobec uz ma skoro 4. mes, preto sme teraz stvorce nedavali uz a na druhe si ked tak kupia 🙂
@iron dakujem baby 🙂

taanak
20. apr 2012

@strociatka ja som to vyriesila prve mesiace tak, ze som poskladala uterak pod matrac 😉

strociatka
20. apr 2012

@taanak ahoj
mala zatial spi namiesto manzela so mnou na manzelskej a je cela na vynkusi, aby bola vyvysena a napolohovana prave pre silny reflux. Je to nezvyk, chce to cas a taka bola smiesna, keby som nebola tak unavena, aj by som ju odfotila 😀

peluskovo
20. apr 2012

@monuska342
ja mam albertku aj kapsovku aj AIO, ani jedna nepustila farbu

strociatka
20. apr 2012

chcem sa este vsetkych opytat, aky mate nazor na patentky? preferujete zapinanie na patentky, alebo na suchy zips? pytam sa preto, lebo si na tie patentky neviem zvyknut (berte ma prosim s rezervou, latkujem prvy den) 😎