Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

strociatka
1. jún 2012

ahojte, ak to tu este nikto nedal, tak vesiam, ze aj bambi roxy maju akciu na MDD, keby ste chceli niekto objednavat, ja mam od nich uz 8ks plienok a som mimoriadne spokojna, nam sedia uplne perfektne a to mam nadrozmerne dietatko a my mame velky problem, aby nam strihovo sadli plienky 😉

http://azponocnik.sk/

latkove_plienky
1. jún 2012

su nahodene lepsie ceny ak niekto nieco chcete. Ak mate zaujem o ine veci, kde to este nestiham, napiste mi kludne, dohodneme sa. Rovnako ako aj na postovnom.

susul
1. jún 2012

@strociatka diky za info, ja mam od nich dve a su super 😉

susul
1. jún 2012

@zuzanamolnarova ahoj zuzi, ako sa ti pacia max bambou 2012? Uz ste aj testovali? A cim ju dovypchavas, lyongirl dava vkladacku od little lamb tusim.

zfidorka
1. jún 2012

@nenocka ja vlniaky normalne vyplachat vo vlaznej vode a vyzmykam (v rukach, alebo v pracke na 400 otacok)

@bazulka mojej drazdilo pokozku na ritke aj malinke mnozstvo kaky, pomohla az ked zacala od 2. mesiaca kakat mimo plienku...

zuzanamolnarova
1. jún 2012

@susul mala si pravdu, naozaj som tú prvú mala verziu 2011 táto je taká iná. ešte sme ju nestihli vyskúší - teraz sa sušia 🙂 niekedy ju dovypchám s bmb vkladačkou z minilala 12*60 cm prehnutú na polku alebo s konopno bambusovou od handricky.
Ináč vyzerá super aj to vnútro je také zaujímavé ani by som neverila že je to bambus lebo nikdy som nevidela takýto biely čo mám sú také do žlta 🙂 po vyskúšaní dám vedieť 🙂
chcem ešte tento mesiac dokúpiť pár vkladačiek od handričky tie konopno - bmb longies tie budú super do nich 🙂

lyongirl
1. jún 2012

@susul áno dávam, dobre si pamatáš, ale ak nebude stíhať, tak možno dám aj inú, môj neciká zatiaľ veľa 🙂. A zabehávam nové MB a dnes ju má od rána, on niekedy ráno aj 2 hodky neciká, o 9:30 zaspal a stále ju má, som zvedavá na tú nálož po zobudení, ale vypchatú ju na doma nemá, to len na von dávam vkladačku navyše 🙂

ianitka
1. jún 2012

@hoogy ale tie babylove nature su tusim az od velkosti 3 mensie nemaju - balik stoji 8,39 € plus minus a vo velkosti midi (3) ich tam je 50 ks a vo velkosti maxi (4) je 42 ks

ianitka
1. jún 2012

@strociatka mne ten link nejde

hoogy
1. jún 2012

@ianitka aha dakujem, no pojdem to popozerat ci tu u nas take maju ked nie objednam zatial ine. dakujem 😉

strociatka
1. jún 2012

@ianitka fiha??? kontrolovala som a siel, nevadi, skus si to nahodit rucne: azponocnik.sk

bazulka
1. jún 2012

@zfidorka fuh, kakat mimo plienku by u nas bolo 24 hodin denne s holou ritkou 😅 Ako je teraz leto, tak sa snazime vetrat ritku co najdlhsie to ide.

ianitka
1. jún 2012

@strociatka som to domotala, ze link ide... ale po otvoreni tam mam azbuku ☹ alebo nieco podobne

zfidorka
1. jún 2012

@bazulka skus davat po prebudeni a po papani vykakat (ja som ju davala nad misku), u mojej to fungovalo perfektne.. ked spala, tak nekakala..

strociatka
1. jún 2012

@ianitka neviem poradit, mne to ide uplne dobre, opat som to kontrolovala a vsetko bolo vporiadku, nebude to pocitacom? skusala si aj ine linky?

lu2112
1. jún 2012

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora mate skusenosti z Bambino Mio plienkami zijem v UK a tu su velmi rozsirene a oblubene neviete poradi ci na doma na den budu stacit dakujem 😉 😀

ianitka
1. jún 2012

@strociatka uz som na to vyriesila 🙂 som si to skopirovala a zmenila pismo a ukazalo mi text 🙂 ale najprv som sa zlakla, ze je to nejaka hadanka pre deti - kto ju vyriesi, moze si objednat plienku 😀

strociatka
1. jún 2012

@ianitka 😀 😀 😀

peluskovo
1. jún 2012

@ianitka
aj mne take pismo vyhadzuje hihi

zuzanamolnarova
1. jún 2012

@ianitka http://www.azponocnik.sk/ mne to napr opra nevie otvoriť ale mozzila áno

zuzanamolnarova
1. jún 2012

@ianitka 😀

zfidorka
1. jún 2012

@lu2112 moj nazor na bambino mio - vrchne nohavicky maju viacvelkostne, a vzhladom na to su pomerne drahe, ak si kupit nejake jednovelkostne (bum genius flip, blueberry), tak su tie nohavicky kvalitnejsie a aj lacnejsie...
vkladacky su viacvrstvove bavlnene (stvorce) - tym ze je to bavlna, tak nesaje tak, ako keby boli z bambusu, bambus je navyse antibakterialny a protiplesnovy, tym ze su zosite schnu dlhsie (a su aj drahsie) ako obycajne stvorcove bavlnene plienky... na male babo ich nevies poskladat na sklad, ktory by ti tesnil tak dobre okolo noziciek, ako napr. novosklad (napr. viacvrstvove bambusove anavy su makksie a pekne obopinaju nozky)...
takze zaver - za rovnaku cenu si vies nakupit lepsie plienky...

peluskovo
1. jún 2012

@zfidorka 🙂 / laik k prispevku vyssie /

lu2112
1. jún 2012

@zfidorka Dakujem za nazor 😉

peluskovo
1. jún 2012

@lu2112
nemas `nìekoho, kto by ti napriklad vedel nejake plienoky kupit tu a poslat? poniektore slovenske a ceske mi pridu lepsie ako zahranicne
ale napriklad, osobne mam rada aj znacku little lamb, vrchne blueberry, z kapsovych wonderoo , to najdes aj v anglicku za dobru cenu a aj bum genius sa da dobre kupit

lu2112
1. jún 2012

@peluskovo little lamb, Toots bots a bum genius uz niake mam len som chcela nieco na doma na caste menennie lenze neviem tu zohnat ziadne bambusove stvorce a ak ano tak sa mi zdaju drahe oproti slovensku. Tak neviem ze co by bolo najlepsie pouzit. 😒

peluskovo
1. jún 2012

@lu2112
vznikajuce ma anavy ale aj bambi roxy . ako pozeram, robis si vybavicku, napriklad mne obe deti v pohode doma latkuju - ted uz len jedno , na obycajnych socik stvorcoch, pre nich by nejake extra bambusove vkladacky boli skoda. vika sa rozpiskala po roku a pol a to jej stacili viacvrstvove bavlnene organic od bum genius, alebo som vtedy k stvorcu pridala bambusovu vkladacku od tots bots.
len som tym chcela napisat, ze uvidis pri babatku, a podla toho si vies dokupit aj neskor

ivanka.7
1. jún 2012

@lu2112 tu je stranka distributora babyidea pre UK http://www.fannyfanackapants.co.uk/index.php?cP...
Je tam rozdiel v cenach, ale neviem ci tak velky, aby sa ti oplatilo nechat si to poslat zo Slovenska 🙂
Mne najviac vyhovuju na doma tie MaM Happy Square 80*80 - na novorodenca su trochu velke, ale daju sa v pohode zahnut a vydrzia ti na novosklad dlhsie. Su bavlnene, ale saju dobre a mozes k nim neskor pridat na doma nejaku vkladacku (ja este nepridavam, mala ma dva mesiace a niekedy ju chuderu v tom stvorci necham aj tri hodiny, ked zaspi v blbom case :D). No a Babyidea prefoldy a twofoldy su tu obecne povazovane za najlepsie medzi dievcatami, ako to tak sledujem 🙂

liviapeto
1. jún 2012

chcem kupit nohavickovu bambi roxy, poradte ci je lepsia dvojvelkostna alebo jednovelkostna

lu2112
1. jún 2012

@peluskovo
@ivanka.7 Dakujem za rady. Snazim sa postupne zbierat a objednavat vybavicku lebo chceme zacat hned ako budeme vladat tak nech sme pripraveny. Urcite este popozeram a ak nebudem vediet ako dalej pridem si po radu.
😝