Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mimuka
11. mar 2013

ahojte...neviete mi poradiť či sú tieto vlniaky vhodné aj na väčšiu nočnú nohavičkovú plienku - http://www.peluskovo.sk/plienky/bundles-joy-vln...
a s týmto vakom máte niekto skúsenosť, ten zips je ok??
http://www.peluskovo.sk/plienky/anavy-vak-na-pl...
ja nemám dobrú skúsenosť so zaťahovacími šnúrkami...už mi to vôbec nefunguje, tak hľadám nejakú inú možnosť...
vďaka moc

ivanka.7
11. mar 2013

@mimuka anavy vak mam a je fajn 🙂 zips mi funguje, mam ho asi hm... tristvrte roka. Ale nepouzivam ho nonstop, len na "vacsie" cesty. Mne by don klasicka varka plienok za 2-3 dni asi nevosla. Ale na vikendovu cestu s kapsovkami a aio je super.
Tieto konkretne vlniaky nemam, ale mam podobne strihom - natahovacie vlniaciky od bionosu - a na nohavickovu plienku v pohode.

ellysa
12. mar 2013

znova sa idem poradiť, ktoré značky oblečenia odporúčate na plienky? body, overaly na spanie, ale aj spodné nohavice, momentálne fičíme na domácom extendore a dole len návleky alebo longies vlniačiky, pri nakupovaní 62ky mi to nejak nedošlo 😅
Ja som teraz využila príspevok od mesta pri narodení a v miestnom obchodíku kúpila 3ks popolini body, tie sú super, určite ešte nejaké kúpim

brca
12. mar 2013

@ellysa ja obliekam hocico. Tiez pouzivam extendor, je to super vec. Doma ma vacsinou body a teplacky alebo pancusky. Znacka je mi uplne fuk, natiahneme co je doma. Vacsinu bodyciek mam z tesca.

peluskovo
12. mar 2013

@mimuka vlniaciky BoJ davam malemu na vsetky nohavickove plienocky na noc. ktoru vacsiu mas namysli? my mame bamboozle, anavy, haipa daipa, baby beehinds, flexitots, bambi roxy. maly ma 20 mes , ma velkost M.
anavy vak pouzivam denne, davam teraz cez zimu do neho plienky / inac , ked nie je prilis teplo alebo extra zima, su na balkone vo vedre / fungujeme na nom uz asi vyse roka. mame este z prvych verzii, novsie su uz na dotyk akoby z pevnejsieho pulu

mimuka
12. mar 2013

@ivanka.7 vďaka...ja ten vak chcem tak na jednodňové výlety, takže by to malo byť v pohode...

mimuka
12. mar 2013

@peluskovo vďaka...my používame TB bamboozle strech + dve bambusové BL vkladačky ...máme 22 mesiacov a 1 kg, takže som chcela tiež M...tak snáď by to teda malo byť ok...

mimuka
12. mar 2013

@mimuka malo to byť 11 kg 🙂

mimuka
12. mar 2013

@peluskovo malo to byť 11 kg

peluskovo
12. mar 2013

@mimuka ake vkladacky? vyskusam dat malemu bamboozle s vkladackami, ja davam iba original a napisem ci to prekrylo 🙂

mimuka
12. mar 2013

@peluskovo ja to dávam, tak, že dám plienku na to Baby Lucy bamboo štvorcovú vkladačku 40x40 na tretiny, na to Baby Lucy bamboo štvorcovú vkladačku 30x30 na tretiny a na to tú originálnu TB bamoozle vkladačku (nepripínam ju)..vďaka

susannah
12. mar 2013

kedy je tento rok tyzden plienok? Lebo sa mi to nikde nepodarilo najst :(

ivanka.7
12. mar 2013

@susannah je to na predoslej strane napisane :D 15. - 21. aprila 🙂

susul
12. mar 2013

@mimuka no mne boj neprekryje bambiroxy, tam mi kus na chrbrte a brusku trci, na tots bots bamboozle, je este v pohode, ale na chrbatiku mu tiez kusok trci, ale su super ako treningove gatuchy, my doma na nich fungujeme a nedam na ne dopustit, na nohavickovu plienku su fakt asi naj BI shorties. Mam Mka a syn ma 12,5 kg, a su mu v pohode.

diapozitiv01
12. mar 2013

@ellysa
chutni ste🙂))
Nam sa osvedcilo frugi ale su dost drahi...
este mame zopar body od little-angel.sk, tiez fajn natahovacie ale opat drahe.
Tak som si kupila sijacu masinu a uz zacinam tej mojej nezbednicke sit, zacala som s longies z upletu v plane mam body, ktorych spodny diel predlzim.

susul
12. mar 2013

@diapozitiv01 kranse su,take vesele 🙂, ja som na site lava, ja musim kupovat.
@ellysa ja kupujem veci z H&M, Lindex, maju dost dlhe bodycka a teplacky z veluru z lindexu su ako na plienku site - maju takyto strih
http://www.lindex.com/sk/kids/baby-0-1-year/692...

diapozitiv01
12. mar 2013

@susul
ja som nikdy predtym nesila, tak ze vyskusam lebo kopec veci neviem zohnat podla mojich predstav a pomalicky ked mam chvilku volaco posijem. Skoncilo mi stavebne tak som investovala do masiny🙂)

susul
12. mar 2013

@diapozitiv01 ja strasne obdivujem take maminy, co to vedia, a zrecykluju nepotrebne oblecko takto uzitocne. Proste klobuk dole. Aj albumy s takymito homa made s laskou usite strasne rada obzeram. 🙂

diapozitiv01
12. mar 2013

@susul
ja som tu od bab na MK zohnala tieto tkane etikety a vytesujem sa ako mala🙂)

peluskovo
12. mar 2013

@mimuka ak tam davas take mnozstvo vkladaciek, podla mna ti to bude na brusku vytrcat.

ellysa
12. mar 2013

@diapozitiv01 vidím, že sme na tom podobne, ja som si tiež zadovážila pred vianocami stroj, ale len sa učím, práve dnes sa chystám bojovať s kapsou na šatku 😉 , zatiaľ som ušila len také hlúpostičky na oblečenie som sa ešte neodvážila ae už musím začať, na tie longies si mala aj strih?
@susul lindex je moja naj značka, dokonca tieto jedny tepláčky už malý má kúpené 😉

behulka
12. mar 2013

@mimuka BoJ nie sú veľmi na nohavičkové plienky - sed sa mi vidí nízky a náplety okolo nožičiek tiež - myslím, že nočná plienka z nich bude trčať. 😒
@diapozitiv01 krásne 😵 teraz sa už rozbehneš ako drak a čochvíľa bude mať dcérka plienky od mamičky - držím palce!

diapozitiv01
12. mar 2013

@ellysa
Strih som si spravila zo shorties od babyidea co mam doma, a dlzku som upravila z teplacikov co uz mame doma, bohuzial som dala malo na steh(site overlockom) tak jej su to ako leginy napasovane 🙂))

ellysa
12. mar 2013

@diapozitiv01 jaj overlock, to ja som rada, že mám obyčajný, ale už som si dala na ježiška ďalšieho na zoznam aj overlock

mary939
12. mar 2013

@mimuka ja som kupila BoJ vel M (9-15) na nohavickovu na noc, ale su nam len tak tak, trosku plienka trci na chrbatiku a to mame len 9 kg. asi by som kupila radsej nejake ine...

vojann
12. mar 2013

@mary939 približne 5-10 ml a prala som len s ním.

danusa79
12. mar 2013

BABYYYY! Nikto nepredava vrchne PULky Haipadaipa velkost M? Nechce sa mi dat za nove 15 eur... ☹

mary939
13. mar 2013

@vojann to je malinko, super🙂, ja som dala asi 25ml spolu s troskou prasku, ale pracka vyhlasovala, ze to vela peni...

peluskovo
13. mar 2013

@mimuka dnes mal v noci maly bamboozle a na to vlniaciky BoJ. nam to standardne prekryje, ale ak tam davas tolko vkladaciek, ako som pisala vysie, uz byt ti plienocka vytrcala.

cicamica1980
13. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

co je to extendor? ja mam tyzden latkove plienky pre malu, ma 3,5 tyzdna. cchem sa opytat, ked bude starsia treba nejako specialne kupovat oblecenie na latkove plienky? koli comu? ze tie plienky su vacsie????