Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

verulka
19. nov 2008

sjuzi, aj SWD pullky tu maju, ak chces, tie ti mozem posunut ja 😀 mam Mko a pouzila som ich 2x, kedze mam tucka doma- inak ma mrzi, ze sa nedalo sa stretnut 😢 ale priste to vyjde 😉
a objednala som 3ks, mam 3x bum genius, tak to mi staci 😀
bambu, ja som ich platila az teraz, nerada moc pustam prasule vopred, ked sm si nebola ista, ze key bude mat tie plienky 🤐

sjuzocka
19. nov 2008

Verul, no mozem mrk tie pulky 🙂 inak je az nenormalne ako rychlo rastie, kazdym dnom je gulatejsi a to sa aj stehienok tyka. Velkosti S uz asi odzvoni coskoro definitivne. A to je v poho, ze ste nemohli. Hlavne nech malemu trampoty so zubkami a uskom co najskor prejdu...

bambusko
19. nov 2008

sju, my sme presli na M-ko v 2,5 mesiaci a mame ho doteraz 😨

verulka
20. nov 2008

bambu, marek si je vedomy financnej krizy, tak setri a dlho mu vydrzi jedna velkost 😀 mojmu radkovi zase nerastie noha 😀 ja som zacala altkovat v priebehu septembra a Mko mu uz bolo zvacsa male 😝

bambusko
20. nov 2008

verul, nasa ema mala 2,5 roka nohu vel. 28, takze sa na nej pomaly rozpadli zimne topanky 😀 a potom za 2 mesiace nohy vyrastli o 2 cisla 😨

ten nas krpec je nejak fest uvedomely 🙂 ale m-kove su len bl gate, ostatne su bud univerzalne, bambusky bl mame M/L a swb L

verulka
20. nov 2008

bambu ,aj radko ma 28 😀
no ja BL zapinam tak, ze mi ostanu 2 patentky v strede volne, a bambusky od Tots bots neprekryjem tie konce 😀

tydy
20. nov 2008

Ahojky, celkom vela som toho o latkovych plienkach preluskala a mam z toho bolehlav 😀 Mam taky sialeny napad kupit celu vybavicku napr. od BL a na tom fungovat od zaciatku. Myslite ze je to realne? 😎 cakam prve babo zaciatkom januara. Mate niekto taku zkusenost, ze sa to da? 😒

sjuzocka
20. nov 2008

joj, uz niekolky krat sa mi so stvorcami stala nehoda 😠 neviem co to striela za delobuchy, ale uz zas musim prat nohavicky ☹ asi budem musiet kym nezacneme prikrmovat stvorce odlozit a pouzivat radsej nohavickove, len tych zase tolko nemam 😒
verul, ako vyzeraju tie pulky? hod nejaky link please

verulka
20. nov 2008

sjuzi, http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/2... mam nebesku modr- krasna farba 😉 , vecer aj pfotim tie moje zvnutra..mne sa z puuliek pacia najviac, ale kedze si vystacim s 3vlniakmi, tak dalsie pullky zatim nekupujem..este mam jedny popo Lka, zalozne, ked schnu disany na noc 😉
tydy, noo isto sa to da, ale ja az pouzivanim zistujem co sa mi paci a co menej, co vyhovuje mne a aj drobcovi..napr pre mna su popoliny blee, nepacia sa mi. Tak uz nemam ani jednu 😉

sjuzocka
20. nov 2008

verul, vyzeraju super 😵 nemas dnes cestu okolo? 😀

taanak
20. nov 2008

tydy, urcite sa to da, ale aj o vela prides, ked je taky velky vyber 😀

bambusko
20. nov 2008

tydy, je to realne, ak nebudes chodit tu 😀 ja som tak fungovala 3 mesiace. ale kup si rozne druhy, lebo ono sa ozaj hodi na rozne prilezitosti kdeco ine, aj kazdy ma ine chute. a stale je nieco nove pekne, tazko odolat. odporucam aj zavezovacky hemp hour, nie su drahe a urcite nejake viacvrstvove plienky, hodia sa bud na babo samostatne alebo ako sacia vrstva neskor 😉 so stvorcami sa nekamaratim, len na utieranie slin ap.

mame uz doma kapsy swb 😅 bledozelenu a bledomodru, aj konopne vlozky, strasne sa z nich tesim. az si pripadam divna 😎 som hovorila manzelovi, ci je to normalne tak sa tesit z plienok 😀

verulka
20. nov 2008

bambu, moje su na ceste 😉 to su tie origos vlozky do nich? ja som vzala len plienky 😉
ja mam doma 2zavazovacky a pouzivam ich len v nevyhnutnom pripade 😅

bambusko
20. nov 2008

verulka, tie netvarovane konopne som kupila. ty budes mat ake farby? u mna aj tak vedie ta cervena, nema chybu 🙂

marcelka11
20. nov 2008

bambusko, ja sa tiez tak vytesujem z kazdej plienky... vravim si, ved kazdy musi mat nejaku uchylku 😀

bambusko
20. nov 2008

marcelka, dik za utechu 😒 ja a uchylacka? 😔

marcelka11
20. nov 2008

ved ja som to nemyslela zle

bambusko
20. nov 2008

ved ja viem, kruta pravda 😖

marcelka11
20. nov 2008

niektore baby sa vytesuju zo sperkov, ine si dopraju casto nove topanky ci oblecenie... ja v tomto nie som vobec narocna, tak minam na to, co sa mi paci pre dieta a hotovo.
Myslim, ze si treba dopriat male radosti, tak nebud smutna 😉

bambusko
20. nov 2008

nie som smutna, som vytesena z plienok 😅 a z maleho. prave je v takom veku, ktory milujem najviac z celeho detstva. uz vsetkemu rozumie, je taky zlaty, kazdy den vie nieco nove, este nevzdoruje, uplna krasa 😵

indy
20. nov 2008

jeej tak som tu 2 dni nebola a popisaneho je tu celkom dost.
Sjuzi ty si mala na mna dotaz ohladom tych vv plienok. No mam aj tots bots vv aj popoliny a asi najmenej sa mi polubuju popoliny. TB su jemnejsie a SWD makulinke, ale je to tazko teraz porovnat ked su nove. Mozno castym pranim v nasej tvrdej vode dopadnu rovnako. Ale hlavne som ich kupovala ze som potrebovala vel.2 a tak som ich zobratla na skusku. Nasaju slusne vyskusala som aj na noc a v pohode. A ozaj este sa mi na nich paci farba su nebielene natur - takuto prirodnu farbu mam hrozne rada na hocicom 😉 Tie male vel.1 uz pouzivam ako vkladacky, alebo len na doma to robime aj bkm tak stacia ako poistka medzi curaniami do cinaka

indy
20. nov 2008

ozaj aj my cakame na SWD vlnaky z mmb 😉 juuj sa tesim ze uz budeme mat dvoje vlnaky tak uz nebudem musiet pouzivat PUL vobec.

bambusko
20. nov 2008

indy, vlnikay by sa mali prevetravat po kazdom pouziti, takze asi dvoje stacit nebudu. my tocime 4, z toho jedny nocne, ale aj pul

verulka
20. nov 2008

ja tocim cez den 2vlniaky a kapsovky, tam nepotrebujem vlniaky 😉
bambu- no jasne ze 2 odtiene modrej a 1 cervene 😀 ja som vysadena na modru proste...a ja plne suhlasim s marcelkou- ja sa tiez strasne tesim z kazdej plienky alebo nieco na nosenie...proste ma to bavi...
no Ron je teraz v takom "blbom veku" trapia ho zuby, uz by chcel kopu veci a este to nevie, zvykanie si na jedlo a pod...po novom roku to uz bude lahoda..i ked podla mna e naj vek okolo 1,5r 😉

indy
20. nov 2008

bambu aj my mame este 2 disany natahovacie, ale ako vlniaky mam zafixovane skor na zapinanie a tie budu na den

dahlia23
20. nov 2008

Ahojte babky, viete mi, prosím, poradiť aké vlniaky kúpiť pre 19 mesačné dievčatko? Potrebujeme ich na noc, cez deň beháme v pančuškách. 😎 A úplne super by boli nejaké cenovo prístupné, ja už takej veľkej slečne nie som ochotná dávať 700 sk za gaťuše, to už neunosíme. Asi... 😅

indy
20. nov 2008

akurat mi prisiel mail, ze vlniaky zajtra cestuju. Skoda ze az po vikende dorazia, ale aj tak sa tesime 🙂

indy
20. nov 2008

dahlia najlacnejsie budu asi natahovacie disany tam najvacsia velkost 98/104 stoji 500 sk.