Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

prsky
4. aug 2010

@zojec moze byt...alebo mam speci pracku 😀

crysmile
4. aug 2010

@milvasik tie ikea uteraciky su s takymi farebnymi uskami, cisto biele frote.. a na separacky pouzivaju baby taku modru irma flisovu deku.

adriana7
4. aug 2010

@sulky ,
ja som nemala žáhu snáď 7 rokov, ale teraz, keď som už "širšia jak dlhšia" a žalúdok tesne pod krkom, tak sa teda vytrápim... 😒
ja sa vždy "popo" s kysnutým koláčom - nemám pevnú vôľu odolať, tak mi treba 😀

zojec
4. aug 2010

@milvasik jasne ze mozes pouzit vsetko co saje, nie je to sice bambusova, ale posluzi .. 😀 ja tiez z casu na cas fuknem do plienky uteracik.. ale ja mam z tesca 4ks..

sulky
4. aug 2010

@mneme , izabelka je teraz na dovolenke s ekovkaldackami,na konci tyzdna by mala prist. Skus sa jej potom spytat 🙂

sulky
4. aug 2010

inak, uz dlho sa tu neukazala labutka, neviete co s nou je?

mneme
4. aug 2010

@sulky sulky dik 😉

adriana7
4. aug 2010

@sulky , labutka je tuším v chorvátsku na katamarane, teda snáď? 😉 mám už tú predpôrodnú hosipu, vieš...

taanak
4. aug 2010

@avila aj ja sa pridavam ku gratulaciam k babatku. Ten cas leti strasne rychlo, tak si vychutnajte kazdu chvilocku, lebo ani sa nenazdas a bude z neho velky chlapec. 😉

@zojec velkeho balika sa bat nemusis, nas maly sa aj s plienkou zacal pretacat na brusko uz v 2,5 mesiacoch, takze latkovka urcite nebrani pohybu. Ine je to teraz, ked si uz chce ochutnavat nozicky. To ho vzdy rozbalim, aby mu to islo lepsie 😅 A ooops, smola, dnes sa pri tom ocikal, rovno do usmevu. A aky bol z toho prekvapeny... 😀

emjee
4. aug 2010

@alusha prepac za neskoru odpoved - ano mam jersey, ale ja nepouzivam stvorce narovno resp. len do flipiek, inak davam na draka alebo nohavickove

taanak
4. aug 2010

@adriana7 hosipa - toto slovo som uz dlho nepocula, ale tato choroba trapi aj mna...

emjee
4. aug 2010

@luciferova itti bitti boli v pohode, ale prestali mi vyhovovat, lebo su uzke medzi nozkami a to malemu nesedi do satky ci manduce

emjee
4. aug 2010

@milvasik ja mam blueberry minky onesize - je to najsuper plienocka zo vsetkych 🙂 cena tomu zodpoveda 😀 kuk ku mne do fotoblogu

emjee
4. aug 2010

@sulky ano, ja este stale uspavam na ciciku

emjee
4. aug 2010

@zojec @zfidorka @alusha dostala som vzorku ulricha ale co ja viem, nezda sa mi to nejako 😅 po lanoline z lekarne su gatuse mastne, po tomto ulrichovi len vonave 😅 ale zatial nepretiekli

luciferova
4. aug 2010

dik emjee, uz som ich objednala 🙂

kocky aky je rozdiel v tychto? len v pocte kusov?
http://www.ekoplienky.sk/product/sty-dry-2-ks-104/
http://www.ekoplienky.sk/product/vkladacia-plie...

taanak
4. aug 2010

od Ulricha treba kupovat impregnovaci vosk, ten ma vyssi obsah lanolinu ako lan. kura - ta je skor na pranie

zojec
5. aug 2010

@emjee no ja som zatial inu kuru nemala, tak neviem, ale dolezite je zatial nepretiekli, a tuto noc teda mala riadne precikanu plienku, lebo vsetky boli mokre dala som jej tri klasicke stvorce... a v pohode to udrzalo 😀 vcera som mala na navsteve moje kolegyne, kukali ako puky na moju minu zbierku plienok na susiaku 😀 ale pacilo sa im to... 😉

dugyna
5. aug 2010

@zojec no tak ale mi aj tak prevazne pouzivame BL a popoliny..alebo stvorce, alebo BBH ale tu bambusovu....cize tie vsetky spravia na siroko🙂

ivanajelinek
5. aug 2010

Baby ten bezvodovy lanolin sa da kupit v lekarni, ze? To je prasok alebo co? Som poslala teraz mamu nech ho ide kupit. Kolko toho potrebujem?

alusha
5. aug 2010

ahojte maminy, akurat som citala na webe anavy, ze koncom tohto tyzdna alebo zaciatkom buduceho by mali byt vlniaky 🙂 tesime 🙂

crysmile
5. aug 2010

baby a nebudete niektora objednavat z anavy.cz, lebo by som potrebovala jedny flisaky pre krsna.. zeby som sa pridala.. 😅

sulky
5. aug 2010

@crysmile , no ved my na klingáčikovi máme tovar z anavy,a budeme mať všetko od nich tak do 2 týždňov. Čakáme kým sa urobia AIO.

mneme
5. aug 2010

@sulky ved to bolo uz pred dvoma tyzdnami ze o dva tyzdne 😝 😀 nechapes, ze zavislacky potrebuju novu dodavku plienok a tak? dufam, ze myslis aj na mna s tymi slipovkami 😵

sulky
5. aug 2010

@mneme , ja viem,ale zevraj ta pani co mala sit patentky na vlniaky mala dovolenku,takze sa to posuva 🙂 ja za to nemozem 😵

labutka
5. aug 2010

kdo ma ru hladal? Ja uz nejsom na dovci...
Lnze teraz fiim cez mobil, a ledva stiham nasu terminovu temu a v nej latkarsku podtemu 😉, a ne este aj zavislacky tu.
Sem nebudem chodit ani kukat, lebo zase zistim, ze mi este nieco treba objednat. Napriklad dalsie vlniaky... Ai idem kuknut tie Anavy, aby som bola aj ja v obraze, a aby sa mi usli. 😉

katja78
5. aug 2010

@labutka - Kati, tak premýšľam, že vy už pomaly rozpredávať látkovú výbavu budete, podľa toho, čo si písala o vašom šerblíkovaní. Vám je hej 🙂

labutka
5. aug 2010

kde najdem tie anavy vlniaky?

@katja78 ale no to este nieee... To je dilema latkujucich mamin. Odplienkovat, ked tie plienky su taaak krasne...? 😀 😵

crysmile
5. aug 2010

@sulky super, tak ak budes mat aj flisacky, tak sa tesim, najma ruzove potrebujem.. jeej, sa vytesujem.. a pozriem aj tu prirodnu kozmetiku co mate, lebo uz nam dochadza sampon pre malu a mydlo.. tam na klingacikovi je toho kopu po com slintam.. len tak dalej 🙂

crysmile
5. aug 2010

hm.. teraz pozeram, ze nemate mydlo ani sampon, no nevadi 😉