Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

petrinka
24. aug 2010

@izabelkak nic si z toho nerob, ani moja doktorka nie je vo vyvrtke, ked pridem v latkovke. Len raz sa tak so sestrickou na seba pousmiali a zahlasili nieco typu, ze som vzacny pripad, co nedavam dietatu jednorazovky...
Ale ja uz mam uchylku, pozeram v poradni na ine deti a ked vidim tie ich jednorazovky, tak mi ich je luto. Normalne uz aj z estetickeho, nielen zdravotneho a eko hladiska. Ked vidim nafintene male dievcatko v znackovych satockach a topanockach a z pod satociek na mna kuka ta hnuska... 😝 ako by sa jej hodila pekna farebna latkovka...

izabelkak
24. aug 2010

@brisilda sucháč oceníš ked bude malý vačší, ako je fakt že vačšie deti si ho vedia rozopnúť ale ked majú na tom oblečko tak nie, výhoda je to preto že vačšie deti neznášajú prebalovanie so sucháčom to ide rýchlejšie a jednoduchšie ako s patentkami hoc aj na stojaka, tiež som istú dobu chcela všetko na patentky a teraz ocenujem sucháč 😀

izabelkak
24. aug 2010

@brisilda ešte tip na tú GB ked sa Ti tak pozdáva isto si kúp tú novú verziu via kde je vkladačka podšitá PULom lebo tá povodná verzia to nemá a u vačších detí aj po jednom pocikaní musíš dať prať vrchnáky lebo zasmradnú...

inak boli jednofarebné ostružina, mandarinka a tie zelené neviem ako sa prezývali, ale fakt bacha na tie vkladky - nekupuj starú verziu na úkor farby či vzoru, neskor by si to lutovala...
jo a u Olinky som videla že tie nové GB majú na tie sucháče takú záklapku kde sa to zastrčí aby sa nelepili na iné veci, mne sa tá moja pri praní nalepí kde tade a biele aj pofarbí....

taanak
24. aug 2010

@izabelkak aj na tych starych GB sa da suchac zaklapnut, zaklapa sa predsa do toho isteho matrosa ako sa zapina 😉

izabelkak
24. aug 2010

@taanak to hej aj ich tam zalepujem, ale tie sucháče časom až tak pevne nedržia a pri praní sa ako poodlepia tie konce ako sa to prádlo kadejako krúti a zalepia sa do čohosik, najradšej do vkladačiek z BG a tie sú potom načervenalé z tých GB...

luciferova
24. aug 2010

@izabelkak je nova BG? mozete mi hodit link? akurat som planovala dokupovat 🙂

brisilda
24. aug 2010

kocky tak ci tak sa mi najviac paci BG 😉 isto doobjednam ked budu v novych farbach 😉 inak chcem si kupit aj BG econobum 😉 lebo biele plienocky este nemame 🙂 mamte ich niektora?

luciferova
24. aug 2010

@sulky ta plieocka na predoslej strane s ovocim je nadherna... to je aka? SIO?

brisilda
24. aug 2010

ozaj ake su v tej sade vkladacky?

sulky
24. aug 2010

@luciferova ,je to AIO, Tots Bots easyfit

sulky
24. aug 2010

@brisilda ,econobum jemenej kvalitná odnož flipiek, nie sú bohvieaké. Radšej si kúp bielu BumGenius kapsu alebo BG AIO

brisilda
24. aug 2010

kapsove plienky nechcem ved ich uz mam dost no este biele stale zvazujem tu sadsu som chcela lebo ma 12 vkladaciek ale neviem ake na obrazku su ako keby organics

taanak
24. aug 2010

@izabelkak :o/ tak mne sa zatial nezachytavaju...

taanak
24. aug 2010

@brisilda tie vkladacky do Econobum su z uplne ineho materialu ako vkladacky do Flip organic. Su to obycajne vv plienky. 😉

zojec
24. aug 2010

@brisilda urcite si nekupuj BG econobum.. nebudes spokojna.. nie su zle, ale radsej by som kupila nieco ine..napr. dalsie flipky s organic vkladackami.. 😀 😀

miruss
24. aug 2010

@luciferova: Poslala som Ti IP.

katka888
24. aug 2010

baby, co su to tie vv plienky?

miruss
24. aug 2010

@katka888: To sú viacvrstvové plienky. Používajú sa samostatne a na to nohavičky alebo na dovychatie plienok.

katka888
24. aug 2010

@miruss
cize nieco ako napr do BG flip stay dry alebo BG flip organic? diky

miruss
24. aug 2010

@katka888: Tie popolini 30x40 pasujú perfektne do flipiek. Alebo ak chceš jemnejšie tak Swaddlebees veľ. 1.

kaktusik007
24. aug 2010

@miruss poslala som ti mailik 😀

miruss
24. aug 2010

@kaktusik007: Všimla som si, už Ti to chystám. 🙂

avila
24. aug 2010

K ortopedovi pojdme urcite v latkovkach, potom hodim reakciu. Moja pediatricka sa na plienky len pousmiala, nekomentovala a sestricka sa ma len spytala, ci sa mi chce este prat. Tot vse, tak sa mi zda, ze to pre nich novinka nebola.

avila
24. aug 2010

Baby, uz dlho sa chcem spytat... Vam snapka drzi? Bo ja ju nepouzivam, lebo ju neviem zachytit nejak...

petrinka
24. aug 2010

@avila nam celkom drzi, aj sa cudujem, ze ju viem dat tomu mojmu neposednemu cervikovi... pozor musim davat, ked mu davam dole PULky a je pokakany, aby sa mu to nerozoplo a neskoncilo vsade naokolo🙂
Teba nedrzi alebo si este ani neskusala?

kaktusik007
24. aug 2010

@avila mne drzia... obidve... teda okrem plienky popoliny panda tencel, tu nie... tam mi odisiel suchac... total na p.d plienka 😠 😠 😠

taanak
24. aug 2010

ja mam panda organic a snapka ju udrzi. Zapinam iba do pasu, tu kratku sa mi zapinat nechce

avila
24. aug 2010

som skusala a nejak mi nedrzala... Musim znova skusit.

kaktusik007
24. aug 2010

@taanak a si s nou spokojna? pretoze to je plienka, ktoru ja fakt ze nemusim... 😒

sulky
24. aug 2010

babyyy, ja som zapla reflex tesne po reportazi o latkovkach ☹ Videli ste to niekto?