Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zojec
20. nov 2010

@michaela80 no.. ja uz davam na stredne a vpredu ohynam ten kusok.. ale ked bola mensia, tak som davala bud len tu jednu, alebo som si pozicala z inej plienky druhu taku malu 😉 vtedy nebola az taky ucuranec... a zas mne to na brusku az tak nevadi.. cez den ju to netlaci a v noci na brusku nespava

lulukn79
20. nov 2010

@zojec moja mala ma tiez rada debaty rano o 3. nekupime im uz mobily a nech si spolu debatuju a my budeme spat? 😀

zojec
20. nov 2010

@lulukn79 😀 😀 😀 no a este som uvazovala nad atrapou prsnika.. a spime az do rana 😉

miruss
20. nov 2010

@lulukn79, @zojec : 😀

etuska
21. nov 2010

kočky,mate niektora plienocku zn.Bambooty???? 😕

labutka
21. nov 2010

@etuska ja mam. 🙂

zojec
21. nov 2010

@labutka 😉 ty mas snad vsetky 😉 aka je? ma tu nocnu ci dennu?

etuska
21. nov 2010

@labutka
a spokojnost?ja premyslam o nocnej-alebo radsej kupit BBH? 😕

lu
21. nov 2010

ahojte chcem sa spytat ako mam lanolinovat vlniaky. mokre alebo suche?

emjee
21. nov 2010

@lu to je jedno, mozes suche aj vlhke / mokre

avila
21. nov 2010

@lu niekde som citala, ze suche lepsie naberu lanolin, ale odskusane nemam.

lu
21. nov 2010

@emjee @avila dakujem 🙂

potokin
22. nov 2010

ahojte baby poradte mi v com oprat plienky tots bots pred prvym pouzivanim? a kolko krat ich je najlepsie oprat kjedze v navode som citala ze ich treba oprat viac krat (bude staci tri krat?) vdaka 🙂

alusha
22. nov 2010

@potokin ja periem v lovele a staci ich oprat raz, pisu to tam preto, ze maximalnu savost ziskaju az po niekolkych praniach, ale v pohode ich mozes pouzit uz po jednom raze 🙂

taanak
22. nov 2010

@potokin ako pise alusha, oprat staci raz, ale treba pocitat s tym, ze takato plienka este nenasaje to, co by mala - zvlast bambusovy flaus potrebuje na to viac prani a aj vkladacka do flip organic mi na prvy krat skoro nic nenasala. Takze pri prvom pouziti plienky treba dietatko skor prebalit, inak pretecie 😉

limoni
22. nov 2010

@potokin ja periem vo frosch gel na pranie aloe vera, a presne ako pise alusha pred prvym pouzitim staci oprat raz

dievcata co hovorite na weehuggers? system ako flipka, vsak?

@zojec BG mas organic alebo obycajnu?

zfidorka
22. nov 2010

@limoni weehuggers maju tiez kridelka ako flipka, len musis vkladacku stale davat pod kridelka, lebo su z bavlny/bambusu potiahnuteho pul-om, inak by ti navlhli...
ja som s weehuggers velmi spokojna 🙂

zojec
22. nov 2010

@limoni ja mam BG kapsovku 4.00 😉 som velmi spokojna.. hlavne teraz, mala nejak neznasa mokru ritku.. v bambuse alebo stvorci ju ma stale vyhadzanu na cerveno ☹ weehuggers, lepsia verzia flipiek, ale schnu dlhsie, a musis dobre zalozit vnutornu vkladacku, aby ti neprevlhi zaklapky, alebo olemovanie okolo noziciek.. inak som spokojna.. 🙂 je aj nafotena v albume.. modelka.. 😀

potokin
22. nov 2010

@limoni @alusha @taanak dakujem baby za rady 🙂 ja mam este casu tak ich mozem oprat aj viac ako jeden krat kedze tie nase plienocky su bambusove 🙂

zojec
22. nov 2010

@zfidorka 😀

limoni
22. nov 2010

@zfidorka takze sa tam daju dat iba stvorce alebo tam mozem dat aj BI twofoldy ci prefoldy a ine tieto vkladacky?

@zojec aj ja mam flipku a BG kapsu 4.0 a rozmyslam, ze druhu kupim organic, no neviem ci sa mi oplati, vaham medzi weehuggers a dalsou BG kapsou alebo flipkou, inak mala je ozaj modelka, som si vsimla ze uz dlhsie bojujete so zapareninkami 😒

zfidorka
22. nov 2010

@limoni mozes tam dat hocijaku vkladacku... ja tam najcastesie davam vv + homemade bambusovu vkladacku... ale pekne sa tam da naskladat aj stvorec 🙂
ked mas flipku a chces nieco podobne, tak weehuggers su dobra volba, ak chces davat dnu plienky narovno/vkladacky...weehuggers sa nedaju pouzit na nohavickove alebo novosklad, narozdiel od flipky... teda daju sa pouzit, ale ti navlhnu...

limoni
22. nov 2010

@zfidorka dakujem za zhodnotenie, na novosklad davam vlniaciky disany - nie som si ista kvalitou mojho balenia 😀 sem tam odstava, takze pulky na to dat nemozem

zfidorka
22. nov 2010

@limoni natahovacie disany su super 😀

zojec
22. nov 2010

@limoni olati sa ti urcite kazdaplienocka 😀 k organic sa ti neviem vyjadrit, namam, len viem ze dlho schne, co mna odradza.. weehugers ako pise zfidorka, som spokojna, ale teraz najcastejsie pouzivame kapsovky, alebo vlniaky so sty dry do flipiek..pre lepsie dychanie..

limoni
22. nov 2010

@zfidorka hej su fajn, len ked manzel videl maleho vo vlniakoch vytiahnutych az pod pazusky, tak bol mierne zhrozeny, ze co som to na neho natiahla 😀 ale predychal to
@zojec 😎

taanak
22. nov 2010

@limoni BG organic je dobra, ale naozaj velmi dlho schne. Ak ti to nevadi, tak ju zober, alebo zober flipku organic.
Do Weehugger super pasuju aj vkladacky z flipiek alebo sa daju kupit aj originalne vkladacky. Ale pouzit do nej mozes hocico, co vam bude vyhovovat a co sa da zalozit pod tie zaklopky 😉

taanak
22. nov 2010

@limoni a to disany nie su az take vysoke. babyidea su este vyssie. Ale ich vyhoda potom je, ze cez vrch neprevlhnu, pri disanach sa mi to v noci obcas stane 😒

zojec
22. nov 2010

@taanak ja nemam velmi rada organic vkladacku do flipky, je straasitansky hruba :(a mala ma obrovsku ritku.. inak tu je balenie nasiroko 100% zarucene. mozno sa mi osvedci ked bude vacsia a cikat vacsie davky, vcera som ju akurat vyskusala na noc a na to sty dry vkladacku flipkovu... to bolo celkom fajn.. ale na den, mi teda nevyhovuje vobec.. ☹

taanak
22. nov 2010

@zojec ja ju zasa mam rada, davam ju do zavazovacky a na to vlniaciky 🙂 . Je prijemne makka a takto mu nic netlaci na nozicky - uz som myslela, ze tie cervene fiacky na nohach su vyliecene a ale pred 2 dnami zasa zareagoval na jednu plienku, tak balim tak, aby ho to co najmenej otlacalo. Malu sa vychovala na latkovkach a nikdy nebol ziadny problem ☹