Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
26. jan 2009

akurat mi pisal manzel, ze dosli plienky z UK. no som zvedavaaaaaaa, jak to teraz vydrzim tyh 6 hodin kym mi ich sem donesie?

bambusko
26. jan 2009

labutka 😀 pospi si do rezervy 😉

crysmile
26. jan 2009

bambu, keby sa to tak dalo do rezervy... ked si spomeniem, ako som ja cez tehu spavala a teraz kolko spim.. juuj.. 😔
labutka, ani sa ti necudujem ze sa tesis.. a ake ti prisli plienocky?

labutka
26. jan 2009

huraaaaa maaaaaaaam su kraaaaaasne
swadlebees AIO na suchy zips.
a Flisove na patentky.
a na tych na suchy zips su vnutri nasite take suche zipsy, tie su naco?

kili
26. jan 2009

labutka, keď dávaš plienku prať, alebo teda skôr, už keď ju hádžeš do kýbla, tak ten suchý zips tam zazipsuješ, aby ti nepotrhalo plienku. teda len ohneš tú časť zo zipsom.

labutka
27. jan 2009

ano kili, dik, toto ma aj napadlo, len som si nebola ista... 🙂

telinka
27. jan 2009

aaahojte
tak ja uz mam plienky na poste...od zajtra zacinameee 😉 este dnes vyrobit ten speci praci prostriedok a huraaaa na to 😀

bammbi
27. jan 2009

Labutka, aj ja mam tie swaddlebees AIO na suchy zips, su supeeer!!! tak sa mi zapacili, ze som este doobjednavala a teraz ich mam uz 12 😵 , libra isla velmi dole, tak sa to naozaj oplatilo 😉 😎

bihan
27. jan 2009

Telinka, špeci prášok nepotrebuješ 😀 ja periem v normálnom, len dávam polovičnú dávku a ocot miesto aviváže, ale je fakt, že nič lacnejšie ako sliz na pranie, asi nenájdeš 😀

Bambi, 12 AIO? toľko nemám ani ja 😝 ale nie, Sára nemá veľmi rada umelinku, takže u nás by sa také množstvo "neuživilo"...

telinka
27. jan 2009

bihan , ja chcem kvoli petke , nejde o prachy , ale ma ekzem , najprv len na tvari a teraz sa jej to rozsiruje po celom telicku , tak dufam ze "speci"prasok pomoze /to slovo sliz sa mi vooobec nepaci 😝 /

luciabah
27. jan 2009

ahojte

bihan, tak som minule citala, ze peries v prasku, tak som skusila a gretka mala taaaaaaaaaaaaaaky ekzem, ze zase vsetky plienky do prasku a sup oprat v eko geli, potom to za 2 dni zmizlo. inak som sa na zaciatku vytesovala z TB a teraz sa mi jedna vnutorna vlozka rozparala a na jednej plienke sa pustilo ocko cez ceeeeeeeeeeeeeeeelu plienku. joj, som z toho smutna, lebo inak sme s nimi spokojni. no co uz. ja som zvedava na tie plienky z UK ,ta BG milujeme ale uvidim ake su IB a SWB a podla toho doobjedname, lebo ja sa chystam do roboty a nasa opatrovatelka bude starka a tak jej to chcem ulahcit.

kili
27. jan 2009

telinka, tak používaj slovo gel

bezaz
27. jan 2009

joj muz mi doniesol zasielku od sjuu, no som hotovaaaa.. sa muz na mne smeje a klepe si na celo 😀

sjuzocka
27. jan 2009

no zuzi a ktora sa ti zatim naj lubi?

inak ostatnym pojdem poslat plienky zajtra postou....skor sa nedalo...

luciabah
27. jan 2009

sjuzi... v pohodicke, aj ked som na ihlach kazdy den ked ma prist postarka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj tak straaaaaaaaaaaaaasne dakujem

a objednali sme manducu, konecne, kazdy den som to odkladala, ale uz som sa k tomu dnes dostala. a museli sme doobjednat aj separacky, lebo inak nam plienocky na zadocku nerobia dobre a tak mame separacku, aj ked viem, ze nebude kakat... my kakame 1x za 3 dni poobede... 😀 😀 😀

bammbi
27. jan 2009

Bihan, umelinky? 😕 ja ten bavlneny velur na tych mojich swaddlebeeskach za umelinku veru nepovazujem, mame z neho krasnu prdku 😉 😵

telinka
27. jan 2009

ok kili...gel uz mam "navareny" 😀

bambusko
27. jan 2009

telinka, ktore ides testovat? babylucy?

telinka
27. jan 2009

ano bambusko , a tie farebne pustaju farbu pri prvom prani , alebo aj dlhsie , alebo aj vobec????

tamilla
27. jan 2009

Ahojte, som tu 1x teda v tejto teme. Mozno keby som ju nasla skor tak by moja seria popolini plienok nelezela na dne skrine 😎 Pouzila som ich asi cca 5x aj to len tie bambusove najmensie 4ks. potom mam este 10 ks frote (na noc) a 10 ks (neviem presne nazov ale take univerzalne) jednovelkostne, Vrchne nohavicky S - M

Ak by mal niekto zaujem predam -vyhodne, poslem foto do IP. Su 1x oprate v pracom prasku Ulrich a nepouzite naozaj ani raz. Separacne mam tiez, poslem ako bonus 🙂

bambusko
27. jan 2009

telinka, myslis bambusove? mam len bledozlte a bledomodre a tie nefarbia

telinka
27. jan 2009

no ja som sa ulakomila na tu cervenu, tu asi pre istotu operem zvlast

olinka6226
27. jan 2009

telinka per ju samostatne s cervenym pradlom tak zo 3x potom by to malo byt ok. aspon co som sa dozvedela. ja osobne mam tiez len bledozlte a bledomodre.

bihan
28. jan 2009

Bambi, jasné, to nie sú umelinky 😉 nevedela som, ktoré máš, lebo sú aj fleesové, už som ticho 😉

To sa vám vyhadzujú decká aj keď periete oblečenie? Podľa mňa je logické, že ak periem detské veci v Lovele, tak nebudem prať plienky v obyčajnom prášku 😅

Farebné bambusky mi trochu pustili len pri prvom praní. A tie farbičky sú stále krásne intenzívne 😵

luciabah
28. jan 2009

bihan... ja som nemyslela obycajny prasok, ale presne ako pises... lovela a nechapem preco sa vyhadzala, lebo ked v tom periem oblecenie, tak nevadi, mozno tak kombinacia... lovela a moc... no neviem.
ale nevadi, len som to chcela vyskusat... trosku ulahcit si pracu.

marcelka11
28. jan 2009

Baby, riesim problem ci nemoze mala prechladnut, ked je celu noc v latkovke a nechce byt prikryta paplonom. Spi len v pyzamku a rano ma studeny zadok, kedze plienka je poriadne mokra. Mam na mysli gyn. problemy.

ajabaja
28. jan 2009

Ahojte🙂

som na teme "latky" len 2.x Prvy som sa pytala na zakladne veci ohladom plienociek a dostala som odporucanie na str. 82 🙂 a tak som citala a poznamkovala a citala a surfovala a radila sas kamoskou, ktora latkuje az som sa sopracoala do aktualneho stavu diskusie. tak sa veeelmi tesim.

chcem sa ale spytat: plati este ponuka konzultacie vybavicky latkovej? ak ano, rada by som vam tu nasu poslala 🙂

velmi pekne dakujem za info, no najma, ze nie som sama, pre ktoru je pouzivanie obycajnych veci prirodzenejsie 🙂

dakujem,
pekny den

quika
28. jan 2009

marcelka, skus flisove separacky, to aj od chladu dobre izoluje. a vlnaky, ale to asi mas 🙂 a nebola by ochotna spat v spacom vaku? ja by som sa toho tiez bala, nastastie mame chalana 😵 ale v hnuskach to asi nebude lepsie, tiez je to balik chladnej vody na zadku 🙄

ajabaja pis, poradime 😉

crysmile
28. jan 2009

quika no co uz si pripravena odist? zbalena?

olinka6226
28. jan 2009

marcelka, samko je na tom rovnako tiez nechce spat prikryty ale z latky nikdy neprechladol 😉

ajabaja: jasne posli okomentujeme