Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
2. jún 2009

a cesky vymysleli z vv plienok super novosklad 🙂 urcite by som tym zacinala pri novorodencovi - je to jednoduchsie ako sa motat z novoskladom z klasickej plienky.
dufam, ze sa autorka neurazi https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
aj ta foto po nej.

sisa.b
2. jún 2009

vlastne to nevymysleli oni, len som u nich na to prisla ja 😀 😅

sisa.b
2. jún 2009

s novoskladom 😕 kurnik, ani pisat neviem 😅

brinzulka
2. jún 2009

to je super 😉

tamka84
2. jún 2009

baby, tie čo máte MMT AIO, kam sa pripína tá menšia vkladačka, dnes som zistila že sa dá pripnúť aj dopredu aj dozadu. 😨

tamka84
2. jún 2009

A viete čo sa mi podarilo??? Večer po kúpaní som dala malej BL color plienku, tú najmenej savú len kým pôjde spať aby dlhšie vydržala nočná. Dala som jej jesť, ešte chvílu bola hore a s kludným svedomím som ju dala spať. O jednej som si išla lahnúť a spomenula som si, že som ju zabudla prebaliť do nočnej plienky... 😖 Chúďatko moje, som musela zobúdzať prebalovaním... ☹ Bola total precikaná . Takže aj takéto veci sa stávajú v našej domácnosti.

standu
2. jún 2009

sisa takze na novoska uz viem s cim pojdem 😀

tami pripinam to podla potreby, do kocika dozadu a doma ked lozi dopredu 🙂 cize kam to potrebujes

dudri
2. jún 2009

standu , aj bodky v stehnach-rozkroky...aj nad krizom... myslim to je potnicky...neviem...

BL bamboo davam vkladacku vv SWB

teraz nemozem vediet Katkine v plienkovej oblasti 😢 rano som ich natierala sudocrem...neviem ako mam zbavit bodky...

standu
2. jún 2009

dudri robi ti to aj pri plienkach s tymi "umelinkami", tj IB, BG? ak pri vsetkych, asi nebude ok prasok, mojej sa to robi z plienok z prirodnych materialov obcas. z umelych nie.

sisa.b
2. jún 2009

ahojte 🙂 tak ja som si bola v lekarni po ten lanolin a stal ma 2,53€ 😵 celkom slusna suma za 100g

standu
2. jún 2009

musim ja ist do nejakej inej este...ale zatial mam kuru a budem potrebovat aj zlcove mydlo, tak neviem, ci neobjednam naraz z eshopu

sisa.b
2. jún 2009

ja zlcove mydlo kupujem v dm-ke. ale budem musiet objednat sampon na vlnu.

standu
2. jún 2009

my dmku nemame....ved na vlnu kupis aj v drogerke

vladkaz1
2. jún 2009

jaj chcela som nieco pofotit ale mala treskla o zem fotak tak fotim len s telefonom a je to troska rozmazane.. konecne mala na sebe vlniaciky a su nam okolo noziciek tesne

sisa.b
2. jún 2009

standu, fakt? ja totiz nechcem nejaky perwoll 😒 a zlcove mydlo som kupila aj vedla v drogerke 😉

sisa.b
2. jún 2009

vladka, ale aj tak vyzeraju dobre. no ten hambac mate podla mna naopak 😕 flis patri dovnutra. alebo mate nejaku speci ediciu?

vladkaz1
2. jún 2009

no ja viem ze je naopak haha ... mne sa to viacej paci ked to ma voku ten fis 😀 😀 😀 somsa teraz na sebe s chuti zasmiala hahaha

vladkaz1
2. jún 2009

pocujete chcem vediet ci mate niekto tu Kushies plienku 2v 1 ... celkom je pekna a lacna .. chcem vediet nazor

standu
2. jún 2009

sisa isto maju aj nieco obycajnejsie ako pervol, ale skor v "obycajnejsich" drogerkach ved sa opytaj, no nebudes jeden sampon kupovat z eshopu ci mas aj na nieco ine zalusk? 😉

standu
2. jún 2009

dobre foto vladi 😀 no a ako s tymi vlniacikmi 😉 ?

vladkaz1
2. jún 2009

no na prs natiahli sa v kondic. ale su nam dost tesne na nozkach tak ked to ten lanolin nenatiahne tak dam len prebit nozicky...
no foto na prd lebo mala uteka a je to rozmazane, ale ska lepsie nez nic a fotak nekupima ani za boha lebo je vcudu nas za 8 tis... a je posunuta optika takze ho tam moj rovno nechal na suciastky hmmm za 35 ero ... aj take veci sa stavaju no ale nam sa to stava nejak casto .... ☹

standu
2. jún 2009

roztiahnu sa este uvidis....

labutka
2. jún 2009

baby, prednedavnom tu niektora spominala, ze krpec sa jej vyhadzal zo sody, co sa dava do slizu. plis ktora z vas to bola? potrebujem vediet, ako tie flaky vyzeraju, lebo adam ma nejaku suchu kozu na chrbate, a neviem ci to nieje prave zo sody, ktoru som zacala pridavat k jeho veciam... avivaz asi nezneutralizuje sodu, ze?

sisa.b
2. jún 2009

standu, dievcata po tej prezentacii chceli, aby som im objednala kikko farebne bambusove stvorce, teda chcela som ich aj ja, lebo ten jeden je do kocika a na pusinku malo. tak by som rovno vzala aj ten sampon. ale pojdem kuknut zajtra dm-ku, tak uvidim. no a este potrebujem par vv plienok, lebo 4 su nam do kapsoviek malo.

vladka, to potesi ☹ moj drahy si kupil fotak za 18 tisic, ale nema nahravanie zvuku. o dva mesiace boli fotaky o tretinu lacnejsie a navyse so zvukom 😅

sisa.b
2. jún 2009

labutka, vobec neviem ☹ no nemal by to vsade, kde pride pokozka s vecami do styku?

labutka
2. jún 2009

sisa, presne to mi nejde do hlavy, lebo ma to na chrbate a pri riti. nohy a ruky a tvar ma v pohode. ale proste tomu nerozuiem, sodu som zacala pridavat uz skoro pred 3 tyzdnami, a tieto flaky ma necely tyzden. ideme vo stvrtok do poradne, tak uvidim co na to povie.....

sisa.b
2. jún 2009

daj vediet, co ti povedia. ja uz som zacala sliz pouzivat na vsetko pradlo, len mi dochadza puer. ale skusim pozriet zajtra sol na skvrny v dm-ke a vyskusame.
vcera som vlniaciky dostrikovala, len este musim zacistit nitky 🙂 a skusim to namocit do domacej lanolinovej kury. ale to smrdi 😝 pripomina mi to maste, s ktorymi som vyrastla, kedze som mala exzem 😝

sisa.b
2. jún 2009

ekzem som chcela napisat 😅

vladkaz1
2. jún 2009

Sisa no ved ja neviem ci mame pocarovane .. alebo co ... najpr tenisky moje nove za 50 euro su v kosi a teraz fotak ... som stoho hotova ale sak co sa zabijem ... 🙄 My sme mali Philips Lumix ten drahsi a nahravanie mal a fotil nadherne .. no chvilku sa tesime s niecoho a potom zasa katastrofa ja neviem co uz...
Som rada ze sa ti aspon troska uchytila prezentacia .. kocky dochadzaju na to .. pockaj este mozno sa niekto fakt este do toho da ved aj mna ste ako presvecili a uz spekulujem co nakupit ... 😀 😀 a hlasim ze sme uplne 3ti den bez hnusky ale musim sa otacat teraz som susila Pulky s fenom lebo ich presrala a LL sa schnu tak sa tesim nech mam uz konecne tu celu vybavu ale ako sa poznam nikdy nebude dost ale zas nebudem ako Sisik 😀 😅 im sa to oplati mala uz je velka tak zatial nam to bude stacit a pre druhe sa rozsupnem vo velkom a ziadne hnusky nebudu.. 😝
Labudka moze to byt s prachu mojej malej sa robili suche flaky s Lovele a od malickych bosiek do velkych cervenych flakov sa to zlievalo skus poriadne premastovat .. modra indulona excipial ... olej do kupkania

sisa.b
2. jún 2009

vladka, ta holka bola viac-menej rozhodnuta, len chcela nazivo vidiet tie plienocky a trochu sa z toho vysomarit 🙂
no dnes som robila osvetu v noseni, ked sme boli s malou plavat 🙂 mala som ju v manduce, lebo kocikom sa tam neda dostat, tak sme si o noseni pokecali s kockami 🙂