Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
19. jún 2009

hej to som zachytila ale ja len ze mala...a nejak mi nedoslo, ze uz teda neplavate...juuuj tak sa liecte 😨

tamka da sa 😎 prehnes ju zhora. vnutri je pas "protikusu" suchacov

atemi
19. jún 2009

Standu... jo, pozerala som... vlastne kochala som sa 🙂 Vsetky ale vyzeraju super na tych krpatych prdelkach. No nejak to uz vyberiem. Nie je to jednoduche, hlavne kazda plienka 500,-Sk a ked kupis len par takych co ti nevyhovuju hned je to par tisic v keliku... 😝

sissik
19. jún 2009

sisa tak sa dobre preliecte. verejne vody su vzdy riziko, ale kebyze ma mat clovek vsetko vlastne, tak asi musi kradnut aebo sa zadlzit ako murovaty

CT mi este nekakla, inak saju fajnovo

musim porobit foto aj s dalsimi plenuchmi, nech jej mam co ukazovat, ked bude velka. a potom ich znenazdajky vytiahnem zo skrine 😀

tamka84
19. jún 2009

jéééj...super. a vyhnem ten predok smerom von, resp.dole? ale potom tú jednu vkladačku neviem pripnúť dopredu ale dozadu. Dobre som to pochopila?

standu
19. jún 2009

ano tami 😎

atemi ja som kupovala najprv 5, a tak postupne presne preto, ze co ked nesadnu 😉 BL 3v1 tak isla prec...aj zelena ittka kvoli farbe 😅 vzdy sa vsetko da predat, ked vam nesadne bru nocku

nsoci
20. jún 2009

Baby nebojte sa kalicha je to bomba, ani neviem, ze mam kramy.... a ked nechcete vyvarat kupte sterilizacne tablety. Ale ja sa priznam, ze len oplachnem pod vriacou vodou. Je super, ani neviem, ze mam kramy, esteze mam maleho a prebalujem ho, vtedy ma vzdy napadne, ze kalich vyliat, inak by som aj zabudla. 😉 Mam Ladycup, niekde som citala v hodnoteni, ze je najlepsi.

vladkaz1
20. jún 2009

Nsoci ja mam strasne kramy neviem si to predstavit ... nejako mi to vysvetli 😉

vladkaz1
20. jún 2009

oki ked budem mat cas tak si to precitam mne je z tamonov strasne zle a vlozku neznasam ale co mam robit som na nu strasne citliva .. tak uvazujem nad tym kalichom len sa bojim zas nejakych sokov ako pri tampone lebo ja vtedy idem az odpadnut ...

nsoci
20. jún 2009

Vladka ani mi nehovor, ja mam kramy aj za tri... vzdy som musela mat bunicinove vlozky hrubajzne a tampony menit po troch hodinach. Toto je velke (vacsie nez cumel na flasi) zlozis na polku, vopchas dnu (to uz po porode ozaj neni problem), tam to pustis, sa to rozvinie, prejdes prstom okolo ci to vsade prilieha (obcas neprilne)...a je to.

Potom von: vopchas prst, zatlacis jemne na jednu stranu, tym sa zrusi podtlak a potom jemne yvtiahnes za tu stopku co am na spodku... este sa mi to nevylialo...klo klop

vladkaz1
20. jún 2009

mojko ja miniem balik vloziek za den 😉 niekedy aj viacej kramy mam 6 dni prve 4 hruza idem sa skrabat po stene som nepouzitelna bola som aj u doki kede antikoncepcia nepripada v mojom zdravotnom stave do uvahy ani ziadne lieky na baze hormonov musim hladat..
ja sa vykecam a pekne som pripalila obed!!!!!

nsoci
20. jún 2009

hm tak to neviem ja som s nimi problem nemala... ale niekde na nete som videla, ze sa da kupit a aj vratit (ak je zla velkost)

jankasz
20. jún 2009

Ahojte,viete mi prosim vas povedat aky je rozdiel medzi IB Snap in one, IB All in one....dakujem 😉

vladkaz1
20. jún 2009

jaj vcera som kecala s kamosku a kazala som jej nez rozbali balik s BL one plienockami mi vravela ze budem urcite spokojna ze su uplne jemnucke sa strasne tesim ....
No obed zapekana cestovina je v kosi tak idem do obchodu kupit nieco hotove skoda tolkeho dobreho syru ☹ a zeleninky ☹ maska ☹
neviem ako budem riesit ten kalich ... tampony nemozem mat, z vlozky som total zaparena a to menim menim meni ved balik za den? tak si vies predstavit ...len sa sprchujem za den aj 6 x ja to neznasam nechapem ako nejake baby mozu mat balik vlozkiek na cely menzes ... ako moja kamoska mi to pride hnusne

crysmile
20. jún 2009

janka no snap in one - sacie vrstvy su pripevnene patentkami a daju sa vybrat von a all in one - to mas sacie vrstvy prisite o pulky..

vladkaz1
20. jún 2009

LB one pardon 😀

vladkaz1
20. jún 2009

Crysmile ako? co porabas ? ja uz sa neviem dockat plienok sa tesim aj z plienky .. hned to bude jednosuchsie a nebudem musiet rozmyslat co tam napchat hahaha.
Uz prestava prsat idem do obchodu a idem si kupit zaclonu ,farbu na malovanie a rohozku do kupelky a do zachoda maju vypredaj PNT nabytku za skvele ceny 😀 ale to je uz o inom nez od .. plienok no ale to ja zas vzdy od veci vcera sme zaluzie nekupili .. tak ideme nedelu do Baumaxu dufam ze nieco zozenieme kazdy nam cumakuje do okna kedze sme na priz. 😒

jankasz
20. jún 2009

Crysmile, dakujem.... 🙂

crysmile
20. jún 2009

vladi, tak ja surfujem a robim latkovu vybavicku pre moju buducu neterku ci synovceka.. chcu este aj satku na nosenie, tak aj tu hladam.. ale teraz uz musim ist varit.. tak dobre nakupte v baumaxe..
aj ja sa tesim na plienocku 🙂

janka nemas za co, aj inokedy..

vladkaz1
20. jún 2009

Aha super moze byt spokojna ze ma niekoho kto jej s tym pomoze podla skusenosti... 😉 no dufam ze uz nieco kupime u nas srtasne leje .. neviem ako sa dotrepem do obchodu .. neviem ci budeme malovat ,ked je taketo pocko neviem ci to bude schnut .. mame strasne vlhko v byte a to novostava.. 😠 uvidim co povie MM ale vcera bol zasadne proti malovaniu no musim ho ukecat ked dam namiesat farbu uz nemoze ani kecnut chichi

sisa.b
20. jún 2009

ahojte 🙂

holky, ale z kalicha nehrozi toxicky sok, to len z tamponov 😉 cize to bol dalsi dovod, preco to chcem skuskit. a taky ruzovucky lady cup... 😀

standu
20. jún 2009

mne sa pozdava fialovy 😀 😀 😀 aspon budem mat zamienku na dalsiu objednavocku z brany takza mesiac dva.... 😀 😀 este si o tom musim pocitat a zvazit to ale asi sa na to dam 😵

nie kvoli toxickemu soku ale len kvoli tomu, ze ho mam stale doma poruke....

vladkaz1
20. jún 2009

aj mne sa to pozdava ale este som to nedocitala prave som prisla objednala som malej koberec uz som ho nestihla kupit lebo nemam auto..a malovat sa nebude lebo som nekupila farbu chodim ovesana jak slon bohaca
Baby len ja si skor s tym kalichom neviem predstavit ze jak sa to naplni ci nepretecem ... to skor musim postudovat ..

vladkaz1
20. jún 2009

Standu nadherne foto 😀 a co?? natiahla si ich? alebo sa podali?

standu
20. jún 2009

natiahla som ich kustik....a nosenim sa este poddaju 🙂 fajn taska...presne ku kociku 😉

vladkaz1
20. jún 2009

🙂 ze? a kupena v tescu za 4 eura 😀 😀
No dufam ze sa ti podaju ...moj este noprisiel z prace som nervozna dufam ze sa im nestalo nic po ceste uz mal byt hodinu doma ☹

sissik
20. jún 2009

ahojte
vladka dobra taska, vyzera byt velka, aka by sa zisla. ale uz mam 2, takze dalsia mi asi neprejde

standu pekne foto, tusim mas ie vladkine zrazene vlniaky, dobre vidim?

babylegy ste si niekto aj strikovali? ja som jedny kupila a pacia sa mi. ked bude svornozkovat, objednam dalsie. ale ktovie, ci svornozkovanie nepreskoci.

dnes som manzelovi zahlasila, ze IB vel. M uz budu o chvilu male. tak frflanie, ze co bude nosit, ked vyrastie,....on nevie, ze dalsie 3 IB su na ceste 😀
porovnavala som velkost insetrov do IB a medzi velkostou M a L je rozdiel asi 1 cm na dlzku. tak budem mat viac na vymienanie

snikol
20. jún 2009

maminky máte niektorá skúsenosť s touto plienkou?? www.branakdetem.cz/brana-k.detem/pleny-vse-v-je...

sissik
20. jún 2009

snikol myslis tieto?
http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/pleny-v...

tie su fajnove