Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
26. jún 2009

ahaaa. ja som myslela taku"celtovinu" ako stany 😅

jeziiis mne nejak uz nepali asi by som mala ist spat

vladkaz1
26. jún 2009

Standu 😉 tak tak neviem ci to bude dobre nemam oskusane ale to si teda herecka nerozopne ale mozno to neni dobre na tej foto .. ale sak je mi to nejdno zatial nicim flis co mam doma kupim pekny arzenal a spravim nieco pekne 🙂

standu
26. jún 2009

tak neni som az taka truba ako som si myslela no potom daj avizo ako to funguje 😉

vladkaz1
26. jún 2009

baby este som chcela vediet vrchne gatky ale s nie z vlny ale tie jake to tam maju take chlpate to sa tak isto impegruje co to je ? neviem dojst na meno sakra ..

standu
26. jún 2009

baby dnes som nasla take cosi.....co myslite, je to na nieco dobre??

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/11-1-Do...

vladkaz1
26. jún 2009

polar bumi flis aj to musim lanolinovat?

standu
26. jún 2009

flis nie ale to jena malinke baba lebo pod tlakom (sedenie) premoka

vladkaz1
26. jún 2009

nechapem to Standu to do toho vlozis este vlozku?

vladkaz1
26. jún 2009

jaj tak nic teda 😀

standu
26. jún 2009

takze vladi len PUL alebo vlna 😉 no a kedy ti to ta kamoska pride a donesie tie LB?

standu
26. jún 2009

no hej asi. ani ja to moc popravde nechapem...len to davam do plena na posudenie 😉

standu
26. jún 2009

tak ja ending 😔 brunoc

vladkaz1
26. jún 2009

27 JULA ☹ hmm este sa nacakam ale zevraj su nadherne 😵

tamka84
26. jún 2009

stanka ako si vlastne ty objednávala z brány? tak ako sissik? cez ppl? alebo normálne poštou?

vladkaz1
26. jún 2009

kde ste???? 🙂

labutka
26. jún 2009

baby mate niektora skusenosti s namacanim v Mio fresh? Mozem donho v klude namocit aj farebne plenuchy? Neostanu mi bezfarebne?

Kokos vcerajsie prsanie bolo drsne, vcera rano som dala prat plienky, a este dnes mam bambusky mokre..... musim nieco urobit, nech nemusim davat hnusky...

sisa.b
26. jún 2009

labutka, nemam miofresh, tak neporadim ☹

labutka
26. jún 2009

sisa a ta sol na skvrny? namacas do nej aj farebne pleny a ostanu farebne?

sisa.b
26. jún 2009

labutka, teraz v nej periem iba nase veci - aj farebne, plienky nie, lebo mala sa mi obsypala z toho. ale pred tym som mala puer a ten som davala ku vsetkym, aj farebnym plienkam.

labutka
26. jún 2009

snikol, my latkujeme od narodenia, vlasne od navratu z nemocky, pouzivala som najprv len BL (ine som nemala) - tie su dost siroke na siroke zabalenie a postupne som dokupovala. ked chces balit nasiroko, este odporucam popoliny, ja mam ultrafit extra jednovelkostnu, sice len 1 kusok (chcela som aj dalsiu, ale uz je nam zbytocna, radsej kupujem uzsie), ale super je ze rychlo vyschne. najprv sme latkovali len cez den, na noc isla hnuska a postole, ale po kontrole klbov sme to naplno rozbehli.
kikko bambusove stvorce som dokupila ked mal adam asi 1,5 mesiaca, dovtedy som mala len klasicke biele, tie su dobre ale len pod hlavu. sice som si ich vacsinu poskladala na novosklad, este ked som bola tehotna, ale vyskusala som len 2 krat, nic nesaju... tak som na balenie na siroko nepouzivala latkove stvorce, ale ked das novosklad z bambusoveho stvorca a dovnutra supnes nejaku vlozku alebo viacvrstvovu plenu, tak je to podla mna v pohode.
aj ked na kontrole klbov nam doktorka ukazovala, ako sa spravne bali nasiroko - ze nohy su vlasne v jednej priamke a kolena v pravom uhle (ci jak to mam popisat), ale tak sa nam ani s postolkami nikdy nepodarilo zabalit... 😔
inak myslim ze aj BG je dost siroka, alebo Mommys touch...

sissik
26. jún 2009

ja som do soli na skvrny namacala aj farebne plienky a uplne v pohode, ziadne odfarbovanie sa nekonalo. teraz som tam musela namocit CT vlnkovu.
niekto sa tu pytal na rozmer fleecovej separacky - 14x29cm

sisa.b
26. jún 2009

sissik, tie plienocky mate krasne 😵 ja som svoju herecku v poslednych chlpaticiach este ani neodfotila 😕 a ty tomu foteniu tiez moc nedavas 😅

sissik
26. jún 2009

slubujem, ze vo foteni sa polepsim 😔

emmka3
27. jún 2009

standu, to co si hodila link, je taka flisova (skor mikroflisova) kapsa s otvorom, do ktoreho nasukas co chces a supnes napr do draka alebo len do PUL a mas ... drzi pokope a mas aj pocit sucha ... som to mala, ale ked nas maly zacal zle reagovat na polyester tak som to vymenila ...

emmka3
27. jún 2009

pisu, ze nie flis, ale mne to prisiel taky podobny matros ako napr. v IB navrchu alebo BG kapsovke ...

nsoci
27. jún 2009

Baby poradte... chcem kupit PULky stihle medzi nozickami... SWB, Thirsties, ine? Ak viete poradte aj velkost na 8kg mini...Daky dak.

emmka3
27. jún 2009

Little Lamb vel. 2

snikol
27. jún 2009

labutka vdaka za pomoc 😀

standu
27. jún 2009

emmka dik 😉 chapem, len som chcela vediet, ci je to na nieco dobre a skusenosti...

tamka z brany som objednavala normalne. oni posielaju na slovensko podla mna len kurierom, lebo kurier mi to doniesol a nezadavala som ziadne specialne veci ohladne dorucenia pri objednavke

miofresh neodfarbi 😉 uz som ho pridala k praniu plienok+farebne veci a v pohode aj tricka 😉 teraz som namocila CT lebo este nemam cierne veci na pranie
inak CT nam pretiekla 😒 ale to kazda nova plienka 😖 inak sa mi pozdava, ale to, ze neviem, ako je vlastne ocikana a ako schne na stve. neviem, kolko mala curala tym padom. vkladacky boli obe mokre, ale to vsite jadro je tam naprd. oproti IB ma vsak vyhodu .... onesize 🙂

nsoci mne SWB pulky nepridu uzke. mne sa take vidia IV, my mame Mko a su dobre 😉 este aj kusok v pase velke