Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
14. máj 2010

vladi, nicim nedovypchavam, kludne 3 hodky mi MMT kapsa s tou vkladackou vydrzi.

izabelkak
14. máj 2010

kočky zase trochu OT, ale boli sme s malou v tom rehab.stredisku mi to dajako vŕtalo v hlave, a malá je vraj šikovné všetko o.k., teda až na jednu nožku trošku vytáča ale to sa može poddať, ale tak dokina nás poslala že nesedím a to jest pekná kravina že už musí sedieť tak sme úplne v porádku čo sa tohto týka...

a mali sme novú GB a doktorka vobec nič, akoby jej v takých GB chodilo na vyšetrenie každú druhé dieťa 😀 teraz je v nej malá v kočíku mám ich opraté 3 krát a očakávam velkú nálož, tak snáď to tá plienka ustojí a nepríde domov mokrá...

ešte by ma zaujímalo od kedy nezmenšujete BG, BG? mi príde že už nám je to M-ko tak trolinku malé ale L-ko ešte velké....

vladkaz1
14. máj 2010

labutka dakujem 😉

katja78
14. máj 2010

viete mi niekto poradiť? sú BL bamboo vkladačky dosť veľké na všetky typy plienok?

emmka3
14. máj 2010

katja, BL bamboo vkladky neviem, ale BL bamboo stvorce 40x40 si naskladas ako potrebujes ... podla mna su najuni a aj najlepsie vyuzijes, od mala az po nocnik 😉

vladkaz1
14. máj 2010

ja by som brala uz tie40x40 alebo az tie 80... bl bamboo tie 30 X 30 to je fakt malinkate ..

matja
14. máj 2010

izabelka, tak my máme bum genius stále na veľkosti M. Lenže my ešte aj SWB sme používali veľkosť M, rovnako aj IB nepotrebujeme veľkosť L.

katka, so štvorcami 40x40 pekne dovypcháš všetko. Mám aj 30 x 30, využívam aj tú, niekedy bohate stačí.

katja78
14. máj 2010

Takže vkladky sú asi dosť malé. Teraz mi prišli bambusové vkladky tots bots a tie sú dlhé toľko, že celú plienku vyplnia a široké tak 7-8 cm. BL sú asi menšie, že?
Babuľky, len ja tak opatrne ku všetkému, ak si teda naskladám BL štvorec, ten 40x40 a vnútri je ešte nejaké savé jadro, nie je v tom veľká prdelka? Či to len na noc dávate? Alebo do kapsových?

miruss
14. máj 2010

Zuzka má ešte stále SWB 2v1 veľ. M a to má o 2 týždne rok a pol. 🙂

emmka3
14. máj 2010

katja, 40x40 ked zlozis, mas vacsinou 3 vrstvy, kdezto pri orginal vkladkach zvyknu byvat len 2 vrstvy zosite ... ja ich davam len na spanie ...

izabelkak
14. máj 2010

ja 40 x 40 používam samostatne cez deň napr. do zavazovačky, na dovypchanie rovných plienok mi prišla lepšia velkost 30 x 30, tá 40 x 40 mi bola dlhá....

majta no mne sa práve zdá že GB je o chlp menšia ako BG, malá mala trochu otlačené nožky keď došla z tej GB na M-ko, ale plienočka v pohode vydržala aj ked je len 3 x opratá....

mneme
14. máj 2010

ja gb nezmensujem, lebo m-ko jej robilo otlaky. bg nosi stale na m.

vilkakatka
14. máj 2010

Ahojte maminky 😉
Pre svoju dcerku som kupila celu vybavicku bamboozle plienok ... su uplne nove. Nikdy som sa nedostala k tomu, bay som ich zacala pouzival 😒 . Ak by mal niekto zaujem, ozvite sa do IP.Pekny dnik 🙂

julia30
14. máj 2010

je to neuveritelne nasa brana pocestuje na SR dnes alebo v pondelok jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ;)

emjee
14. máj 2010

je to neuveritelne ale nasa brana stale visi na mojom moirovom tricku ☹ hlavne, ze dostupnost je 7 dni a od objednavky bolo vcera 2 tyzdne ☹

mneme
14. máj 2010

aj ja uz chcem moje vecicky z brany ☹
inak ja osobne som bola ich servisom dost sklamana - nielen kvoli nespolahlivym udajom o lehotach dostupnosti. minule som im pisala mail, lebo sestra isla do brna a chcela som vediet, ci maju to o co mam zaujem. na nete to sice mali, ale ked tam segra prisla, nemali. a boli vraj totalne neochotni. nakoniec mi odpisali o dva tyzdne 😠
baby, co mate e-shopy, hor sa expandovat, aby sme mohli nakupovat len od vas 😉

tea333
14. máj 2010

baby tak ja sa este zamyslim nad tymi vlozkami do podprsky, kuknem sa po inych, nechcem riskovat oskrabane prso ked este budem kojit 😕

fibi
14. máj 2010

baby, čo máte BG flip už párkrát opranú, môžete mi zmerať veľkosť vkladačky? Nech viem o koľko sa to ešte zrazí.... v skrini mi leží 2m bambusového velúru, tak by som si z toho spichla nejaké náhradné vkladky 🙂 dík

zajaciq
14. máj 2010

tea333 hadam ich vyuzijes. ja mam doma 3 pary a este su nepouzite 😀 😀 😀 nejak mi nic netecie bokom. chvalabohu

taanak
14. máj 2010

zajaciq, tak to bud rada, mne to obcas az strieka 😉

crysmile
14. máj 2010

zajo, to je este dobre, ze ho mas tak akurat, mne mlieko vkuse tieklo.. ale ja by som si isto kupila vlozky do podprdy..

zajaciq
14. máj 2010

saq mam ich aj ja do istoty, popky nerozbalene, potom dake velke hodvabne a od jaandy nejake s pul vrstvou. clovek nikdy nevie, mozno sa este zidu. ked nie, o rok ich predam 🙂 inac prekonali sme asi 6.tt krizu (ktora trvala 2 tyzdne 😀 ) a uz menej papa a moje prsia su jak mliekarne tvrde. ale netecu.dufam, ze sa to spamata. boze jake odveci pocasie, plienky v tom vlhkom vzduchu su stale take studene, ze neviem ci uz su suche, ci co 🙄

vladkaz1
14. máj 2010

Ahojte tak ja chystam ,prave som poprala vsetky plienky co zatial mam ,aby som aj stvorce mohla pozehlit a vkladky poschli ,kapse uz su skoro suche len na gumkach nie ...
Som zvedava kolko budu schnut tie popolinky ...
Asi ma chyta pred porodna depka ,ze mam toho malo 😀 😝 ale dokupim uvidim co na tu malu ritulku bude sedet

henushka
14. máj 2010

fibi, ja som si tie vkladky do flipiek sice na uvod nemerala, ale podla toho, ako ich tam vkladam, tak mi pridu, ze sa vobec nezrazili (mam bavlnu). Ale oni su vobec akoby uz predprane, aj od zaciatku vyborne saju. Spokojnost 😵

henushka
14. máj 2010

tak ja uz sa radsej ani nad branou nepozastavujem... tiez som si pri vybere pozerala dostupnost a bolo to aj tak jedno. Ale tak uz to snad poslu 😨

fibi
14. máj 2010

henushka a mohla by si ju pls zmerať teraz? Nová má cca 41x34cm

henushka
14. máj 2010

tak predsa 39 x 32 😅

fibi
14. máj 2010

vďaka 🙂 tak to nie je až taký rozdiel...oproti itti bittkám, tie sa zbehli poriadne 😝

michaela80
14. máj 2010

mam otazocku ..kolko krat treba oprat plienocky pred prvym pouzitim.....

emjee
14. máj 2010

michaela myslim, ze maximalna nasiakoavost sa dosiahne az po 10 opraniach (aj ked zalezi od plienky), aka-taka nasiakavost po 3 praniach, ale pouzivat mozes zacat hned po prvom oprani 😉