Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vianne
16. sep 2011

@kloranebb Tieto kapsove, teda aspon co ja mam maju vonkajsiu (vzorovanu) vrstvu s PUL zaterom, cize su nepremokave, a z vnuutorej strany maju savy material, ktory ale sam neposluzi ako plienky, preto sa vkladaju vkaldacky, prip. ina plienka ktora saje. ma to vyhodu ze su prijemne na dotyk po celom povrchu, kde prichadzaju do kontaktu s pokozkou, a zaroven ked sa operu rychlo schnu.

petrinka
16. sep 2011

baby, viete niektora porovnat pul nohavicky weehuggers a bg flip? ktore su lepsie? dik

michaela80
16. sep 2011

@petrinka mne viac sedia weehuggersky kvoli tomu ze je tam bavlnena zaklapka .na flipkach je pul ale zase ovela dlhsie tym padom schnu...a su krajsie... 🙂 🙂

tinika
16. sep 2011

kočky viem ze som sa uz raz pytala ale neviem to teraz tu najst, čo davate na noc? davate aj kapsovky? ale k tomu asi nejaku vkladačku navyse? vdaka

zfidorka
16. sep 2011

@petrinka weehuggers narozdiel od flipiek nie su vhodne na nohavickove plienky... ale ako pisala michaela, weehuggers su prijemnejsie na telo kvoli tym zaklapkam...
na co ich chces pouzivat?

zfidorka
16. sep 2011

@tinika ja davam nohavickovu a navrch vlniaky... mozes davat aj kapsy, ale tie by som vypchala nejakymi bambusovymi vkladackami...

michaela80
16. sep 2011

@tinika ja davam kapsovky ale vkladacku davam uplne inu ako su original... http://www.greenacredesigns.com/store/WsDefault... plus terry z bum geniusky tu malu a zatial sme nehodu nemali zeby pretiekla

petrinka
16. sep 2011

@zfidorka chcela som tie nohavicky pouzivat tak, ze by som do nich vkladala bambusove vkladacky. islo by to? nechcem ich na nohavickove plienky, takych pul mam dost 🙂

kloranebb
16. sep 2011

@petrinka mne sa pacia viac bg flip. Tie weehuggers nepouzivam, predam ti ich nechces? Mam take ako zfidorka vo svojej vybave. Weehuggers maju akoby hrubsi a hustejsi ten pul zater, je taky tvrdsi, a tym ze su zvonku bavlnene mi pri precikanej plienke navlhli okolo noziciek a schli strasne dlho. Musela by som ich mat viac na den. Toto pri bg vobec neriesim. Maju ale dvojite kridelka okolo noziciek co bg nemaju a na moje baculiatko boli gumky weehuggers dost pevne a uzke, na bg su take volnejsie. Krasou sa ale weehuggers maloktore vyrovnaju. Mne bg tak vyhovuju ze uz ani ine nepozeram. Nic lepsie proste nepotrebujem.

kloranebb
16. sep 2011

@petrinka to ti budu asi dobre lebo do tych zaklapiek ich pekne vsunies. Robis si z nich kapsovku? 😉

katka888
16. sep 2011

@petrinka
ako pise @kloranebb , nam sa casto stava, ze tie bavlnene zaklapky navlhnu, pouzivam stvorec narovno do weehugers a preto nevydrzia tak dlho ako flipky. su sice krajsie, su take "masivnejsie" a prijemny matros, schnu dlhsie co by mi nevadilo v porovnani s flip, ale velakrat ich mame snad ako "plienku na jedno pouzitie", ze dost casto navlhnu a uz sa nedaju pouzit s inou vkladackou. stale ma dilemu, ci ich predat, alebo im dat sancu.
dalsie vrchne som uz brala flipky, tie mi pridu najtensie, prakticke so zaklapkami, neposuva sa v nich stvorec ako napr sa nam stava casto pri thirsies a rychlo schnu. nevyhodou pre niekoho moze byt ten umely matros pri styku s pokozkou .

@tinika
starsia odkedy v noci nepapa a nepisa, tak jej davam flipky/weehuggers s vkladackou BG organics, maleho prebalujem min 1 x za noc, a davam mu nohavickove bambusky v poradi oblubenosti: TBflexitots, anavy, TB bamboozle a posledne baby beehinds / len preto, ze su mu este trochu velke, ked dorastie, vymenia si poradie s anavy / a na to anavy vlniaciky, kedze mi pridu tensie. neksor vymenim anavy vlniaciky za vlniaciky disana / popoliny, tie mam po viki tak na obdobie od 6 mes .tie su mohutnejsie, robia vacsi zadocek a ja nemam rada, ked sa robio vacsi zadocek ....

petrinka
16. sep 2011

@kloranebb @katka888 tak asi ste ma presvedcili radsej vyskusat BG 🙂 naozaj ma najviac lakalo to, ze su pekne 😉 ale naozaj ak tam je problem s navlhnutim a musela by som ich hned prat, tak to mozem rovno dat kapsovku...

katka888
16. sep 2011

@petrinka
a BG flip su lacnejsie 😉

petrinka
16. sep 2011

@katka888 hej, hej 😉

katka888
16. sep 2011

@petrinka
ale na strane druhej, citala som dost chval na weehugerky 🙂 motam ti hlavu, co? 🙂 mozno ti este niekto napise svoje skusenosti

petrinka
16. sep 2011

@katka888 nakoniec kupim obe 😉 uz mam plienok plny dom. este pri adamovi som sa krotila, ale teraz mam toho kopec a cim farebnejsie, tym lepsie 😉

katka888
16. sep 2011

@petrinka
super napad 🙂
ved ak nieco, posunies dalej .... alebo nemusis mat problem s navlhnutim... mam pocit, ze weehug su ako wonderoo, niekto wonderoo zboznuje, inemu preteka. 😀

katka888
16. sep 2011

@petrinka
a ktory vzor si si vybrala?

petrinka
16. sep 2011

@katka888 no ten kvietkovany, to je jasne 😉

petrinka
16. sep 2011

@katka888 ozaj a anavy bambusove uz nemas? zdalo sa mi, ze si mala, ale teraz ju na stranke neviem najst...

katka888
16. sep 2011

@petrinka
ee, dosli ☹ zakon schvalnosti, najrpv nic nic a potom zrazu za den akoby sa mamicky dohodli, ze dnes je anavy den 😀 😀

petrinka
16. sep 2011

@katka888 a kedy asi budu?

katka888
16. sep 2011

@petrinka
IP 😉

monuska342
17. sep 2011

@zfidorka ahoj na tu bambusovu anavy plienku idu este aj vrchne nohavicky?lebo sa mi zda ze nie je nepremokava

sima.p
17. sep 2011

@katka888 inak som rozmýšľala, prečo Ti malej dávaš na noc plienku, ked v noci neciká?

sima.p
17. sep 2011

@monuska342 na Anavy bambusovú treba vrchné, na Anavy Easy netreba.

katka888
17. sep 2011

@sima.p
lebo ked sa rano zobudi, nie vzdy stihame nocnik. 😉 niekedy sa zobudi skor ako my, niekedy na nocnik nechce sadnut...

sima.p
17. sep 2011

@katka888 a ani si neskusala nedat jej tu plienku? Dat nepremokavu podlozku a mozno keby tu plienku vobec nemala by stihala na ten nocnik, resp. by nan chcela ist... Ale mozno ste skusali a proste to neslo...

iron
17. sep 2011

nuz mne weehuggery tiez vlhnu, ale ocenujem tie zaklapky. No nakoniec ich uz nejdem pouzivat, lebo mi pretekau. Z toho vyplyva ze potrebujem este jedny vrchne gate. Takze asi zase idem testnut jedny nove co mam. Maju tiez dvojitu gumicku okolo noziciek, bavlnu z vonka a zaklapky vo vnutri..a su krasne. Len zapnanie je na patentky, co mi je v podstate jedno.

lubif
17. sep 2011

Ahojte, prosim vas baby nemali vase deticky problem so zapareninou v latkovke? My sme na latkovky presli len pred par dnami aj ked uz mame pomaly 15. mes. V pamperskach nikdy nemala zapareniny a tieto dva dni co latkujeme tak ma uplne cervenu cikulku aj napriek tomu, ze ju prebalujem velmi casto. Nemali ste niekto tento problem? Popripade mozem jej dat puder alebo kremik aj do latkovky?