Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tinika
4. okt 2011

@labutka take mas na mysli?

http://www.ekoplienky.sk/product/babylucy-bambo...

a ten TB strettch je čo? neviem to najst

babika0
4. okt 2011

ahojte. chcem sa vas spytat skusene maminy, ze preco je vkladacka z kazdej strany ina? ma to nejaky vyznam?

zfidorka
4. okt 2011

@babika0 ktora vkladacka konkretne?

babika0
4. okt 2011

@zfidorka neviem co je to za vkladacka. kupila som z bazaiku. z jednej strany je taka jemnejsia, z druhej taka hrubsia, neviem ci mi rozumies, neviem to inak napisat. 😎 😀

babika0
4. okt 2011

my sa velmi nelatkujeme, iba z casu na cas. nejako ma to neoslovilo. nebavi ma to, maly je precikany. nemam kvalitne plienky. ale uz nebudem do toho investovat.

zfidorka
4. okt 2011

@babika0 skus odfotit, vkladaciek je milion 😀 alebo hod sem popis z bazarika, mozno tam je uvedena znacka...
mna by tiez nebavilo latkovanie s nekvalitnymi plienkami 😎 ale kedze mam kvalitne plienky tak ma to bavi straaaaaaaaasne 😵 😵 😵
ak by si chcela skusit latkovanie pri dalsom babetku, tak skus napisat do tejto temy skor ako nakupis nieco nespolahlive 🙂

zuzanockamt
4. okt 2011

@babika0 tak ta jedna strana bude asi stay-dry, nie?

katka888
4. okt 2011

@tinika
TB Strech = tots bots bamboozle strech , jedna z vynikajucich bambusovych nohavickovych plienok. ja davam na noc len nohavickove bambusky. aio, ani kapsac ani nic podobne podla mna tolko nepotiahne. 🙂

katka888
4. okt 2011

@babika0
a ake mas doma plienocky?

zuzanockamt
4. okt 2011

@tinika nas jurko mal take obdobie, ze tiez precikal komplet vsetko v noci ... aj pampers obcas ... takze ked mal latkovku, za noc som spotrebovala 3 kusy, inak nebola sanca ... davam na noc LL nohavickovu a anavy nohavickovu + dovypcham, s original vkladackami by to nevydrzalo ... ale teraz je to uz zase ok, uz mu staci na noc zase len jedna plienka

tinika
4. okt 2011

@katka888 no len mna prekvapilo ze pred mesiacom este stačili a zrazu nič keby pred polrokom abo tak tak sa nečudujem hihi no a teraz nemam na to nakupovat dalsie :( ale tak snad o chvilu sa odplienkuje

katka888
4. okt 2011

@tinika
nam u viki do roka a pol stacili na doma stvorce a flipky, a teraz mi prepiska vsetko, aj AIO, aj kapsace.... ale v noci nepiska

tinika
4. okt 2011

@katka888 tak moj vzdy viac v noci pisal ako cez den

katka888
4. okt 2011

baby, ako casto pouziate na plienky napr mio fresch?

zuzanockamt
4. okt 2011

@katka888 davam do kazdeho prania, ale uz sa mi minaju zasoby, tak to musim zredukovat, kym kupim dalsie balenie

katka888
4. okt 2011

@zuzanockamt
dakujem, ja som zatial davala len ked bola plna pracka plienok, ak som prala len polku tak nie.

babika0
5. okt 2011

@katka888 take tie co tu predavaju z ebay.

babika0
5. okt 2011

tak je tam ze trojvrstvova vkladacka z mikrovlakna. a znacka zakazdym ina.

zuzanockamt
5. okt 2011

@babika0 no tie e-bayove zvyknu pretekat, ja mam tiez zopar doma, ale davam ich len na von a vzdy este dovypcham, lebo iba s original vkladackou by nevydrzali

babika0
5. okt 2011

to ina znacka tam je uvedene, cize neviem znacku. 😕 😀

@zuzanockamt a ktore nepretekaju?

zuzanockamt
5. okt 2011

@babika0 tak znackove kvalitne vraj nepretekaju, ale nas krpec precikal aj kapsovku BG :D ... ale teraz uz mu vydrzi, aj kapsovky LL su super a v dobrej cene

babika0
5. okt 2011

@zuzanockamt co je LL?

juliam
5. okt 2011

@babika0 značka Little Lamb

katka888
5. okt 2011

@babika0
nie vzdy sa oplati investovat do toho najlacnejsieho... 😒

zuzanockamt
5. okt 2011

@babika0 su to plienky Littlelamb, mam aj v albume, tak kukni, ak chces

sladkasue
5. okt 2011

@babika0 podla mna nezalezi aku mas plienku(kapsovku) ale co mas v nej! my uz skoro vobec nepouzivame mikrovlaknove vkladacky. a ak ano, tak len v kombinacii s bambusovou do kapsovky

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sladkasue/al... toto su tie mikrovlaknove vkladky. toto si myslela?

zuzanockamt
5. okt 2011

@sladkasue presne si to napisala, ked sa dobre aj e-bazove vypchaju, tak nepretecu, lebo podla mna ta original vkladacka, co je tam, tak ta vela nenasaje ... a nas krpec precikal aj uzasnu a drahu BG

babika0
5. okt 2011

@sladkasue ano, preco je to z jednej strany take z druhej ine? akou castou to mam otocit? ma to nejaky vyznam?
a kolko toho tam mam vopchat? kolko vkladaciek davate?

kryska5
5. okt 2011

Ahojte, mám dotaz ohľadom zapínania, už máme doma nejaké IB len neviem či treba aby to mal drobec pritiahnuté, dopnuté poriadne, alebo môže byť voľnejšie? Sa bojím aby jej to nejako netlačilo na bruško, či pokiaľ nemá na telíčku nejaké "otlaky" od plienky tak je to v poriadku?
Ešte som sa chcela opýtať ktoré plienky sú na noc podľa vás lepšie LL, či TB bambooze? Dnes som kúpila IB Boo a je nádherná a tie vkladačky sú bambusové, neviete či sa dajú také kúpiť aj samostatne ako set? Všade narážam na ten semiš v sete a rady by som ja nejaké čisto bambusové na kombinovanie.... ááááá ešte jedna vec 😝 prosím čo dávate deťom na denný spánok? bambusovú plienku sa mi zdá škoda, keďže malá sa zväčša pociká až keď sa zobudí a ešte je taká rozospatá a nechcem ju hneď šupovať na šerblík 😔
Vopred dík za rady a vaše skúsenosti 😵

miruss
5. okt 2011

@babika0: Nemáš náhodou vkladačku Flip stay dry. Tou hladšou vrstvovu sa dáva pod zadoček pre pocit sucha.