Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tinika
24. nov 2011

@labutka hehe no ktovie :D no aj som davala stay dry do novoskladu ale bars velke je to este pre maleho no mylsim ze dost oprate

katka888
24. nov 2011

@crysmile
aj nasa voda je taka ☹

@tinika
anavy easy mi vyhovuju, kym bol ondrik maly, tak mu nesadli som sa obavala, ze neponosime, ale teraz ich mam velmi rada, su tenucke, jemnucke, a s bambus vkladkou. aj @sulky ich pouziva a je spokojna. su prve po ktorych siaham. teda tretie prve dve su swaddleb a grobaby ale to len rpto, ze z prvych dvoch uz zachvilu vyrastieme, tak nech ich este mesiac ponosi...takze to neratam... 😀

tinika
24. nov 2011

@katka888 a tu velku vkladačku prekladas na polovicu? inac tie bg flip mam vkladačky ale tie sa daju len prelozit nie tak pekne zopnut ako napr. bg onesize a to je potom take velke, bo som mu ju chcela dat do novoskladu

inac baby strasne okolo noziciek aj tak divne ked dam novosklad sturam tu plienku dovnutra ale troska moze pretiecct

larosa
24. nov 2011

@tinika 2v1 radšej nie, ale ak je málo miesta, tak asi nič iné neostáva- najlepšie sú vraj Ariston- teda 2v1... ja mám zvlášť 🙂

tinika
24. nov 2011

@larosa no ja som rada ze mam vobec v kupelni vanu, povodne sme mysleli ze nevojde a tiez umyvadl oa pračku byvali majitelia mali pračku v kuchyni bo mali tak blbo riesenu kupelnu a je to spolu s wc takze len 2v1 dik za tip

katka888
24. nov 2011

@tinika
hej, podhnem ju
ja som davala staz drz vkladacku od BG do flipliek prve tyzdne malemu na noc.. bez novoskladu
vynikajuce vrchne na novosklad mi pridu thirsties, inac nam bol prvz mesiac novosklad velky, tak som nepouzivala

tinika
24. nov 2011

@katka888 no aj mne je velky teda malemu je velky :D na noc davam TB stretch onesize ale mam len dva tak neviem či tie dokupit alebo ine vyskusat ale zase kopu stvorcov mam tak asi nejak vydrzime kym podrastie, sice tb stretch onesize vyuzijeme este dost bo to jedna velkost tak uvidime

katka888
24. nov 2011

@tinika
ja mam na noc este flexitots a som spokojna, su fajne malo objemne, nie je to sice komplex celz bambus, ale je dostatocne sava a ja nemam rada objemne .. o.i. su strihovo ako easyfit, maju kapsu, ak bude treba neskor dovypchat, dam hoc stvorec, ale bambus na zadocku ostane

tinika
24. nov 2011

aby ste nepovedali tak dnes mi dosli take http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/47-1-BA... tie kremove so zirafou

a take http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/47-1-BA...
len sranda ze ich je 5 a ma foto 6 a su to tie s autičkami

tinika
24. nov 2011

mate niektora to wonderoo v albume aj ako vyzera zvnutra?

tinika
24. nov 2011

@katka888 asi tusim ktore to su idem hladat jojo presne na tu som raz pozerala sa mi pozdavala a aj cena fajn

katka888
24. nov 2011
zfidorka
24. nov 2011
katka888
24. nov 2011

@tinika
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katka888/alb...
tak prave dnu a prave tato odfotená nie je...

tinika
24. nov 2011

@zfidorka aj ta tb fufle sa mi lubi :D

janulkan
24. nov 2011

ked tu uz rozoberate plienocky nove, co doplnit do nasej zostavy, mame: BG flip, econobum, onesize 4.0, Bamboozle Stretch, LL bamboo, Wonderoo V2, Itti Bitti Tutto, Pop-In a stvorce, viacvrstvove nejake. Zatial najradsej asi pouzivam Pop-In, paci sa mi len vymenit jadro ktore relativne rychlo schne 🙂 inak sme zatial cez den novosklad, v noci zabieham nohavickove + Pop-In. Chcem kupit uz nieco skor do buducnosti, myslim ze s tym nasim vydrzime este kludne do 3.-4. mes, preto by som rada poradit. Rozmyslam nad kupou BL nejaka na noc a nejaku bud SIO, AIO alebo kapsovku 🙂

zuzanamolnarova
24. nov 2011

Ahojte, zas otravujem 🙂 len toľko sa chcem spýtať či je normálne, že pri používaní nohavičkových plienočiek Anavy s dvoma vladačami mi premoknú nielen vkladačky ale aj plienka je totálne mokrá aj zvonka. (vlniačiky však zabránia aby mokro presiaklo do oblečenia malej).

tinika
24. nov 2011

@janulkan ako čitam tak bg flip, econobum ( tu predavam), onesize 4,0 mame aj my a pop in tiez aj tu predavam :D

zojec
24. nov 2011

@zuzanamolnarova jasne, uplne normalne 😉

larosa
24. nov 2011

@tinika och to je jasné, že keď je to také mini...myslím, že sa tá rada volá Hot Point, vraj sú super, švagor robil v Nay a vravel, že to je naj z tých 2v1 🙂

zfidorka
24. nov 2011

@tinika co sa ti na nej lubi?

tinika
24. nov 2011

@larosa super dik za tip az idem kuk na net

tinika
24. nov 2011

@zfidorka na čom? teda na ktorej? econobum? neviem, proste ma nejako netrhla za srdce :D

tinika
24. nov 2011

tak moj slavny novosklad, trocha nakryvo

crysmile
24. nov 2011

@tinika ved je super ten novosklad.. 🙂 a ty zehlis plienky? ze taky peknucky hladky 🙂

tinika
24. nov 2011

@crysmile jo zehlim starsiemu som uz nezehlila ale ked bol maly tiez som zehlila, mne sa pači ked to tak kranse rovno poukladane aj vydenzifikovane hehe to este sa vytgesujem zo zehlenia takych veci horsie s nasimi .D

zajtra napr. musim zehlit perinku a koselu bo v sobotu krstiny na to sa az tak netesim :D

crysmile
24. nov 2011

@tinika to ta obdivujem, ja som leniva zehlit, zehlila som mozno 3x.... a perinku uz na krst ozehlis, ved to je take krasne, ze si ho takto pripravis, krasavca maleho.. 😵

tinika
24. nov 2011

@crysmile :D no este aj oblečko do krstu si vychutnam no ja som tiez leniva ale toto sa dobre zehli to rovne tak kukam film a zehlim

crysmile
24. nov 2011

@tinika ja som malemu na krst este aj gro via dala, ze nech je fesak, jasne ze na tom nezalezi, ale mne ano..

tinika
24. nov 2011

@crysmile :D ved kopu je nohavičkovych čo na nich este pulky idu a su vzorovane a vyberame si podla toho ake sa nam pačia uz len pre pocit :D pohoda :D