Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka888
6. feb 2012

@ebenka
mam suchac aj patentky, suchac je v poriadku, funguje dobre

katka888
6. feb 2012

@nenocka
savost by mala byt porovnatelna, s tym ze aksamit je jemnejsi... ale na dotyk sa mi nezdal rozdiel vyrazny...

tinika
6. feb 2012

@katka888 pisala som ti spravu, neviem či si čitala :D

ebenka
6. feb 2012

@katka888 dakujem pekne 🙂 asi kupim. maju akciu v ekoplienkach. aj ked moje oblubene si LL 🙂

anelisa
6. feb 2012

ahojte 🙂 mam doma zopar vkladaciek z ceskeho bmb flisu a neviem odhadnut kolko vrstiev by bolo treba dat napr. na noc 😕 Momentalne nam staci bud wonderoo s original vkladackami (obcas prevlhne okolo noziciek, ale to je skor chyba kapsovky - zvlnene okraje) alebo BG s original vkladackami + vkladacka z TB bamboozle stretch.
Nechce sa mi riskovat precikanie, tak privitam uz overenu skusenost 🙂

zfidorka
6. feb 2012

@anelisa do nohavickovej davam 8 vrstviev...

luciavan
6. feb 2012

ahojte látkarky, čo je podľa vás najlepšie ako stay dry? suedecloth, fleese alebo niečo iné? 😖 Ď.

nenocka
6. feb 2012

Aký super nákup som urobila? Dve flipky za cenu jednej, supeeer! To bolo asi znamenie z nebies 😀 , že som tam klikla predtým, než som objednala použité z bazárika. Jedna je síce Zinnia (ružová), ale čo na tom-hlavne, že splní účel 😉

anelisa
6. feb 2012

@zfidorka fuha, tak do kapsovky by som asi o dost viac potrebovala 😕 Ale zase moja urcite cika zatial menej ako Tvoja, takze mozno 8 by som mohla skusit risknut do kapsovky.

argyro
6. feb 2012

@nenocka a kde? inak ja na farby tiež kašlem, mám aj kvetinkové plienočky pre chalana 😉

janulkan
6. feb 2012

@nenocka ja som si objednala tie zlte, predsa len pre chlapca lepsie 😀 a patentky mam, tak teraz suchy zisp, este sobotu som sa rozhodovala ake vrchnaciky objednam, ale nakoniec ze nie je treba, ze pockam a aha ani som nemusela dlho cakat 🙂

nenocka
6. feb 2012

@janulkan jáááj, to sa aj tak dalo a ja trúbka som si myslela, že len v kombinácii sa to dá objednať 😀 no nevadí, aspoň vyskúšam aj sucháč, aj patentky 🙂
@argyro tak nakoniec som ti to zle napísala-môžeš objednať aj 2ks z jednej farby 😝

janulkan
6. feb 2012

@nenocka no dufam ze som to ja spravne pochopila, ze 2 kusy z jednej farby... 😀 tiez som si nebola ista ako je to myslene 🙂

nenocka
6. feb 2012

@janulkan no či sa nám netreba @miruss opýtať, ako tá akcia platí? 😉 dva ks v jednej farbe, alebo kombinácia? 😅

argyro
6. feb 2012

@nenocka jasné aspoň vyskúšaš obojo a uvidíš, čo je lepšie 😉
Inak čo máte radšej, patentky alebo sucháče? Ja už plienkujem cez 9 mesiacov, vyskúšala som celkom pestré množstvo plienok a neviem sa jednoznačne rozhodnúť. Sucháče sú jednoduchšie na manipuláciu najmä od obdobia, keď skoro každé prebaľovanie je "boj", ale mám rada aj patentky - v práčke sa mi neprilepia na iné plienky a celkovo sú fajn..

janulkan
6. feb 2012

@nenocka no snad sa ukaze a zodpovie nam ci sme to spravne objednali 🙂 mne je to v podstate jedno, ja potrebujem jedny a jedny budu do zalohy ked tak 😀

nenocka
6. feb 2012

@argyro čo ja viem... sucháčom sa mi podarí lepšie nastaviť obvod, ale aj patentky sú fajn, keď už vieš, ako potrebuješ zapnúť a hlavne nie sú také hlučné 😀

nenocka
6. feb 2012

@janulkan mne tiež, veď sme viac-menej doma, takže môžme kľudne ležkať aj v ružových 😅 veď dnes už ružovú nosia aj chlapi 🙂

argyro
6. feb 2012

@nenocka presne, môj tu práve lozí vo fialových pančuškách 😉 snáď nebudeme všetko modré a sivé kupovať 🙂

nenocka
6. feb 2012

@argyro za tie peniažky by bolo hlúpe nekúpiť kvôli farbe 😉

argyro
6. feb 2012

@nenocka pravda s tým, že sucháče sú hlučné, hlavne v noci.. a napr. také blueberry majú tie sucháče tak pevné, že niekedy ich v noci ledva odlepím 😅

brumka111
6. feb 2012

@zfidorka dakujem, pomohla mi tvoja odpoved, takze Mko nebudme kupovat :-}...mam 2 balenia S-ko , plus 2 dalsie viacvrstvove a 20 ks klasickych stvorcekov..tak musi stacit...:-}

brumka111
6. feb 2012

davala som otazocku, nikto mi zatial neporadil :-}..chcem dokupit este jendu kapsovku...co by ste volili na mojom mieste? minilala alebo blueberry? mate niekto skusenost? 😉

katka888
6. feb 2012

@brumka111
preco prave z tych dvoch? nemas nejake odskusne, co by si dokupila?

zfidorka
6. feb 2012

@anelisa skus 8 vrstiev a uvidis...

@argyro mne sa suchace v pracke nelepia, zapinam ich do protikusov, pripadne mozes zapnut na predny diel...

argyro
6. feb 2012

@zfidorka no áno áno, len keď na to často zabudnem, či nemám čas, či sa mi nechce, alebo ich tam hádže manžel 😅 ale máš pravdu, toto je riešenie

argyro
6. feb 2012

@brumka111 blueberry! minilala som síce neskúšala, ale videla som ju... ale blueberry je moja top favoritka zo všetkých favoritiek 🙂 vnútro plienku z mäkučkého kvalitného flísu, nie je príliš objemná.. vkladačky môžu byť bambusové alebo z mikrovlákna.. oboje sú super a rýchlo schnú

zfidorka
6. feb 2012

@luciavan najjemnejsi je suedecloth, flis (mikroflis) zvykne zozmolkaviet, stay dry je aj chlpaty polyester (little lamb separacky)

brumka111
6. feb 2012

@nenocka a kde si kupila? :-}