Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vavrenka
28. feb 2012

@tinika strech su uuzassnuckee... aj flexi su take hebunke? ale mojej malej asi skor uz na den..

tinika
28. feb 2012

@vavrenka hej ale zvonka maju iny material a troska iny system, maju taku kapsu a tam sa dava vkladačka ktora je prisita k plienke ja na den davam kapsy a aio

katka888
28. feb 2012

@vavrenka
flexitots nie su cele bambusove, strih maju ako easyfit / tj jazycek, ktory pri suseni vyberes /, ja ich mam radsej lebo s ami zdaju menej objemne na zadocku.. a kedze na noc davam vlniaky, mam radsej menej objemne plienky
/ prve 2 - flexitots, druhe dva bamboozle /

vavrenka
28. feb 2012

@katka888 fakt vyzeraju utlejsie. a daju sa teda pouzivat aj na noc?
@tinika
baby, normalne ste ma navnadili 😀

tinika
28. feb 2012

@vavrenka presne ako katka pise a aj schnu rychlejsie kedze sa rozkladaju
@katka888 dobre ze si dala foto hehe bo moj prečurava a ja zabudla ze aj vkladačky mame k tom u:D

estterka
29. feb 2012

ahojte,stalo sa tu niekomu,ze sa zlomili patentky na LL kapsovkach? odisli mi tak uz dve plienky totiz a to som ich mala dost rana,hlavne na von ☹

vojann
29. feb 2012

@ivica7793 plienočky by ti mali stačiť, možno budeš ešte potrebovať nejaké gaťúchy na noc. Buď vlniaky, alebo blueberry coveralls, thristies duowrap, litlle lamb...

katka888
29. feb 2012

@ivica7793
ja by som brala tak cca 4 ks bambusove nohavickove, / flexitots, bamboozle strech, bambi roxy, little lamb... bum hugger bez dovypchatia si nechvalia /, potom by som brala cca 4 ks kapsove alebo AIO / easyfit od totsbots, bum genius 4.0, neskor wonderoo a little lamb by dopre sadli.. /
storce mas, flipky mas 2 ks podla mna malo.... ak planujes skladat na novosklad,tak este by som brala blueberry alebo thirsties, tie vyuzijes aj na nohavickove plienky, ak budes davat stvorce narovno, tak este asi 2x flip vrchne... a jedny lniaciky na noc na nohavickove. a potom uvidis, co sa ti osedci / aka znacka, strih / a dokupis

katka888
29. feb 2012

@ivica7793 gro via shell by som brala aj s vkladackami, aj ked pisu baby, ze pouzivaju samostatne aj ako rchne nohavicky, ale co ja viem, ci tie patentky nebudu vadit... a jadro vymenis za druhe , a mas prakticku plienku / ako kapsovka / ale lacnejsie ako 4 kapsovky

sima.p
29. feb 2012

Minule som Vám spomínala, že v časopise je téma na fotky promenáda v plienkach, či tak nejak. Aj som mala pripravenú fotku, no nejako som ju nestihla poslať 😠 ☹ . Ale boli tam niektoré detičky aj v látkovkách 🙂

tinika
29. feb 2012

@sima.p hej ja osm poslala tiez foto a časopis v taske som este nevytiahla az idem kuk :D

tinika
29. feb 2012

tak nič nie sme tam su tam 4 detičky s latkovkami .D

nenocka
29. feb 2012

Dnes sme od pani doktorky dostali pochvalu za naše krásne plienočky 😉

janulkan
29. feb 2012

baby co mate BG freetime prali ste ich uz na 60ke? kedze zase dalsia plienka kde je odprucane prat na 40ke 😒

vavrenka
29. feb 2012

tak dnes sme natvrdo otestovali ibdĺish, mala odmietla kakat do zachoda, tak som ju zabalila do chlpacinky - vyzerala rozkosne ako z praveku a cakala az zacne fuacat a tlacit, aby som ju rychlo vybalila a odniesla na wc a ona, len tak smutno lezala na chrbatiku, ani sa nehrala a pozerala na mna. az som sa zlakla, ze co je. ale potom ozila a zsala sa na psoteli saliet, valat a tak ako zvykne, tak sa mi ulavilo. lenze pocase mi doslo podla nenapadneho, ale vytrvaleho smradu, ze ona mrska mala pred mojimi ocami potichu vykakala do mojej krasnej super IB d´lish a este si v tom veselo pohovkal. 😠 😀 musim povedat, ze plienka to dostojne uniesla! nepretiekla, nic. len skoda, ze ju moja mala mala iba pol hodku..

tunylyk
29. feb 2012

babule co poviete,oplati sa mi kupit starsiemu oducaciu plienku,pozerala som dnes na tu BG s vkladackami,da sa natahovat aj bez rozopinania,vobec neviem,lebo nasmu Matkovi mokro vobec ale vobec nevadi,ked mu dam latkovku,ani ho nenapadne,ze ma mokro,to skor malinky zahlasi aj ten najmensi cvrk 😀 a inak vdaka tomu,co vymyslel novosklad,lebo to,co moj maly nalozi,by ziadna pamperska neudrzala 😀

vavrenka
29. feb 2012

@tunylyk ja tu flipku mam, myslim, ze sa neda natahovat bez odopnutia, ale objednala som si merino nohavicky od bundle of joy http://www.klingacik.sk/catalog/2001/vrchne-noh..., vraj su super prave na ucenie na nocnik, do nich budem vkladat plienky resp. mam nakupene ikea uteraciky, aby mala citila vlhkost. tie sa daju normalne stiahnut a vytiahnut.

taanak
29. feb 2012

@janulkan ja by som ju kludne prala na 60-tke. Dnes som schvalne pozerala aj stitky na BG 4.0, ktore je usita z toho isteho materialu a plienky site v USA maju na stitku pranie na 40-tke a plienky site v Egypte maju 60-ku. Ono v USA pouzivaju na pranie cca 50-tku, tak sa tazko rozhoduje, ci pre EU trh sa priklonit k 40 alebo 60. 😎
Ja periem vsetky plienky aj na 60 a zatial no problem. 😉

etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulkan
1. mar 2012

@taanak jej, dakujem za vysvetlenie, lebo vsetky BG co mam, ze pohode na 60ke a tato jedna 40ka a ono fakt len tato jedna je Made in USA 🙂

duratlicka
1. mar 2012

Baby, prišli mi tie Babyland plienky a su genialne🙂 Vyborne sedia, su bambusovo-polyesterove zvnutra aj vkladacka a ked som dala na noc este BL bambusovu vkladacku navyse, mala mi spala 7 hod, vobec nepretiekli🙂 Super cena a super kvalita🙂 Tesim sa.

duratlicka
1. mar 2012

@ivica7793 Mala ma 3 mesiace a ja pouzivam od zaciatku latkovky. Neviem ako s obycajnymi, ale ja mam 20 jednovelkostnych SIO a kapsoviek a ked kazdy den operiem, uplne to staci🙂

duratlicka
1. mar 2012

Jedna otazocka, tie co pouzivate kapsovky na cesty, co s nimi robite po pouziti? Zaperiete na toalete alebo len ukladate do vrecka a doma operiete? Lebo ked to tam zaschne, je to tazke oprat.

nenocka
1. mar 2012

Babule, ako často periete pulky? mne strašne rýchlo napáchnu 😖 hlavne po celej noci... poraďte, čo skúsiť... vlniaky na noc? ja už neviem...

x_martyna
1. mar 2012

baby poradili by ste mi dobré AIO? Ja viem, že každému vyhovuje niečo iné, tak ale verím, že aspoň 2-3 typy vedú. Díky, díky moc.

tunylyk
1. mar 2012

@nenocka ja ich mam viac,za den aj tri tocim sa priznam a periem kazdy druhy den,maleho vela prebalujem,tie co nema prave na sebe vetram prehodene na susiaku,ktory mam viacmenej stale rozlozeny

katka888
1. mar 2012

@x_martyna
1. easyfit od totsbots... ma aj kapsu ak chces dovypchat, pri styku s pokozkou bambus, rychlejsie schne, kedze sa z nej vytiahne taky prisity "jazyk" , ktory len po vyscnuti zasunies dnu
2. easy od anavy ,,, opat pri styku s pokozkou bambus, zdaju sa mi, lae ze na fakt vacsie dita by mohli byt tak "LTT", mne tam troska vadi, ze pripinas vkladacku
3. bum genius 4.0. - sice kapsovka, ale strihovo velmi dobra, pri styku s pokozkou stay dry a vkladacka z mikrovlakna, takze vacsiu davku nemusi uz pri starsom dietati uniest... davala som do nej vkladacku z kapsovky wonderoo
4. wonderoo - opat kapsovka- vkladacka z bambusu, vynikajuca, pri pokozke stay dry, mne nevyhovooal typ minky, kedze sa mi zdal objemnejsi, ale obycajne wonderoo pul su fajn, najma kvoli vkladacke
5. little lamb kapsovka - podla mna strihoo velmi dobra na vacsie deticky / velkost 2 /,

neviem pre ake stare dietatko chces, ale u mna vedie AIO - easyfit a kapsovky bum genius a wonderoo a little lamb

katka888
1. mar 2012

@nenocka
skoro setky pulky po noci som davala preprat, no uz dlhsie pouzivam na noc vlniaciky bundles of joy, ked, tie schnu, ta anavy, ked a tie su spinave, tak vtedy pulky little lamb alebo thirsties. flipky mi prevlhnu rychlejsie ako ostatne, ak su na noc , ale to len ozaj ynimocne ich na noc dam,

sima.p
1. mar 2012

@nenocka ja som PULky max. 1 deň dávala, aj ked nesrmdeli, na druhý deň vždy nové, ak počas dňa viac nacikala, že boli namoknuté, tak som ich už viac nedala a teda som dala niektorý deň aj dvojo, s tým že na von som používala kapsovky. Mala som tuším 6 ks PULiek a prala tak po 2 a pol dňoch...

x_martyna
1. mar 2012

@katka888 díky za promptnú odpoveď. Idem pokukať po nete. A ešte otázočka. Bumgenius 3.O sú aké? A aký je rozdiel medzi 4.0. a 3.O.