Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

aleela
8. júl 2009

ahojte, mame este otazocku, ked na uplne male dietatko dam plienku 3v1, zapnutu na najmensie S-ko, viem dat na tu plienku nohavicky Fix S? ci budu male? Netreba M-ko? Ja len, ze ta zlozena 3v1 na S-ko je asi vacsia ako klasicka S-kova....

wendy62
8. júl 2009

brana - branakdetem, cesky netovy obchod s plienkami a kadecim 😉
aleela mne sa na 3v1 zmestili Fix Ska aj ked som to mala zmensene iba na M ale nedala som vlozku. na Skove zmensenie to ide v pohode aj s vlozkou.

sisa.b
8. júl 2009

baby, kto je z ruzomberku? nechce sa mi platit gls skoro 5€ za tovar v rovnakej cene 😒

standu
8. júl 2009

a co by si chcela sisa?

sisa.b
8. júl 2009

to miofresh. v moznostiach dopravy maju len gls a osobny odber 😒

sisa.b
8. júl 2009

alebo kaslite na to, objednam si ho z brany spolu s plienkou, ms kaliskom a nejakymi latkovkami pre mna 😅

zuzz
8. júl 2009

sisa, ides teraz objednavat?

sisa.b
8. júl 2009

zuzz, az ked bude nova varka ct plienok

sisa.b
8. júl 2009

uz sa tu ktosi chystal na hromadku. ja budem mat cca 1500kc objednavku, tak by sme sa mohli nazbierat

zuzz
8. júl 2009

ok, ja by som mala dokupit par kusov nejakych lacnejsich nohavickovych plienok, ale neviem, ci z brany, alebo zobrat tie organic velour z BL. nie su prehnane drahe a ani na ne nik nenadaval.
tie LB pouzivame na noc, ale nepaci sa mi, ako malej sedia. vlastne nesedia. ale nepretekaju, tak v noci to nejako prezijem.
alebo ich vymenim za nejake ine, nema niekto zaujem? foto mam v albume. vidno, ze natalke stiskaju stehna, ale na stihlejsie nozky by bola dobra.

standu
8. júl 2009

topzuzana chcela dve CT...tamka maskacovu, nazbierate sa 😉 mozno sa niekto da zlakat BBH, to by mali mat podla mna naraz z AU, nie?
ja sa neviem k tomu kalichu dokopat...... 😖 mozno mi ho potom objednas 😕

sissik
8. júl 2009

marianeta tak to fakt nechapem, preco tebe vozia balik domov a mne nie.
evidentne si ulahcuju pracu, nemusia ist s balikom, ale len dorucovatelovi hodia zlty listok, nech to da do schranky. nevadi, ze oni ked rozvazaju, tak rozvazaju vtedy, ked su ludia v praci. a potom si asi myslia, ze vsetci su v praci, tak preventivne nosia iba zlte listocky. fakt si to inak neviem vysvetlit.
normlana kurierna sluzba nema dorucit balik na akukolvek adresu, aj ked si zadas inu. podla posty nemozes, lebo kontroluju obciansky. kurierom sm si vela balikov nechala nosit aj do prace a nikdy nebol ziadny problem. iba posta ma stale problem.

keby som prala s miom, mozem kludne na 40? rozmyslam, ze by som ho skusila, predsa, ked sa perie na 40, tak sa plenuchy menej namahaju. a chcem ich nechat aj pre druhe

sisa.b
8. júl 2009

standu, ja uz som pevne rozhodnuta pre ruzovy LC 😎 a chcem tie bundles merino kridielka + nejake slipky k tomu. malu mam v bavlnke, tak by som mohla aj sebe dopriat, nie? 😀

vladkaz1
8. júl 2009

zuzz ak nechces ten stvorec cerveny tak mi ho posli na moje naklady spat 😉 ja zaplatim aj postovne co mam robit ,, 😉

topzuzana
8. júl 2009

sisa ja by som urcite brala dve CT z brany, tak ak budes robit objednavku, mysli na mna...dufam, ze zrovna nedoplnia zasoby, ked budeme na dovolenke ☹ ideme posledny julovy, ale len na tyzden, tak hadam nic nezmeskam

topzuzana
8. júl 2009

inak kalich odporucam, ja sice musim trosku cvicit, aby nepretekal, ale je to parada...

zuzz
8. júl 2009

vladka, uz som ti pisala do IP. bude to v pohode, nestresuj sa. dakujem za vybavenie objednavky. ved si s tym mala aj tak kopec starosti. nebudem ti pridavat dalsiu. daco s nim uz vymyslim.

wendy62
8. júl 2009

baby ktore mate tie bambusove Kikko stvorce, tiez sa vam tak scvrkli? moje maju po cca 10 opraniach na max. 60C uz o dobrych 15cm menej 😠 a vyzeraju tiez dost divne, zmolky, vytahane nitky, myslela som ze takyto stav dosiahnu najskor po roku a nie po mesiaci 😖 mame aj Kikko obycajne tie najtensie stvorce pod hlavicku a pod. a tie po 15 mesiacoch vyzeraju lepsie ako tieto super drahe bambusove po mesiaci 🙄

snikol
8. júl 2009

wendy ktore myslis kikko stvorce tie farebne co su po 3ks balene?? ja ich chcem objednavat tak nestras. 😲

wendy62
8. júl 2009

snikol ano ti farebne po 3ks, ine bambusove myslim nemaju. citala som na ne dobre referencie tak som ich zobrala a teraz som dost sklamana.

hasisihanulka
8. júl 2009

Kikko bambusove sa tu uz niekolkokrat riesili... Niekomu sa zrazia, niekomu nie. Ja mam z nich obdlzniky, aj ked ich po prani natahujem.. Ale su stale makke, aj ked trosku zmolkovate. Ovela lepsie su vysokogramazne Imse Vimse stvorce a aj popolini (mam farebne a natural). Vobec sa nezmenili. A uz su k dostani aj Happy Square. Takze ja by som uz Kikko nechcela.

snikol
8. júl 2009

skus pockat na nazory inych mamiciek ja som tiez zvedava, ale ma ich aj sisa aj sissik aspon som to videla v ich albume. 😎

sissik
8. júl 2009

ja mam kiko bambusove stvorce zatial makkucke, jemne, nezmolkate, ale uz to nie su stvorce. zehlim ich tak, ze tu kratsiu stranu roztahujem, ale aj tak su to obdlzniky. je pravda, ze ich zatial pouzivam malo, prala som ich asi 4-5x.

sisa.b
8. júl 2009

tak ja som namiesto kikko stvorcov uz dostala obdlzniky 😅 normalne takych 8cm rozdiel. ale inak su super, ziadne vytahane nitky ani zmolky, krasne jemnucke 😵

brinzulka
8. júl 2009

sisa..ja som im volala..povedali, ze mali problem so slov.postou....preto to vyriesili takto kurierom...ze im chodili baliky v strasnom stave, nechodili...
asi zoberiem frese dva...a pokukavam, co este...a skusam niekoho nahovorit..tak by bola ta cena fain 😉

sisa.b
8. júl 2009

ja si mio vezmem z brany, naco budem platit 2x postovne, ked tam ma to vyjde skoro na rovnake peniaze

brinzulka
8. júl 2009

😉 mas recht...ja branu budem riesit az ked vyrastieme z Skovych plenuch...este babo v brusku a ja si takto planujem 😀

fibi
8. júl 2009

ahojte, sisa, už som tie vrchňáky našla 🙂

Poraďte, ktoré vrchné nohavičky sú lepšie, blueberry, alebo swaddlebees ABC a ešte akú veľkosť na novoša, 3300g ale strašne pažravého, takže váha pôjde určite rýchlo hore... 😕

brinzulka
8. júl 2009

fibi..Ty ides latkovat? tak to sa tesim... 😵

fibi
8. júl 2009

brin, aj lujza bola v látkovkách 🙂