Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

taanak
5. jún 2010

@vladkaz1 , @limoni - ja som malemu trocha zvysila matrac a je to OK. Odporucila mi to aj doktorka v porodnici, ked mi maly grckal, takze tym sa urcite nic nepokazi. A ako vrchne nohavicky na novoska odporucam spominane Thristies a super vyuzivame aj nohavicky z plienky Flip - zatial nam sedia ako na stvorce, tak aj na ine nohavickove plienky.
A gratulujem k dietatku. Boze, ako ten cas leti, nas Samko uz bude mat 2 mesiace... 😨

avila
5. jún 2010

@limoli ja planujem aj aj, teda stvorce, nohavickove. Mam kopec vkladaciek, aj popky viacvrstvove, prefoldy a stvorce.... Tak vyskusam vsetko, uvidime, co nam sadne. Tak 3/4 veci som kupila z 2. ruky, tak to nebolo az take desne.

vanesska
6. jún 2010

jej ake to tu je dnes tiche... nikde nikto... 😀

limoni... no na radu bab tu v temicke budeme pouzivat aj stvorce a aj nohavickove tak asi pol na pol...
a tie aio plienocky ked pojdeme niekam von a pod... aby nebolo treba maturovat s prebalovanim... vymenim jednu za druhu a hotovka...

inak ked som videla tie plienocky predsa len je to nejaky balicek na zadocku tiez ma to napadlo ci nebude mat ritku vyssie ako hlavicku... to zvysenie matraca je celkom fajn napad...
taanak a nieco si podlozila pod matrac alebo si pouzila ten antirefluxny vankusik??

monikajan
6. jún 2010

Ahojte,
prave som zalozila temu Sijeme latkove plienky, vlozky, vlniaky, bio oblecko.. Zopar mamin sa tu obcas pochvalilo svojimi latkarskymi dielami, ale popdrobna sa to nerozoberalo.
Potesilo by ma (a urcite vsetky sitiachtive maminy), keby sme si v tejto teme podrobnejsie vymenili napady ako, z coho, pre koho, za kolko, ... 😉
Tesime sana Vase prispevky.

izabelkak
6. jún 2010

kočky ja som podkladala na jednej strane nohy od postielky, použila som na to dosku čo sme dostali k postielke keď s odmontuje bočnica, ale dá sa na to použiť hoc čo len aby to bolo rovnako vysoké, keď som podkladala madrac uterákmi neprišlo mi to rovnomerné ....

taanak
6. jún 2010

@vanesska v porodnici som to vyriesila narychlo flasou z mineralky, doma som pod matrac zrolovala uterak. Ako pise Izabelka, nie je to rovnomerne, ale nam to takto vyhovuje 😉

miruss
6. jún 2010

Nám poradila doktorka, keď Kubko veľa grckal ako malinký. Podložiť nohy postieľky knihami. Bolo to rovnomerné a super.

vanesska
6. jún 2010

aha... no tak to su fajn napady aj s podlozenim samotnej postielky... zapamatam si... 😉

vanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
6. jún 2010

baby pls obchodne veci rieste cez ip alebo mailami, vdaka

julia30
6. jún 2010

tak vcera som oprala BBH vcera aj vyschla hned sla nazadok na noc :( ale vydrzali sme len od piatej do rana ;( tak to sa nam nepaci lebo potom sme sa zobudili a inokedy spavame az do osmej tak uvidime po tretom prani to skusime este ;)

emjee
6. jún 2010

@julia30 co znamena od piatej do rana?

mneme
6. jún 2010

do piatej do rana 😉 asi

julia30
6. jún 2010

ano ano 🙂 do piatej do rana od siedmej vecer, ja viem ze je to dost, ale potrebujem viac nakolko ked jej dam alanu tak spi do osmej do rana teda s prestavkami na kojenie ale spi 🙂

monr
7. jún 2010

u nás v noci bbh od 8 do 6 a to by ešte zvládla aj ranný nápor, len som sa bála, že čo a ako.
tak asi ešte objednám a budú fajne nočné plienky.

taanak
7. jún 2010

@julia30 spanok od siedmej vecer? Iba ticho zavidim 😢

avila
7. jún 2010

Baby, poradte mi prosim. Viacvrtvove popky (este stale ich riesim 😀 ) zehlit ci nezehlit, to je otazka...

katja78
7. jún 2010

Ahojte,

@julia30 - len ma zaujalo, že na celú noc Ti dcérka vydrží v jednej Alane. Okrem toho, že sú tieto plienky odbúrateľnejšie ako iné komerčné značky, v čom sú iné? Nemajú vo vnútri ten granulát (už som zabudla z čoho), ktorý sa v styku s tekutinou mení na gél?

labutka
7. jún 2010

potrebujem porovnanie - jednorazove jadra GB a BG Flip. na objasnenie situacie - ideme na tyzden na katamaran, pravdepodobne nebudem mat chut namacat plienky do miofreshu, tak chcem nejaku alternativu. klasicke alebo eko jednorazovky nepripadaju do uvahy. rozmyslam nad tymi jednorazovymi jadrami.
ja mam jednu gro baby shell, tots bots a blueberry pulky, SWB vlniaky, loveybums natahovacie vlniaky, a IB SIO velkost M. potrebujem vediet, kam sa mi zmesti ktore jadro. rozmyslam nad tymi gro baby, lenze odradza ma cena, tie flipky su o 3 Eur lacnejsie.

taanak
7. jún 2010

@labutka ja mam iba tie gro baby, keby si sa zastavila, dam ti na vyskusanie. Olina ma zasa tie BG, tak mozes porovnat a dat vediet ostatnym 😉
Pouzivat by sa mali dat s hociakymi vrchnymi nohavickami (s PUL, neviem, ako by sa tvarili vlniaky).

labutka
7. jún 2010

@taanak to jednorazove jadro je ako keby jednorazovka, ale bez toho "igelitu"?

sulky
7. jún 2010

labutka, my mame tiez jednorazove vkladky Bum Genius, a aj na klingacikovi su. 😎 Vyzeraju takto:

sulky
7. jún 2010

no a mala som ichv pop in plienke,BGflike a lovikoch natahovacich

labutka
7. jún 2010

@sulky to je len taky obdlznik? da sa to nejako prichytit? alebo len sa to polozi? a zmesti sa to aj do IB SIO, pouzivamme M-ko? Ide mi o to, ze ked nahodou maly okadi plienku, a schytaju to aj vrchne gate, aby som nebola nahrata.

sulky
7. jún 2010

ano je to obdlznik,iba sa to vklada za tie chlopne. neviem, my nekakame, iba cikame 🙂 a neprecikali sme to

sulky
7. jún 2010

ono to vazne treba vyskusat osobne, kazde babo cika/kak inak. Zober si na skusku iba jeden kus a uvidis

julia30
7. jún 2010

@taanak no my sme od sestonedelia striktne v postielke alebo uspavajuci sa okolo siedmej. Teraz to mame tak ze o stvrt na osem uz sme tvrdi ale kazde dieta je ine ale na toto som si ju naucila od prveho dna co sme z porodnice, preto aj kupeme kazdy vecer (kupeme = dame pod tecucu vodu oplacheneme) a potom sa ususime napapame (kojime) a ideme haji.

@katja78 no neviem presne z coho to je uz som to zabudla, ale prave na alanu davam este vlniaky tieto http://www.branakdetem.cz/tenke-vlnene-kalhotky... a tieto mi zadrzia aby mi to cez nozicky alebo chrbatik v pripade velkej naloze nevytieklo. Skusala som ich aj na normalnu plienku tam su nepouzitelne ale takto nasli svoje vyuzitie. A potom ako mi ich MM hodil do vedra s plienkami a vyprali sa na 60tke tak su troska hutnejsie :DDDD zbehli sa ale svoj ucel na Alanu plnia.