Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
24. máj 2009

sisa- nasli sme na teeheebaby...mm objednaval...tak sa mu nieco zdalo, ze asi o tu plienku ide 😉

raz tu bola tema, o skratkach..ja si ju asi najdem a spravim si tahak...a o rok budem aj ja skratkovat 😀

dobru nocku

sisa.b
24. máj 2009

brinzulka, ked budes tie plienky pouzivat, tak budes skratkovat aj bez tahaku 😉

vladkaz1
25. máj 2009

tie posledne su uplne super a mam pocit ze mi ich sisik ukazovala 🙂

vladkaz1
25. máj 2009

baby ja som taka motana az sa hambim, ja mam taky zmatok v tych plienkach .. nakoniec co som pisala ze som si zerezvovala tak som to pochopila uplne inak a budu uplne ine ... jaj pripadam si ako dement co nevie pochopit jednoduchu vec ☹

sisa.b
25. máj 2009

vladka, v pohode, kazda tak zacinala 😉 a co nevies, tak sa opytas

vladkaz1
25. máj 2009

hmm, ok 😒

olinka6226
25. máj 2009

vladka nebud smutna... aj ja som tak zacinala 😀

csikike
25. máj 2009

baby, na tej stranke latkoveplienky.sk maju MMT AIO na suchy zips stale iba v tej farbe vazky? neviem ci sa mi oplati cakat kym doplnia tovar alebo je to jedina moznost vyberu

sisa.b
25. máj 2009

csikike, tak im skus napisat maila 😉

standu
25. máj 2009

vladi na hambaca idu vrchniaky 😉 ja uz sa tesim na svojho....

no a tramtaráááááá 😀 dnes konecne dorazila UD onesize, krasna, chlpata, znutra ruzova, vzala som k nej tu soy french terry vkladacku ci ako sa to vola ten matros....tak ochvilu hodim foto do albumu....no a sisa povie, ze cisty babkin rucnik 😀 😀 😀 uz som si dnes v hlave vyrabala angicky mail, ze kde je moja plienka 😅

csikike, opytaj sa tam, nehanbi sa 😉 ...uz ked som ja brala, mali len safari a vazky a poslednu fialovu som vzala tusim a potom poslednu modru minky 😀

standu
25. máj 2009

no fotecky "rucnika" nahodene 🙂

sisa.b
25. máj 2009

standu, je peknucka ta plienocka 🙂 babka nosi tmave rucniky 😀 takze sa nepodoba 😀 😀 😀

ja som dnes kupila flanel, takze pojdem z neho spichnut nieco 🙂

standu
25. máj 2009

az mi odlahlo, ze nie je rucnikova 😵 kurnik, preco ja neviem sit?????????

sisa.b
25. máj 2009

ja potrebujem nejake plienky na tu dobu od kupania po nocne spanie. stvorec je malo, tak si chcem vyrobit flanelku s jadrom z frote a vnutrom z flisu. ale zohnat tu pekny flanel je fakt umenie 🙄 tak mam taky s oveckami, akurat jej budu vychadzat tie ovecky hore nohami a v rozkroku 😅 😀
ale neva, hlavne nech urobia svoju sluzbu...

standu a ta plienocka je fakt peknucka 🙂

emmka3
25. máj 2009

standum dnes mali premieru loviky ... parada, len som nestihla spravit foto ... bude zajtra 😉 Inac uz asi 5 den bojujeme s niecim cervenym, dost velkym na ritke a neviem identifikovat ci exem alebo zaparenina 😔 tak zajtra idem k Dr.

standu
25. máj 2009

hej emmi radsej, ako patlat kadeco a prd z toho 😒 sisa dik, aj mne sa paci..aj ked som asi chcela inu (tuto vyberal MM) ale brala som, co mali skladom...neviem, ako dlho by som cakala na "custom nappy"

dadka212
25. máj 2009

ahojte...

...čítam vás už dlhšie aj som už naobjednávala výbavičku plienok, ale teraz mám jednu dilemu, mám aj BL organic a neviem ktorou stranou sa dáva tá vložka či tou farebnou alebo bielou 😅

standu
25. máj 2009

farbou na zadocek 🙂

vladkaz1
25. máj 2009

ahojte no neni som smutna 😝 ,tak budeme mat hambace karovany a srdieckovy , potom SWB kapsovku jednovelkostnu a SWB velurku dufam ze som to napisala uz spravne este mi ma prist ta PUl LL... a to zatial staci potom objednavam tie bamoo

sissik
25. máj 2009

no kedze nemam sancu docitat vas, tak hlasim prichod 2 balikov
manzel vyberal listocky zo schranky. ze co to mam? tak som povedala, ze plienky. utekala som na postu, prisla som domov s 2 balikmi, rozbalila ich. ukazala mu kopu veci a zmohol sa iba na suche konstatovanie "to sme teda usetrili"
a to nevie o dalsich 2 balikoch. a o tom, ze bude treba objednat este aspon 5ks IB velkost L 😅
no co, asi to rozdychava.
som dala dnes na noc BL bamboo s 2 vkladackami, tak uvidim, aka bude reakcia.
ak bude taka, ako na stvorec s BL bamboo vkladackou dnes poobede, ktoru total,a le total preserinkala, tak mozem byt v klude. poobede totiz ani nemukla.

vladkaz1
25. máj 2009

Standu ta plienocka je nadherna!!!!!!!

standu
25. máj 2009

fajn vladi..no a ako s tym flisom, nerobi malej zle? davas jej to?
na SWB velurku sa lakomim teda...ale radsej nie, lebo z mne neznamych pricin jej material v SWB aio(neviem, co to je, asi bavlnene frote velur???) robi zle. este neocikana plienka a uz ma cervene flaky. pritom SWB econappi jej to nerobi.

standu
25. máj 2009

no tak som sa docitala, ze to je organic cotton velour, cize to iste co v econappi............takze zahada 😕

dadka212
25. máj 2009

ďakujem 🙂

standu
25. máj 2009

aj ja dakujem...vladka... 🙂

sissik, ved mu spocitaj prepocitaj, vynasob vydel dvomi tromi (kolko planujete potomstva) a bude... 🙂

sisa.b
25. máj 2009

sissik, ako zavidim tie balicky 😵 kurnik, zeby som si zaobstarala este stvrte kvoli plienkam? 😀

ja som jej dala teraz organic 3v1 a navrch homemade vlniaciky 😵 v tom hadam do polnoci vydrzi a potom prehodim na TB fluffles 😕 som sa do tej plienocky zamilovala 😵

vladkaz1
25. máj 2009

ano skusala ,nic jej to nerobi... takze v poho no som zvedava ...

vladkaz1
25. máj 2009

Sisa ved som ti mrkla do albumu ty mas ale balicky teeeda... to je plienok 😀

standu
25. máj 2009

sisa 😀 😀

vladi tak som zvedava, ako sa ti budu pacit..bru nocku

vladkaz1
25. máj 2009

no aj ja som zvedava? 😀 ale myslim si ze budu idem este pozorne citat na ktore treba tie gatky a na ktore nie takze tie habace musia mat ,len som si neni ista ci tie PUL budu na ne sediet...ale mali by nevadi doobjednam 😀
tie SWB nemusia aspon myslim... idem studovat
Sisik no super tesim sa na foto...
Sisa mas nadherne plienocky!!! Jaj vsetky su nadherne... 😵