Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
31. máj 2009

matja, ja vlniakujem aj cez den, ked mi stihaju obschnut 😉

vladka, cena na BL AIO by uz mala byt zaciatkom mesiaca ... davam im este 2t a potom ma uz nastvu 😉 a ked sa im nahrnu obj. tak vybavovanie bude travat aj mesiac 😀

matja
31. máj 2009

ja som ešte vlniačiky nezačala dávať, ale zajtra ich idem nalanolínovať. Emka, ako to myslíš, že keď stíhajú obschnúť? Ja si to totiž ešte neviem predstaviť, ale keď ich nalanolínujem, tak by nemali pretiecť, alebo sa mýlim? Nedajú sa použiť na viacero prebaľovaní po sebe?

emmka3
31. máj 2009

no oni mi nepretecu, ale z vnutra, ako je plienocka mokra, tak ta vlhkost prestupi aj na vlnaky ... niekedy viac, niekedy menej ... a podla toho zavisi aj dlzka schnutia ... aspon u mna je to tak, neviem ake skusenosti maju ine baby ...

matja
31. máj 2009

a potom, keď obschnú, tak ich použiješ znova alebo ich najskôr operieš?

vladkaz1
31. máj 2009

no to som sa prestne aj ja chcela vediet ze ked navlhnu ci sa peru od znova alebo ich nechas len ususit 🙂 , no ja by som chcela tiez tie Bl AIO tak uz sakra by tam mohli dat cenu....ved na ne len cakam inak by som uz objednala ked to pride za 2 tyzdne a nechcem platit 2xpostovne

emmka3
31. máj 2009

dam ich znova 😅 oni nie su zas "mokre", len take vlhke ... vlnaky sa maju prat az ked su spinave od kaky, alebo smrdia cikanickou, ason tak som tu citala a pochpila 😅

vladkaz1
31. máj 2009

hmm .. ved kazdy vidi ake su .. ja si tiez myslim ze ich nebudem prat za kazdym ciknutim, ved schnu 2 dni to by sme ich mali tak len 2x do tyzdna ...
Baby a na plienke.sk ked objednas za vela tovar neni postovne zadara .. lebo na ostatnych je to tak len tam som to nezistila a este my povedzte co lepsie saje ta organic velurka aleboBL bamboo podla toho si tam chcem este zmenit kusy kolko ich zoberiem

sissik
31. máj 2009

veru, ked konecne daju cenu na BL AIO, tak sa asi nehrnu objednavky a budeme cakat dlho
co mam pozerat kazdu chvilu, ci maju cenu?

vladkaz1
31. máj 2009

no aj ja kukam kazdy den lebo som si neni ista ci objednat alebo pockat .. prosim este my odpiste na moju otazku co lepsie saje ci bamboo alebo velurka

emmka3
31. máj 2009

vladka, ja som teraz zalubena do BL Organiku a zda sa mi, ze lepsie saje ako moje BL bambusky ...

sisik ja som si tam na lavom boku klikla, ze chcem byt info o zmenach v tom produkte, tak cakam, ze aspon poslu mail, ked bude cena 😉

vladkaz1
31. máj 2009

no ved aj mne sa zdaju pevnejsie a take nad pupik .. tak si ich zoberiem asi 3 a bamboo len 2 a pockam na tie AIO potom dajte vediet ktora skor zisti sa budeme predbiehat ci co??? No ale si davaju na cas som mohla mat uz doma plienky sakra takto cakam jak dilino...

emmka3
31. máj 2009

velurka ma tusim rovnake jadro ako Organik, len iny vrch ... a myslim, ze na plienke nemaju ziadnu hranicu, ujo posiela len na dobierku, ale je zlaty ... minule som chcela len po jednom pare tych vloziek do podprdy, ze zaplatim, ale ci by sa nedalo nizsie postovne ... a ujo mi to poslal vseto gratis ... takze som vyskusala, a pri obj AIO idem zobrat regulerne uz viac parov

snikol
31. máj 2009

ahoj kočky chcem od vás info nakoľko ešte nemám skúsenosti s látkovými plienkami. kúpila som babylucy 5ks organic, 5ksclassic a 5ks color,každá má saciu vložku +som ešte dokúpila 2ksorganic a 2ks classic sacie vložky.pár krát som už čítala vaše názory a chcem sa opýtať aké sú najlepšie plienky na noc pre cca4-mes baby?

emmka3
31. máj 2009

aha, nema 😅 velurka ma 100% polyester v mikrofrote a organik ma 100% bio bavlnu ... myslim, ze PES by mohol rychlejsie schnut a mal by byt aj savejsi, ci nie?

snikol, ja mam 5 mes. chlapa, 6,5kg a nam sa celkom osvedcili BL Organic, BL Bamboo a BI bamboo extra, ale do tej davam este plus BL bamboo stvorec ... a v podstate mi to vychadza, ze kazda plienka, do ktorej dam BL bamboo stvorec vydrzi aj v noci, uz som skusala aj BL classic a v pohode ...

vladkaz1
31. máj 2009

ano to viem ze velurka ma rovnake jadro len iny povrch ... len ma zaujimalo ci mam brat viacej ks tych bamboo ja nemam z nich taky pocit ze by sali fakt tak dobre ale zasa skutocnost moze byt ina preto sa my viacej pozdavaju organic no a organic maju ten suchac zapinanie az po bok alebo ako? ja potrebujem nech jej to od tial nevylieza ale ved ajtak na tom budu Pulky

emmka3
31. máj 2009

vladka, aj mne sa zda, ze organiky saju viac 😅 ja by som isla do organikov 😉 a ako myslis zapinanie az po bok??

vladkaz1
31. máj 2009

no ved vies ten suchac ci my nebude vyliezat spod bruska na boku .. chapes ma? v strede plienky je suchac a ja potrebujem aby sa dal zapat aj bok lebo nam to od tial vylieza spod bruska kraje k nozkam a zostane zapaty iba suchac v strede ,preto ma to zaujima
Ale to uz by som si tam dala nasit kusok suchaca aj ja to by my uz tak nevadilo len potrebuje aby bola ta plienka az na pupiku nie pod lebo mala je pohybovo zdatna a potom sa jej to kruti selikade a ked jej to zafixujem nad pupikom tak to dzi fajn to mam uz skusene

emmka3
31. máj 2009

teraz som pozerala na plienke na AIO a uz stiahli vsetky info a pisu, ze momentalne nie je ziadny tovar v tej kategorii 😕 neviete, co to ma znamenat?

emmka3
31. máj 2009

myslis nieco take ako mas zapnute v albume LL pulky? ci sa to da tak aj na Oragniku?

sissik
31. máj 2009

emmka to je tam uz od stvrtku alebo piatku
ktovie, co to znamena. uvidime, kedy nacenia.
mozno to tu citaju, ako si brusime na ne zuby a radsej urobia vacsiu zasobu 😀

emmka3
31. máj 2009

hej, alebo padla zmluva a nebude nist 😀

sissik
31. máj 2009

emmka nemaluj certa na stenu

emmka3
31. máj 2009

nemalujem, len ma to teraz zarazilo, ked tam doteraz mai take litanie a zrazu nist 😅 alebo mozno uz ich otravovalo, stale odpovedat na nase otravne maily, ze kedy bude cena 😉

sissik
31. máj 2009

to nasjkor 😀
ale zacina ma drazdit aj to organic oblecko

idem nieco robit, lebo ak pride muz kocikovania a ja nebudem mat porobene, zas bude podrypovat, ci som zase pozerala plienky

vladkaz1
31. máj 2009

Jaj baby nestraste ale ja som si to tak isto vsimla teraz ☹
LL som neni moc spokojna su uzske na nas zadok ked dam na draka ale zas mozno budu fajn na organic.. necham si ich ..
NO a BL su najlepsie co sa tyka prekritia plienky materialovo az nie ale taku velkost ja potrebujem co najsirsiu

emmka3
31. máj 2009

jej, vladka, ja so si len teraz uvedomila, ze asi hovoris o tych novych suchacoch, tak tie neviem, ja mam este tie stare (kuk album na Jr.) ... inac, ak by ste chceli stare Organiky, tak na plienocke ich este maju v dopredaji za celkom dobre ceny, oproti novym organikom 😉

to organik oblecko som pozerala aj ja, len je to trosku drahe 😅

emmka3
31. máj 2009

vladka, s nazorom na spominane pulky plne suhlasim ... LL su dobre este na stvorce na novoska, ale na sirsie plienuchy nist moc, uzke ☹ ... ja mam este IV soft a s tymi som spokojna na vsetky sposoby 🙂

vladkaz1
31. máj 2009

no ja chcem este vrchne pulky jedny len chcem pockat ako dopadneme s plienkami , a myslis si ze tie starsi typ organicu je lepsi kde to tam je porad isla by som mrknut
baby a ak tam maju ze niesme platci DPH tak to si musim pripocitat DPH cku ale to somnou nic nema spolocne 😅

emmka3
31. máj 2009

DPH nema nic s tebou spolocne 😉

ja myslim, ze materialovo su rovnake a ci su take alebo take suchace lepsie? hmm, nevidela som, neviem porovnat ale podla foto, na starych je to na latke, takze ked sa vysmykne, tak najprv pojde latka, na novych pojde asi hned suchac na pupik ... ale neviem, ci je to technicky mozne ... mozno standu by vedela lepsie porovnat, ked mala velurku a predpokladam, ze stary Organik asi tiez ma ...

emmka3
31. máj 2009

no a na starych sa ti po oprati latka okolo suchacov tak skruti (nie je rovna) ... na novych sa ti to nemoze stat 😉