Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tamka84
8. jún 2009

brana teraz zmenila stránku a neviem nájsť mapu ako nájsť ich obchod, ani telefónne číslo 😖
MM ide na budúci týždeň do Brna a chcela by som objednať cez eshop a on by to len vyzdvihol (pre prípad, že by nemali niečo na sklade) Ako sa mám dopátrať k informácii či sa to tak dá???? 😨

sissik
8. jún 2009

tamka objednala som humbace a CT maskace a vlnky, lanolinovu kuru a samopn a tot-s bot's AIO bambus

tusim sa to da aj tak, ze si objednac cez net a potom zvolis osobny odber. len to objednaj skor, aby stihli zohnat.

sisa.b
8. jún 2009

sis, tak potom chceme fotky 😵

sisa.b
8. jún 2009

vy uz v sportaku? 😲 😲 😲 ja som mala stres ju dat ako polrocnu, kedze este sama nesedi 😕

sisa.b
8. jún 2009

tak nakoniec aj maskace aj vlnky? 😀 mna este lakala ta maskacova, ale moc sa mi zvnutra tie plienky nepozdavaju, IB sa mi pacia viac. skoda, ze ta ich limitovana edicia nie je bohatsia ☹ no mozno tu jahodku by som este brala, ak popredam tie Mkove, co mam doma. ale vidim, ze ceskam sa dari akosi lepsie predavat pouzite plienky. u nich teda ani ceny moc neklesaju oproti novym 😕

vladkaz1
8. jún 2009

Sisa este nespis? 😀

sisa.b
8. jún 2009

akurat mi konecne dieta zaspalo 😅 tak si idem vybrat tu hodinku pre seba a pojdem za nou

sissik
8. jún 2009

jasne, ze hodim foto. aj ja som zvedava, ako budu vyzerat na zuzke
sportak som bola nutena dat, lebo vo vanicke chytala zachvaty zurivosti, ze nic nevidi. a vsetci ludia okolo pozerali na mna tak, ako keby chceli zavolat socialku. sama sa dvihala do sedu, no otras. zobrala som sportiak a pohoda, klidek, tabacek.
a je hrozne zlata ked poviem, ideme, tak zdvihne hlavu a pliecka, ruky skrci a pritiahne k telu a caka, kedy ju zodvihnem. lezanie je oblubena poloha iba pri jedle. najradsej sedi, mam ju priputat a pocuvat, ako hulaka?

taanak
8. jún 2009

Sisa, v Cechach sa asi dari lepsie predavat aj nove plienky. Ako som pozerala novu stranku Brany, tak mi trocha klesla sanka... 😲 . Jednoducho su v tomto par krokov (velmi dlhych) pred nami. Dobru noc. 😎

sisa.b
8. jún 2009

sissik, to poznam 😀 nam v hlbokom len spala a potom musela ist do mdc, aby nieco videla 😝 v sportaku je klud, ale uz sa v nom nevyspi 😒 vsetko musi vidiet, este ze su tam tie popruhy 😝

na tie fotky sa uz tesim 😵

sisa.b
8. jún 2009

njn, maju tam poriadny vyber 😝

sissik
9. jún 2009

ja neviem, preco musime byt vo vsetkom taki zaostali
ziadne oficialne info o vyhede latkovyh plienok, vsade len reklamy na jednorazovky, aj v amt. casakoch.
keby niekto napisal clanok o novych latkovkach, nech maminy vedia, ze aj nieco take existuje

standu
9. jún 2009

sissik, ved bol, v dietati 😀 tak som zacala latkovat 😵 ale info medzi narodom je biedne ozaj

no idem kuknut tu novu stranku brany len dam malu spat

sisa no tie lovky su vam ocividne velke, ale podla mna zaraz dorastiete 😉 vravim, ze Mkove natiahnem v pohode na BL M/L aj hambac L

standu
9. jún 2009

pekne urobene....a ten vyber znaciek 😲

ale ked uz to maju take premakane tak by tam mali mat aj obrazky toho, co ponukaju....MMT napr kopec fotiek farieb a na vyber mas nakoniec 4 SWB detto atd

keby mali kravu IB tak sa necham zlakat, ale asi EE ibazeby modre puntiky..... 😅 uvidime

vladkaz1
9. jún 2009

Ahojte tak cakam na kadernicku .. potom idem do mesta do banky a potom mame stretko .. ozaj SISIK ak mozes o 17 tej v Merkate 😉 zabudla som na teba zlato prepac 😀
Akzúrat boli u nas nasi ma pochvalili ze som schudla oco ma dlho nevidel jupiii uz 11kg ..
Aj ja by som si nieco vybrala z brany ale som nejaka leniva prezerat .. alebo co neviem to vysvetlit a nechce sa mi to prepocitavat .. ale chcela by som tie merino gatky stale uvazujem ci nekupime co??? 🙂

standu
9. jún 2009

ja som sa zatial vlniakov vzdala ☹ uvidim, na noc mala MMT a ziadne vyrazky...zaujimave je,ze jej na vsetko robi dobre krem hipp wundschutz aj na ekzem 🙂
ale niekto chcel objednavat este, nie??

s tym chudnutim si sikovna 😉 jasom bola vcera cvivit a bolia ma stehna znutra, boky...ale ved to je dobre 🙂 ja nechcem ani tak schudnut, ale spevnit 😠

katka29
9. jún 2009

No baby, my testujeme BG, tie kapsy su super a tie AIO, nie a nie vyschnut...tak som odparala na zadnej strane to jadro, ako bolo prichytene...volaka holka to tu spominala, ze tak budu rychlejsie schnut a fakt...parada je to...

Ja som chcela objednavat nieco z plienky aj z toho made in water, ale uz som to vzdala, rozhodla som sa pre SWB - velurky, nasla som ich na jednej uk stranke za dobru cenu a aj PUL - ky boli zlacnene, tak som to v noci kupila...lebo cim viac budem spekulovat...tym horsie to dopadne... 🙂 🙂

standu: tie PP kociky su super...ja som tento volako obisla...a je aj lahsi ako moj...

u nas zase na vsetko zabera rybia mast.. 🙂 a nechtikova mast od weledy... 🙂

tamka84
9. jún 2009

ahojte, chcete niečo z brany? už mi chyba len 345 Kč a mam poštovne zadara, len neviem či to platí aj na SR, tak teraz sa neviem rozhodnúť či si to mám poslať alebo nechať manžela nech mi to donesie...
Večer idem poslať obj. keď mi malá zaspí.

vladkaz1
9. jún 2009

tami do vecera ti dam vediet neico zoberiem urcite 😉

jankasz
9. jún 2009

Ahojte vie mi niekto povedat presnu stranku brany lebo mne to vypisuje len hluposti 🙂 ..dakujem

tamka84
9. jún 2009

sissik, aj ja som objednam CT ružové maskače a chcela som tú dalmatínsku ale namajú ju, tá sa mi hrozne páči. A tiež hambáče na noc, ked standu tak odporúča 😉 a pre istotu aj jednu ďalšiu BI extra bamboo, tá sa mi na noc osvedčila najviac, hlavne teraz keď už získala savosť je super. a tiež objednávať šampón na vlnu, nejaké vkladačky (aj keď v tých sa moc nevyznám a neviem čo je najlepšie..neviete poradiť?) a ešte som tam hodila AIO Bamboo Onesize, neviem aké budú, dúfam že dobré. Nemáte niektorá skúsenosť?
A chcela som ešte vrchné nohavičky lovíky, ale keďže mám väčšinou plienky AIO tak som si ich odpustila.

tamka84
9. jún 2009

jankasz: www.branakdetem.cz

vladka, ok, a nezabudni dať fotku s novým účesom 🙂 som hrozne zvedavá... 🙂

tamka84
9. jún 2009

aj ja som objednam 🙂 píšem ako nejaký tatár 😔 , chcela som napísať že aj ja objednávam...

standu
9. jún 2009

no tamka ja mozem vsetko len odporucat, nemam doma extra velkeho cikosa 😀 takze nam kazda plienka sluzi dobre 😀
ja by som aj nieco este chcela.....ale naco??? 😀

vladkaz1
9. jún 2009

😀 oki este neprisla ,tak uz som nervozna ten predok teda ofcu si necham dlhsiu, no som zvedava len ci mi to pojde s toho mojho mikada ... jaj baby sa citim jak keby som isla na prve rande 😅 😅 😅
neboj nezabudnem dam vediet do vecera ...

sissik
9. jún 2009

standu ten clanok bol kedy? sice nekupujem kazde cislo, ale ked na hnusky su aj po 3 reklamy

vladka jemi to luto, ale dnes mi to zrovna nevyhovuje

sisa.b
9. jún 2009

tamka, ja by som si vybrala, len drahy by ma uz urcite vystahoval 😅 stale ma drazdi ta maskacova, co som mala cez emmku objednanu, ale nekupim ju. mozno s bielym vnutrom by sa mi CT pacili viac, ale nebudem uz vymyslat 😝 nebudem, nebudem, nemozem, nebudem, ... 😀 😀 😀 😀 😀

ludka77
9. jún 2009

tamka ahoj,
ja by som chcela ak si ešte neobjednala: http://www.branakdetem.cz/vlnacky-natahovaci-ba... farbu oranžovú a veľkosť 62/68 cena by tam mala byť 360 kč.
potom mi pošli ak mi to objednáš číslo účtu cez IP a koľko ti mám poslať peniažkov aj s poštovným.Hneď ti ich potom aj pošlem aby si sa nebála že ti môj tovar ostane nezaplatený 🙂 Ďakujem.

sisa.b
9. jún 2009

tamka, inak cesky si velmi chvalia na noc tu p´tit bamboo nocnu, vraj je super 😉
ale uz viem, co by som este brala - design socks navleky. su super.

vladkaz1
9. jún 2009

baby uz som ked vam hodim foto tak odpadnete pripadam si na 40cat 😀 ale je to super