Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
25. jún 2009

tekute zlcove mydlo mozem dat do slizu??? teda miesto tych vlociek nastruhanych .?? menej roboty by som mala hihi

labutka
25. jún 2009

sissik, my mame tiez dost tvrdu vodu, a tak som dnes skusila dat 2 deci octu. pleny su uz vyvesane, som zvedava ci budu meksie.
tie plienky mi po octe nesmrdia, do inych veci ho nepouzivam, davam normalnu avivaz. ale kamoska perie v slize s octom uz vsetko, a hovori ze niekedy pri zehleni je ten ocot citit.

si skocim do DMky, pre tu sol na skvrny, lebo tiez sa mi nechce nejak extra vela suchat, a ked len zalejem vodou a pridam sol, tak to by mohol aj manzel urobit. 😎
a skusala si tu sol aj na ostatne veci? mne adam niekedy okaka veci alebo podlozku na prebalovanie, a ked periem na 40 stupnov, tak nie vsetky flaky sa vyperu... 😒 zaujima ma, ci ta sol nevyzerie aj farbu.

standu
25. jún 2009

mima mne dosiel balik z brany....dobierkou. a ocot nesmrdi....ak to neprezenies 😉 asi raz mi to smrdelo octovo ale som ho dala privela.

kvapkam do spinavych olej lebo mi smrdia, olejcek krasne prevonia celu kupelku..aj peluchy, ked dam viac 😀

no a kedze som konecne kupila snapku, urobila som novoskovsky sklad a mojej krpani je to dobre! 😀 😀 😀

labutka
25. jún 2009

vladi, ja davam aj lanzu aj kokos nastruhane, a naposledy som naliala aj to tekute zlcove mydlo. ked budem robit nabuduce, dam viac zlcoveho. 🙂
sissik, slovenska posta... blleeeee. mimochodom zatial mi na moju staznost neodpisali.

mima3
25. jún 2009

sissik - dik, si ma usvedcila v tom, ze radsej objednam na dobierku a nech mi to prinesie kurier, hlavne kvoli tomu, aby sa to niekde nestratilo..

vladkaz1
25. jún 2009

baby ja chcem uz plienky... sakra ..
tak to mam dat aj zlcove tekute aj nastruhane kokosove .. a tu sodu? nejako som s toho blbec zozeniem kybel a spravim moj uz nacisto odpadne hihi ze spekulujem ...
No pojdem hned kupit aj tu sol na skvrny ..a co som to este chcela ...neviem 😀

sissik
25. jún 2009

ja mam zatial dost orechov a som s nimi fak spokojna, na sliz sa pytam tak pre istotu.

ja som davala ocot a plienky zacali tvrdnut. tak som dala nakoniec ecover avivaz a su maksie. dala som jej dost vela, teraz uz budem davat menej.

labutka ak ti na nu odpisu, tka z teba urobia este debila. urobili to tak mojej sestre 😝
dufam, ze mne zajtra uz naozaj dojdu, lebo to bude psledny den dorucenia podla ich pravidiel

sissik
25. jún 2009

ozaj, tu sol na svrny trochu rozpustim v studenej vode, hodim do nej prepratu plenuchu a trochu to posucham, nech sa tie somariny dostanu ku spine co najlepsie. ale nezaberie to vela casu. najviac casu zaberie odstranenie prazenice z plienky. a kedze nedavam flecku separacku stale, tak to z plienky chvilu trva. ale zajtra pridu aj separacky. ma sice nastrihanu irmu, ale velmi sa to zmolkuje a robi to odtlacky na zadocku. radsej pockam na tie mikrofleecove separacky

vladkaz1
25. jún 2009

baby zas sa nikam nedostanem chcela som ist do DM mam to hned naproti ale leje jak s krhle..

mima3
25. jún 2009

sissik - ake mikrofeecové separačky si si objednávala a odkial?

sissik
25. jún 2009

mima brala som par kusov z brany, par na latkovychplienok a teraz naposledy z plienociek
maju ich na vsetkych e-shopoch

kajark
25. jún 2009

sisik: prosim ta na aku velkost si nastrihala tu irmu? tiez sa chystam len neviem rozmer. Dakujem

vladkaz1
25. jún 2009

baby tak idem kupit tu eko avivaz herecka .. a mudra vysvetlujem predavacke ta namna kukala jak puk a ja som bola miesto v DM v 101tke 😀 😅 no neni som sisi?

standu
25. jún 2009

super vladi 😀 😀 😀 😀
jaaj no po oprati CT sa samozrejme vkladacky "zbehli", flis sa uvolnil....chcela som ju dat dnes na noc, ale pockam, kym sa mi nazbiera cierne pradlo...nemam odvahu dat ju k ostatnym 😉

standu
25. jún 2009

inak este k slovenskej poste...mm som objednavala botasky a vcerami napisali, ze ich odoslali postou a mam ich dostat na druhy den, t.j. dnes a na obed mi zvonil ujo ze mi nesie balik aj hore vysiel 😉 takze ja nejak extra problemy s postou nemam

no sisa, bihan, sissik, tamka, (sorry na koho som zabudla 😀 ) ake su tie CT???? nemozem sa dockat skusky

bihan
25. jún 2009

U mňa CT stále jednoznačne vedú na noc - veľkú skladačku poskladám na polky, malú na to a máme to vybavené 😵

standu
25. jún 2009

mne sa vidi baars paradna na noc 😉 oprobujeme zajtra na von 🙂
ty ze mas vnutro oranzove? (sa mi vidi, ze som citala) a flis sare nevadi?

vladkaz1
25. jún 2009

Standu ja som v poslednej dobe nejkaka trapna a popletena hihi takze som nekupila nic ani som ani to tekute mydlo ... ale tato mi dal 3 zlcove z roboty fasuju ,, 🙂

standu
25. jún 2009

mne doniesla kamoska z KE tuhe aj zlcove my DMku nemame 😒
no co, ides skusit sliz?

vladkaz1
25. jún 2009

neviem nemam take vedro do coho to zarobit .. 😝 ale nejako ma to nelaka neviem fakt ... skusim len trocha a uvidim ci to bude smrdet ja som neni na take veci ..

standu
25. jún 2009

ja som myslela, ze aka super vec hrrr rychlo a nejak som nadsena nebola..minula som asi 3l z 10 a stoji mi to...preliala som to do flias a obcas tym vanu omyjem 😉

vladkaz1
25. jún 2009

no .. ved tpo je to ze asi skusim nejak troska zarobit a uvidim mala mi place musim ist uz som unavena ..

dudri
25. jún 2009

vladka
pozri
www.altermater.eu -sliz na pranie

mam maliarske vedro asi 30l je dost

sisa.b
25. jún 2009

holky, tak u nas sliz jednoznacne vedie 🙂 ja uz nemam ani zrnko prachu na pranie 😅

dudri
25. jún 2009

ake mydlo si zarobila? ja mam 1/2 jadr.mydla a 1/2 kokos.mydla...vlani som prala uteraky 60stupnov, neodstranili uplne spiny ☹

na buduci dam 1/3 lanzy, 1/3 jadr.mydla a 1/3 kokos.mydla

vladkaz1
25. jún 2009

no ja odpadnem to tam ide tak malo mydla?????? no asi skusim som zvedava ale pridam tam aj ten vonny olej .. dufam ze to nic nespravi .. hihi

tamka84
25. jún 2009

standu CT super zatial ešte ani raz nepretiekla. Akurát som spravila tú hlúposť, ktorú ty nie, že som to hodila do práčky s ostatnými plienkami na prvý krát a osiveli mi niektoré... ☹ Prvý krát púšťajú, potom už nie. Ešte jednu CT by som aj prijala.

sisa.b
25. jún 2009

ja davam lanzu + kokos - cele a pol kila sody. je to koncentrovanejsie a hustejsie, ale este to z bandasiek vykydam 😀

sisa.b
25. jún 2009

tamka, aj tebe sa tak zbehli vkladacky a zvlnil ten flis?

zuzz
25. jún 2009

ahojte - pridala som foto LB plienky a aj natahovacich merino gatiek. moja skusenost - velkost 2 plienky pre buclate 8.5kg dieta nie je dost - tazko som to na brusku zapla a mala som pocit, ze je to na bruchu volne a okolo noziciek tesne.

ale ako som sa vcera bala, ze natahovacie gate velkost L budu velke, tak su fajn - sice nafuknute, ale na brusku aj okolo noziciek pekne sedia.

dala som to dnes na noc. myslite, ze to bude stacit?