Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lilly
4. júl 2009

no ja by som radsej take daco na aspon 3, ze ked aj niekam na celodenny vylet sme sli, ze by tam vosli.. no cisto biele sa mi nepacia 🙄
este chvilu porozmyslam, dam ti vediet

standu
4. júl 2009

lilly mas cas, ved je vikend 😎 ja radsej pockam do zajtra, nech nikto nebanuje, ze len volaku drobnost chcel a nepockala som

vladkaz1
4. júl 2009

Standu no najde ale utorok je vyplata 😉 moj ma dorazi kedy objednavas? hmm?plati sa to prevodom hned alebo ako? 🙂

standu
4. júl 2009

objednam zajtra, plati sa na dobierku, mne posles peniazky az ked to budem mat na ceste alebo u seba 😉

standu
4. júl 2009

vyberajte preberajte uz minule som sa na vas vykaslala, tak teraz vam objednam 😉 termin zajtra do 20.00
chcem aby si nasli objednavku hned rano, ked zacnu pracovat a do tyzdna by to mohlo byt u mna. hned na druhy den vam vsetko preposlem.

katka.carska
4. júl 2009

ahojte, nebudete si nahodou niekto objednavat z plienka.sk ? Rada prispejem j na postovne. Chcela som totizto len vrchne nohavicky, no samotne postovne stoji viac. Dakujem moc.

vladkaz1
4. júl 2009

takze by som to stihla az utorok? a bola by si zlato ochotna samozrejme by som poslala na ucet aj s postovnym ...

lilly
4. júl 2009

ja este kukam na babykind, ci nevziat odtial blueberry pulky a aj blueberry vrecko, to je vacsie a krasne reprezentativne 🙂 😵 a keby tam bola este ta 5% zlava s tym kodom, co sa tu spominal, by bolo super... len nebol ten kod len taky jednorazovy na jeden nakup? 😅
ked som ho dala do kosika, odratalo to z jeho ceny 2,09 libry 😕 😵
bol by tu niekto, kto by chcel daco z babykindu?

vladkaz1
4. júl 2009

😅 😕 ma tu drazdite hmm idem kuknut 😅

lilly
4. júl 2009

vladka, sak som svojim menom žužu, musim drazdit 😀 peniaze boli aj budu.. ja mam tiez malo na ucte, muza v nemocnici, PN ktovie kedy pride..

vladkaz1
4. júl 2009

hmm .. no len ja idem kupovat ten satnik a tapetu do obyvacky moj ma fakt uz dorazi . 😔 . na plienky mam odlozene 2 tis co pridu .. ale jak nejako som sa rozsupla bohaca mala mi chodi na nocnik a ja neviem odolat tymto nasim kasaviciam 😀 co s tym budem robit? mam 3 je pul ale ako sragori nestaci no...ja neviem ja sa rozhodnem uvazujem nad imse vimse .. aom nejako na ne namotanu su aj lepsie pul ..? co navrhujete ?
mam tie LL,BL,SWB, hmm? a teraz ? tie toots sa mi pacia bumis .. imse ktore?

standu
4. júl 2009

vladi kludne by si mi dala az ked ti ja poslem, ako chces........z UK budu lacnejsie hadam

lilly provokater...nie, ja vezmem len jednu CT z tej brany a koncim. je chlpata, onesize...za 500kaciek super cena a na babykinde maju blueberry draheeee

vladkaz1
4. júl 2009

standu v utorok mi pridu prachy to je jedno ved to do tedy nepride hned by som poslala len uvazujem co chcem ja neviem .. ja chcem ale neviem co 😀 a od kilal 😀 no ja som tento mes. troska prehnala s nakupmi ale to je jedno 😅 😕

standu
4. júl 2009

kludne vladi ja cakam dozajtra 😉

vladkaz1
4. júl 2009

prave debatujem s MM povedal ze uz staci .. hmm neviem ci spravit po svojom alebo co... 😔

labutka
4. júl 2009

lilly, na 2-3 plienky mam ja z little lamb. je zelene, s potlacou ovce, tak je aj trochu reprezentativne. ale na blueberry nemá.. 😉 mám ho od olinky.

vladkaz1
4. júl 2009

labutka uz mozes dat info kamosovi asi v pondelok pridu alebo v utorok uz musia co im mam tam povedat? hmm? 😀

sisa.b
4. júl 2009

katka, skus napisat p. pilkovi z plienky.sk, mne posielal vrchnaky v obalke, dokonca to boli vypredajove a ani za postu nic nechcel 😉

standu, ja by som aj chcela CT, ale vraj ziadnu nemaju, co chcem, tak nic ☹

standu
4. júl 2009

no ak chces sisa tak sa opytam mailom...hm? na stranke maju ruzove puntiky a safari.

vladka ako chces teda ved ja ta nejdem presviedcat. ale ak potrebujes....

vladkaz1
4. júl 2009

no na viem ze este jedny by sa zisli .. ale MM nechce dovolit 10 euro ma nezabije asi objednam na tajnasa mam cas do zajtra nie? tak ti urcite napisem co hovorite na tie imse vimse kalsika biele stacili by nam?

standu
4. júl 2009

imse soft EE radsej organic. neni moc cenovy rozdiel. zvonka su bavlna, to je fakt citit oproti matrosu, ktory je na IV AIO (myslim, ze to bude take iste ako gate soft) ale funkcne to iste.
ved vravim, ze cakam do zajtra vecera 😉

vladkaz1
4. júl 2009

som nejaka hotova citam medzi riadkami priznavam asi preto 😉

vladkaz1
4. júl 2009

Standu a ktore by si mi ty poradila s tej brany ?

vladkaz1
4. júl 2009

t\ mi uplne citas v hlave 😀 😵 no prestne ale ja chcem radu ktore neviem sa rozhodnut s tohoto co si mi dala 😅

standu
4. júl 2009

ja by som vzala bummis kvoli dizajnu alebo imse organic lebo su jemnucke ......kazde maju nejake plus.....tie bambinex cenu, ale neviem, ake su, sissik ma thirsties, hovori, ze dobre, tie tots nemam, ale ine, ale su makkulinke a fajn sa natiahnu.......

vladkaz1
4. júl 2009

Standu 😉 diki idem pokukat zajtra sa hlasim do IP 😀 co si taka smutnucka 😵 😵

standu
4. júl 2009

pocuj my sme na rovnakej vlne.... 😵 nie som smutna, len ma boli hlava....unavena...cojaviem secko a nic 😅 mm siel hrat poker, nudim sa, nic v telke ani dobre dvdcko nemam 😖

ok cakam teraz vyzeram, ze ta prehovaram daco kupit akokeby som tu branu ja prevadzkovala 😎

davam do pozornosti opatovne, ze zajtra vecer objednavam 😉

tamka84
4. júl 2009

ahoj standu, nechcem nič z brány, pošlem manžela 🙂 a možno pojdem s ním to tam pokukať na vlastné oči... ale ďakujem za ochotu 😵

vladkaz1
4. júl 2009

ale prosimta 😀 nenahovaras ma majitelka moja 😀 😵 😉 ...
No ale asi zoberem tie bumis kolko to bude na eura mne sa fakt nechce pocitat idem kuknut kurz ..moj ma dorazi hahahahaha